Rugsėjo Romoje: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti

Posted on

 Rugsėjo Romoje: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti
Rugsėjis mato romėnai grįžta iš vasaros atostogų ir vaikams pozicijoje atgal į mokyklą, bet kaip Italijos vasaros karščio ir turistų minios pradeda mažėti, Romos miesto lėtai pradeda ūžti su dalykų, kuriuos reikia padaryti. Nors Romos kultūros kalendorius nesupakuotos šiuo metų laiku, yra keletas įdomių renginių ir festivalių, vykstančių rugsėjo mėnesį, įskaitant Isola Del Kinas, Stadio Olimpico “futbolo žaidimų, ir romų festivalio skonį.

Roma Orai rugsėjo

Vidutinė temperatūra svyruoja nuo apatinių 80s į dienos iki apatinių 60s naktį beveik visoje mėnesio, Romos oras rugsėjo gali būti vieni iš geriausių miesto patiria visus metus. Tačiau temperatūra pradeda kristi mėnesį progresuoja, ir nakties nuosmukių gali patekti į viršutinius 40s iki rugsėjo pabaigos.

  • Vidutinis didelis: 81 laipsnių pagal Celsijų (27 laipsnių Celsijaus)
  • Vidutinis žemas: 61 laipsnių pagal Celsijų (16 laipsnių Celsijaus)

Tuo tarpu, netoli Viduržemio jūros vidutinė temperatūra 75 laipsnių pagal Celsijų (24 laipsnių Celsijaus) už mėnesį, todėl daug laiko išsimaudyti savo atostogų. Tai ypač aktualu, nuo rugsėjo taip pat yra vienas iš sausiausių mėnesius mieste, gauti šiek tiek daugiau nei 40 mm (1,5 colio) kritulių per šešias dienas per mėnesį.

Ką Pack

Dėka savo Viduržemio jūros klimatas, jums nereikės pakuoti daug sluoksnių likti patogiai savo kelionę į Romą rugsėjo mėn. Atnešė daug šortai, marškinėliai, kelnės, ir ilgomis rankovėmis marškiniai, kad tilptų aukštojo dienos temperatūra ir vienos nakties nuosmukių ir pareikšti šviesos striukė tuo atveju, temperatūrai nukritus per liūtį. Jūs taip pat norite, kad patogūs bateliai, beachwear, o gal net pėsčiųjų pavara, priklausomai nuo to, ką planuojame daryti per savo kelionę.

Rugsėjo Renginiai Romoje

Žiūrėti filmus lauko ekrane lankyti meno ir amatų mugės visame mieste, nėra įdomus dalykų trūkumas daryti Romoje rugsėjo mėnesį. Nors vasaros turistų minios galėjo paliko miestą ir vietos moksleiviai dažniausiai grįžo į savo studijų, jūs vis dar rasite daug puikių renginių visą mėnesį ilgio.

Žiūrėti filmus Isola Del Kinas

Plačiaekraniai filmai rodomi lauke per Isola Del Kinas ant Tiberina Island beveik kiekvieną naktį vasarą kaip turto Romana , ar Romos vasarą, kuri taip pat apima koncertus, Teatras, ir kitus kultūrinius renginius.

Šiuo Italijos kino šventę, galite žiūrėti filmus pagaminti tiek legendinių ir naujų kino kūrėjų. Tačiau paskutinė diena Renginio 2019 yra rugsėjo 1, todėl jūs galbūt norėsite galvą į Romą anksti, jei jūs nenorite praleisti visą šį įdomų vasaros kino ir koncertų serija veiksmų.

Dalyvauti “Stadio Olimpico” futbolą

Europiečiai myli savo futbolą, kuris yra žinomas kaip “calcio” italų ir romėnai gauti dvigubą dozę sporto, nes miestas yra namo dviejų futbolo komandų:  “AS Roma”  (Crimson ir aukso), o  SS Lazio  (kūdikio mėlynos ir baltos spalvos) , Nors šios komandos yra karčiųjų konkurentai, jie dalijasi futbolo stadiono, 70000-sėdynė “Stadio Olimpico” , kuris yra vienas iš labiausiai pasaulyje žinomų sporto renginių.

