RV1 London Bus Guide пам’ятки

Posted on

RV1 London Bus
Маршрут автобуса RV1 Лондона з’єднує багато з головних визначних пам’яток Лондона, так що це добре варто знати. RV позначає річку, тому що це йде по лінії Темзи для великого маршруту. RV1 також чиста машина, як це працює на водневих паливних елементах, так тільки вивільняє воду і не смердючий дим.

Маршрут з’єднує Вежа Лондона до Лондонського мосту і Боро ринку, через Тауерський міст і Waterloo і Південного берега в Ковент-Гарден.

Маршрут починається від протилежного станції вежі шлюзу (ДЛРИ станції) і добре позначений від станції метро Tower Hill. Не переходьте дорогу до станції Tower шлюзу; замість того, щоб повернути ліворуч і автобусний маршрут починається з-під мосту.

Oyster карта або один день Travelcard робить все автобуси (і труби і лондонські поїзда) хміль на / відривайтеся служби (ви можете стрибати і вимикати на різних зупинках протягом дня без сплати будь-яких додаткових).

RV1 London Bus Маршрут

Необхідний час: Приблизно 40 хвилин

Старт: Лондонський Тауер

Оздоблення: Ковент – Гарден

Під час очікування на автобусній зупинці, зверніть увагу на старій дерев’яній станції знак Tower Hill на стіні (під мостом на тій же стороні, що і автобусної зупинки).

Найкраще місце для цього одноповерхові знаходиться на правій стороні, в передній частині найвищих місць рівня.

Автобус йде навколо блоку, а потім протягом декількох хвилин ви чекаєте в черзі, щоб перейти на Тауерський міст з Тауера попереду і праворуч.

Як ви йдете на Тауерський міст, дивитися на правій стороні для замаскованого димаря, перш ніж перейти всесвітньо відомий міст. Як ви перетнути міст, подивіться направо, щоб побачити City Hall, HMS Belfast і осколок.

Після того, як по знаменитому мосту це прямо на Тулі-стріт. Ви пройдете Unicorn театр на право, яке ставить на спектаклі для дітей і молодих людей, потім ще в Лондоні, в розвитку сучасних будівель, який включає в City Hall. Далі по праву є Galleria Хея, який побудований на місці 1861 року великої пожежі Тулі-стріт, який був найбільший пожежа в Лондоні з часу Великого пожежі в Лондоні в 1666 році Там це табличка на бойовий Бридж Лейн, переломний від Тули-стріт на право.

London Bridge станція потім на лівому і як автобус дійде до кінця вправо вулиці погляду побачити через Лондонський міст і спробувати визначити золоту вершину пам’ятника, на іншій стороні моста, праворуч.

Автобус тут повертає ліворуч біля 10 хвилин у вашому шляху, і проходить Боро ринку праворуч від вас до наступної зупинки на хмільний біржі. Це цікаво охоронюваний будинок Grade II знаходиться праворуч на автобусній зупинці. Це був центр для пивоварної промисловості, коли він був відкритий в 1868 році і тепер це корпоративне місце гостинності, але він був добре відновлений.

Як пройти під залізничним мостом через Southwark-стріт, ви можете побачити кольорові вогні на стіні. Освітлення було встановлено в 2008 році в рамках проекту місцевого самоврядування з метою поліпшення області, і якщо ви проходите мимо на півгодини або на годину ви побачите, світло поступово змінюється від зливи багатобарвні до стінки суцільного кольору ,

Хоча існує не так багато пам’яток вздовж цього маршруту, він робить підключення багатьох основних туристичних визначних пам’яток і автобусних оголошень навіть направляти вас про те, де вийти, такі як «Great Гілфорд Street. Alight тут The Globe Theater.» І “Lavington вул. Alight тут Tate Modern.”

Більше «під мостом мистецтва» можна побачити в кінці вулиці зі смугастою стіни близько 50 метрів під назвою « Наливна Lines ». Ви будете близько 20 хвилин в дорозі в цій точці.

Автобус перетворюється в Coin Street житловий район , який зумів створити пристойне житло на те , що був поруч покинуту ділянку. Жителі зібралися на початку 1980 – х років , щоб провести кампанію проти пропозицій області , які б зруйнували їхню громаду , і тепер вони живуть в самому центрі процвітаючого South Bank в Лондоні.

Автобус йде по верхньому майданчику і Бельведер-роуд, яка паралельно річці Темзі, хоча ви не можете побачити його. Ви проїдете задню частину Національного театру, BFI Southbank, Southbank центр і Royal Festival Hall, перш ніж побачити London Eye, а також з правого боку. Подивіться, як ви вийшли з-під мосту, тільки після того, як в Королівському фестивальному залі, і ви побачите Біг Бен теж за London Eye.

Автобус повертає ліворуч , щоб йти до станції Ватерлоо близько 30 хвилин в ваша подорож. Як ви залишаєте Waterloo Station / York Road автобусної зупинки подивіться направо , щоб побачити декоративну Waterloo будівлю залізничного вокзалу.

А тепер прийшов час йти вліво і через міст Ватерлоо. Погляди вважаються одними з кращих в Лондоні, як на лівій стороні є South Bank, будівля Парламенту і London Eye і праворуч ви можете побачити собор Святого Павла і Лондонський Сіті.

Одного разу по мосту Ватерлоо, автобус повертає ліворуч від головної дороги і перенесе вас в Ковент-Гарден і Уест-Енд. Кінець маршруту залишає вас особою на площу і готові досліджувати Ковент-Гарден.