Rūkyti Prancūzija faktai

Posted on

Rūkyti Prancūzija faktai

Prancūzija uždraudė rūkyti viešose vietose nuo 2006 atitinka likusioje Europoje. Tačiau vis dar yra mitas, kad Prancūzijos gali rūkyti visų rūšių vietų, kurios ateina daugiausia, bent jau užsieniečių, žiūrėti prancūzų filmus. Britų filmų, personažai yra arba pirkti pintos alaus ar atidarant kitą Chardonnay butelį, o filmų apie arba nustatyti Prancūzijoje visada turi savo simbolių cigaretė laimingai.

Ar tai tiesa, ar ne? Nepriklausomai nuo priežasčių, Prancūzijos vis atrodo , kad  rūkyti labai. Yra apskaičiuota 13 mln rūkaliams Prancūzijoje iš 66 milijonų gyventojų ir jie rūksta kiekvieną dieną. Oficiali statistika rodo, studentams 29% iš jų reguliariai rūkyti. Akivaizdu, kad problema su jaunų rūkalių.

Ir 2013 m apklausa balsavimo įmonės IPSOS parodė, kad maždaug 1 mln Prancūzijos žmonių naudoja elektroninius cigaretes iš 20 milijonų europiečių, kurie padaryti. Ispanijoje maždaug 700.000 žmonių naudoja elektroninius cigaretes.

Pirmųjų bandymų draudimas

Prancūzija ribojama rūkyti kelią atgal į 1991, kas buvo vadinama Evin įstatymas, po Claude Évin kuris buvo pagrindinis iniciatorius įvesti apribojimą. Įstatymas sako, kad restoranai, kavinės, barai ir turėjo pateikti rūkyti ir ne rūkymo skyrius. Buvo linksmas laikotarpis, kai paprastai nerūkoma skyriuje buvo blogiausiu galimu dalies nustatymo (šalia tualeto, pavyzdžiui, ar artimiausioje supasi paslaugų durų į ir iš virtuvės) ir buvo gana maža, o poilsio vieta buvo palikta rūkalių.

Įstatymas buvo ne itin gerai vykdomas, o rezultatas buvo gana neveiksminga, su Prancūzijos laimingai toliau sluoksniuotos toli nuo svyravimų.

Ką turėjo pakeisti

Iki 2006 m, visuomenės spaudimas ir besikeičiantis požiūris buvo turintys poveikį. Daug stipresnis įstatymas buvo priimtas draudimas rūkyti uždarose viešose vietose, pavyzdžiui, tų restoranų ir barų, taip pat mokyklose, valdžios institucijų pastatuose.

 Kas yra daugiau, minimali bauda buvo taip pat nustatyta, kad 500 €. Teisinio užginčijimo prieš jį buvo paduota 2007 m, tačiau atmetė.

Visi manė, kad Prancūzijos, su savo paviešinta nepaisant valdžios, nebūtų vadovautis įstatymu. Bet jie padarė, ir dūmų pripildytoje, smirdantis vietos praeityje tapo nerūkymo, puikūs vietų praleisti laiką.

Daugiau apribojimai

Gegužės 2013 “ir Prancūzijos sveikatos apsaugos ministras, Marisol Touraine, paskelbė, kad draudimas rūkyti būtų pratęstas imtis elektroninių cigarečių.

Birželio 2014 rūkyti buvo uždrausta vaikų žaidimų aikštelės, Prancūzijoje kovos su rūkymu įstatymai tapo griežtesni. Liepos jums gali būti skirta bauda € 68 už nusikaltimą. Draudimas buvo trialed už metus į Parc de Montsouris Paryžiuje. Marisol Touraine sakė, kad tai buvo sukurta “gerbti savo vaikus”. Tuo pačiu metu, rūkymas automobiliuose, vežančių vaikus taip pat buvo uždrausta.

2015 spalio bauda įsigaliojo už išmesti naudojamus cigarečių viešose vietose. Dabar yra įstatymas, kuris draudžia rūkyti automobiliuose, vežančių vaikus ir ten bus tas, kuris įsigalios 2016 m, kuris reikalauja tabako kompanijų pašalinti prekės ženklo ant cigarečių pakelių ir pristatyti paprastą, bendrą pakuotę.

Piktas Protesto

Nė vienas iš šių praėjo be komentarų, arba, o protestuoti.

Mes susiduriame su Prancūzija po visiems. Kai buvo svarstomas įstatymas, piktas minios susirinko įbauginti įstatymų leidėjai. Licencijuotos tabako parduotuvėse buvo pagrindiniai protestuotojai ir naudojami taktika, kad Prancūzijos ūkininkai naudoja tokio gero poveikio. Į tabako parduotuvėse dempingo keturis tonų morkų už Socialistų partijos Paryžiaus būstinėje. Prancūzijos gavo morkų reikšmę; tai, matyt, ką jie vadina ilgą raudoną simbolį, kuris kabo išorės “TABACS” ir barų vežančių tabako gaminius Prancūzijoje.

Taigi Esmė yra, nerūkyti viešai . Tačiau jūs vis dar rasti žmonių, dalinai padengta arba atviru dangumi terasos dar cigaretė su savo kavinė au lait ar espresso, todėl tai dar ne viskas nesibaigė.

Mes galime apgailestauti dėl šių Portretų Gitanes, Gaulouise artimųjų, ir Boyards (nuostabiai supakuotą prekės ženklą, visada su kukurūzų popieriaus, kad išeina, jei jūs nuolat skleisdamas kuris buvo ženklo, kad visi Prancūzijos ūkininkai atrodė naudoti), bet tai dalis labai būtina kampanija sustabdyti žmonių rūkymo.