Jei ne išparduoti, bilietų žaidimai, kurie paprastai atsiranda sekmadieniais, galima įsigyti internetu, telefonu, stadione, ar žais “oficialiai parduotuvių visame mieste. Visi, išskyrus labiausiai kietakaktis gerbėjai turėtų vengti Curva Nord ir Curva Sud skyrius Stadiono-į “Ultra” gerbėjų sferos, šie plotai gali gauti grėsmingai chuliganiškas, ir yra tikrai netinka vaikams.

Naršyti Gay Village Street mugė

Dėl LGBTQ gyventojų, lankytojų, ir jų sąjungininkų, Romos Gėjų Village yra šventinis gatvė tikroji veikia nuo gegužės pabaigos iki rugsėjo pradžios į Testaccio kaimynystėje. Muzika, šokiai, maisto ir gėrimų kabinų visų prisidėti prie šventinės atmosferos.

Rugsėjo 1 arba netoli Gay Village paprastai šeimininkai Imperium festivalis su DJ, šokių, ir gerti, bet Renginio data keičia metus metus, todėl būtinai patikrinkite oficialų Imperium festivalis svetainėje prieš jums planuoti savo kelionę.

Padaryti ar Pirkti kažką Menas ir amatai mugės

everal Menas ir amatai mugės Romoje įvyks rugsėjo mėnesį. Yra meno mugė palei Via Margutta, srityje, žinomos dėl savo kolekciją klubo ir aukštos meno studijose, kad buvo taip pat namo į kino režisierius Federico Fellini ir kur buvo filmuojami dalys “Romos šventės” gatvėje. Paprastai paskutinis rugsėjo savaitę, yra dar vienas darbelių mugė Via Dell’Orso netoli Piazza Navona.

Pasinerti į ROMAEUROPA festivalis

Nuo rugsėjo pabaigoje,  ROMAEUROPA festivalis pasižymi pažangiausiomis vietinius ir tarptautinius spektaklius šokio, teatro, muzikos ir kino, taip pat vizualiųjų menų talpyklų vietose visame mieste.

2019, ROMAEUROPA festivalis vyks nuo rugsėjo 17 iki lapkričio 24 ir funkcija spektakliai akrilo Khan, Lia Rodrigues, Milo Rau, Bruno Beltraunas, Pascale Marthine Tayou ir Cyril Teste. Vietos yra “Piazza Orazio Giustiniani, skerdykloje, Argentina teatras ir Auditorium Parco della Musica – salė Petrassi.

Skonis Roma

Keturių dienų  Skonis romų  festivalis smaguris rojus tai atsitiks trečiąjį rugsėjo savaitgalį. Renginio, mėginių maisto iš kai kurių Romos viršų virėjų metu imtis Italijos virtuvės kursus, ir žiūrėti gyvus demonstracijas. Kai kurių naujausias kulinarijos įrankių ir stilių.

Daugiau nei 28.000 žmonių dalyvauti renginyje, kuris kiekvienais metais organizuojamas iš Auditorium Parco della Musica Romoje anketa Flaminio kaimynystėje priežasčių. 2019 skonis romų festivalis vyks nuo rugsėjo 19 iki 22, pradedant atidarymo ceremonijoje ketvirtadienio naktį 7 val ir sudaryti vidurnaktį pirmadienį ryte.

Skaityti knygą Letture Kaulo turtas

Kiekvieną dieną nuo birželio 30 iki rugsėjo 1, galite lankyti specialią įvykis Castel Sant’Angelo Romoje sodai metu jo metinis Letture Kaulo turtas programą. Maždaug verčiamas kaip vasaros skaitykla anglų kalba, šį kultūrinis renginys yra orientuota skaityti šalia Castel Sant’Angelo upės, bet taip pat yra žaidimų, muzikos ir atsipalaiduoti veiklą idealiai tinka visai šeimai.