RV1 London Bus apskates ceļvedis

Posted on

RV1 London Bus
Londonas RV1 autobusa maršruts savieno daudzas Londonas apskates vietām tāpēc tas ir labi vērts zināt par. RV apzīmē upi, jo tas izriet līnijas Temzas par daudz maršrutā. RV1 ir arī tīrs mašīna, jo tas ir aprīkots ar ūdeņraža degvielas šūnas, lai tikai izdala ūdeni un nav smirdošs izgarojumus.

Maršruta saites Tauera uz Londonas tilta un Borough Market, izmantojot Tower Bridge, un Vaterlo un South Bank Covent Garden.

Maršruts sākas no pretējā Tower Gateway stacijas (DLR stacija), un tas ir labi iezīmētas no Tower Hill metro stacijas. Nelietojiet šķērsot ceļu uz Tower Gateway staciju; vietā, nogriezieties pa kreisi un autobusu maršruts sākas no zem tilta.

Austeru karte vai vienas dienas TravelCard padara visus autobusus (un caurules un Londonas vilcienu), apiņu uz / hop off pakalpojums (jūs varat lēkt un izslēgt dažādos pieturām visas dienas garumā, nemaksājot nekādus papildu).

RV1 Londonas autobusu maršruts

Nepieciešams laiks: apmēram 40 minūtes

Sākums: Londonas Tauers

Apdare: Covent Garden

Gaidot pie autobusu pieturas piesargies veco koka tornis Hill stacijas zīme uz sienas (zem tilta vienā pusē, kā autobusa pietura).

Labākais sēdeklis šim vienam Decker atrodas labajā pusē, priekšā augstākā līmeņa sēdekļiem.

Autobuss iet ap bloku, un tad dažu minūšu laikā jūs gaida rindā, lai dotos pāri Tower Bridge ar Londonas Tower priekšu un pa labi.

Kā jums iet pāri Tower Bridge, skaties uz labajā pusē, lai slēptu skursteni, pirms jūs iet pa pasaules slaveno tiltu. Kā jūs šķērsot tiltu, skatīties uz jūsu tiesības redzēt City Hall, HMS Belfast un The Shard.

Pēc tam, kad pār ikoniskā tiltu tas ir labi uz Tooley Street. Jums iet Unicorn teātris labajā pusē, kas liek par izrādes bērniem un jauniešiem, tad vairāk londonā attīstības modernām ēkām, kas ietver rātsnamu. Tālāk labajā pusē ir siena s Galleria, kas ir veidota uz vietas 1861 lielā ugunsgrēka Tooley Street, kas bija Londonas lielāko ugunsgrēku kopš Great Fire of London 1666. Tur ir plāksne kaujas Bridge Lane A izslēdzot Tooley Street uz pa labi.

London Bridge stacija ir, tad uz jūsu kreisās un par autobusu sasniedz beigām ielas izskatās labi, lai redzētu vairāk London Bridge un mēģināt uz vietas zelta augšpusē pieminekļa, no otras puses, no tilta, labajā pusē.

Autobuss ir pagrieziens pa kreisi šeit aptuveni 10 minūšu savā ceļojumā, un iet Borough tirgus pa labi pirms nākamās pieturas The Hop Exchange. Interesantā Grade II uzskaitīti ēka ir jūsu tiesības pie autobusu pieturas. Tas bija centrs alus ražošanas nozarē, kad tā atvērta 1868.gadā, un tas ir tagad korporatīvās viesmīlības vieta, bet tas ir labi atjaunota.

Kā jūs iet zem dzelzceļa tilta pār Southwark Street, jūs varat redzēt krāsainu gaismu uz sienas. Apgaismojums tika uzstādīts 2008. gadā, kas ir daļa no pašvaldības projekta uzlabotu teritoriju, un, ja jūs garām uz pusstundu vai stundu jūs redzēsiet gaismas lēnām mainās no dušas un daudzkrāsainām pie sienas vienkrāsainu .

Lai gan ir ne tik daudz liels skati pa šo ceļu, tas savienot daudzas tūrisma objektiem un autobusu paziņojumus pat palīdzēs jums par to, kur izkāpt, piemēram, “Lielo Guildford Street. Izkāpt šeit The Globe teātrī.” Un “Lavington ielā. Izkāpt šeit Tate Modern.”

Vairāk “zem tilta mākslas” var redzēt pie ielas beigām ar Strīpains sienu gandrīz 50 metrus garš sauc ” ielej Lines “. Jums būs apmēram 20 minūtes pēc brauciena šajā brīdī.

Autobuss pārvēršas Monētu ielas dzīvojamo platību, kas ir izdevies radīt pienācīgu mājokli par to, kas bija gandrīz pamests vietā. Iedzīvotāji sanāca kopā 1980. gada sākumā, lai kampaņu pret priekšlikumiem par platību, kas būtu iznīcināti savu kopienu, un tagad viņi dzīvo pašā Londonas centrā plaukstošai South Bank.

Autobuss iet gar Upper Ground un Belvedere Road, kas ir paralēla Temzas upes, lai gan jūs nevarat redzēt. Jūs nodot atpakaļ no Nacionālā teātra, BFI Southbank, Southbank Centre un Royal Festival Hall, pirms jūs redzēt London Eye, arī jūsu tiesības. Paskaties, kā jūs nākt ārā no zem tilta, tikai pēc tam, kad Royal Festival Hall, un jūs redzēsiet, Big Ben arī aiz London Eye.

Autobuss ir pagrieziens pa kreisi, lai pārietu uz Waterloo Station apmēram 30 minūtē jūsu braucienam. Kā jūs atstāt Vaterlo stacija / York Road autobusa pietura izskatu jūsu tiesībām redzēt dekoratīvu Vaterlo dzelzceļa stacijas ēkā.

Un tagad ir pienācis laiks, lai iet pa kreisi un pa Waterloo Bridge. Skati tiek uzskatīti daži no labākajiem Londonā, kā jūsu kreisi ir South Bank, Parlamenta ēka un London Eye un pa labi, jūs varat redzēt, Svētā Pāvila katedrāle un Londonas City.

Pēc tam, kad pār Waterloo Bridge, autobusu pagrieziens pa kreisi nost no galvenā ceļa un ņem tevi Covent Garden un West End. No maršruta beigām atstāj jūs saskaras Piazza un gatavi izpētīt Covent Garden.