RV1 London Bus Vaatamisväärsuste Guide

Posted on

RV1 London Bus
Londoni RV1 bussiliin ühendab paljude Londoni top vaatamisväärsusi nii et see on väärt teadmata. RV tähistab River, sest see järgib rida Thames jaoks palju marsruudi. RV1 on ka puhas masin, sest see on powered by Vesinikkütuseelemendid nii vabastab vees ja mitte haisev suits.

Marsruut lingid Tower of London London Bridge ja Borough Market kaudu Tower Bridge ja Waterloo ja South Bank Covent Garden.

Marsruut algab vastupidine Tower Gateway jaama (DLR Station) ja on hästi tähistatud alates Tower Hill metroojaam. Ärge üle tee Tower Gateway jaama; asemel, keerata vasakule ja bussiliin hakkab alates silla all.

Oyster kaardi või ühepäevase travelcard teeb kõik bussid (ja torud ja Londoni rongid) hop on / hop off teenus (võite hüpata sisse ja välja erinevad peatused kogu päeva maksmata extra).

RV1 London Bus Route

Aeg Umbes 40 minutit

Algus: Tower of London

Finish: Covent Garden

Oodates bussipeatuses tutvu vana puidust torn Hill jaam märk seinale (silla all ühel küljel nagu bussipeatus).

Parim asukoht selle ühe kahekorruselised on paremal servas ees kõrgeimal tasemel istekohta.

Buss läheb ümber kvartali ja siis mõne minuti jooksul ootate kooskõlas minna üle Tower Bridge Tower of London minna ja oma õige.

Nagu te minna üle Tower Bridge, tutvu paremal servas eest varjatud korsten enne kui lähed üle maailma kuulus sild. Nagu te silla, vaata oma õigust näha raekoda HMS Belfast ja The Shard.

Kui üle ikooniks silla see on õige peale Tooley Street. Jätate Unicorn Theatre paremal mis paneb etendused lastele ja noortele, siis More London, areng kaasaegse hooned, mis sisaldab raekoda. Järgmine paremal on Hay Galleria, mis on ehitatud kohas 1861 suurt tulekahju Tooley Street, mis oli Londoni suurim tulekahju kuna Londoni suur tulekahju 1666. Seal on tahvel Battle Bridge Lane, et lülitades Tooley Street kohta paremale.

London Bridge Station on siis oma vasaku ja kui buss jõuab lõpuks tänaval pilk paremale, et näha rohkem London Bridge ja proovida kohapeal kulla peal Monument, teisel pool silda, paremal.

Buss pöörab vasakule siin umbes 10 minutit pärast reisi ja läbib Borough Market oma õigust enne järgmist peatu Hop Exchange. See huvitav Hinne II loetletud hoone on oma õige bussipeatuses. See oli keskus õlletööstuses kui see avati 1868 ja see on nüüd ettevõtte külalislahkust saal kuid see on hästi taastatud.

Nagu te läbima all raudteesild üle Southwark Street, näed värvilised tuled seinale. Valgustus oli paigaldatud 2008 osana kohaliku omavalitsuse projekti parandada piirkond, ja kui sa mööda Poole tunni või tunni näete tuled aeglaselt muutumas dušš mitmevärvilise seina värviga .

Kuigi seal ei ole nii palju suuri vaatamisväärsusi mööda seda teed, see ühendada palju tähtsamad turismiobjektid ja bussi teadaanded isegi juhendab teid, kust saada välja nagu “Great Guildford Street. Põleb siin The Globe Teater.” Ja “Lavington Street. Põleb siin Tate Modern.”

Rohkem “all silla kunsti” võib näha lähedal lõpuks tänaval triibuline seina ligi 50 meetri pikkune nn Valatud Lines “. Sul on umbes 20 minutit pärast reisi sel hetkel.

Buss pöördub Müntide Street elamurajoonis, mis on suutnud luua korraliku eluaseme, mis oli peaaegu mahajäetud kohas. Elanikud said kokku 1980-ndate alguses kampaania vastu ettepanekud ala, mis on hävitanud oma kogukonna ja nüüd nad elavad keset Londoni edukas South Bank.

Buss läheb mööda Ülem Ground ja Belvedere Road, mis on paralleelne River Thames, kuigi te seda ei näe. Sul läbida taga rahvusteater, BFI Southbank Southbank Centre ja Royal Festival Hall enne näete London Eye, ka oma õigust. Vaata üle, kui tulevad välja silla all, vaid pärast Royal Festival Hall, ja te näete Big Ben liiga taga London Eye.

Buss pöörab vasakule minna Waterloo Station umbes 30 minutit pärast reisi. Nagu te lahkuda Waterloo Station / York Road bussipeatus vaata oma õigust näha dekoratiivsed Waterloo rongijaama hoone.

Ja nüüd on aeg minna vasakule ja üle Waterloo sild. Vaated peetakse mõned parimad Londonis oma vasaku on South Bank, Houses parlamendi ja London Eye ja paremal näed St Pauli katedraal ja City of London.

Kui üle Waterloo sild, bussi pöörab vasakule peatee ja võtab teid Covent Garden ja West End. Lõppu marsruut jätab teid ees Piazza ja valmis uurima Covent Garden.