RV1 London Bus Zwiedzanie przewodnik

Posted on

RV1 London Bus
Londyński autobus RV1 trasa łączy wiele z najlepszych londyńskich zabytków, dlatego warto wiedzieć o. RV oznacza rzekę, ponieważ wynika linię Tamizą dla wielu trasy. RV1 jest również czyste maszyna jak jest zasilany wodorowymi ogniwami paliwowymi więc tylko uwalnia wodę i nie śmierdzące opary.

Linki trasy The Tower of London London Bridge i Borough Market, za pośrednictwem Tower Bridge i Waterloo i South Bank do Covent Garden.

Trasa rozpoczyna się od przeciwległej stacji Wieża Gateway (stacja DLR) i jest dobrze oznakowane z wieży Hill stacji metra. Nie drogi krzyżowej Tower stacji bramy; zamiast skręcić w lewo, a trasa autobusu zaczyna spod mostu.

Kartę Oyster lub jednodniową travelcard sprawia, że ​​wszystkie autobusy (lamp i pociągi London) hop on / hop off usługi (można przejść się i wyłącza w różnych przystanków w ciągu dnia, nie płacąc żadnych dodatkowych).

RV1 London Bus Route

Czas trwania: około 40 minut

Start: Tower of London

Wykończenie: Covent Garden

Czekając na przystanku zwrócić uwagę na starej drewnianej wieży Hill Station znak na ścianie (pod mostem na tej samej stronie co przystanku autobusowego).

Najlepsze miejsce dla tego jednego Decker znajduje się na prawej stronie, w przedniej części siedzenia najwyższych poziomów.

Autobus jedzie wokół bloku, a następnie w ciągu kilku minut czekasz w kolejce, aby przejść nad Tower Bridge z Tower of London na przodzie i na prawej stronie.

Jak przejść na Tower Bridge, uważaj na prawej stronie dla ukrytego komina przed wyjazdem przez światowej sławy mostu. Jak przejechać przez most, popatrz w prawo, aby zobaczyć Ratusz, HMS Belfast i The Shard.

Po ponad kultowego mostu to prawo na Tooley Street. Zdasz Teatr Unicorn po prawej stronie, która stawia na spektakle dla dzieci i młodzieży, potem coraz Londynu, rozwój nowoczesnych budynków, które obejmuje Ratusz. Dalej na prawo jest Galleria Hay, który jest zbudowany na miejscu 1861 wielkiego pożaru Tooley Street, który był największy pożar w Londynie od czasu Pożar Londynu w 1666 roku Jest to tablica na bitwy Most Lane, o wyłączeniu Tooley Street na dobrze.

Stacja London Bridge jest wtedy po lewej stronie i jak autobus dotrze do końca w prawo ulica patrzę na London Bridge i spróbować dostrzec złoty góry pomnik, po drugiej stronie mostu, po prawej stronie.

Autobus skręca w lewo o około 10 minut do podróży, i przechodzi Borough Market w prawo przed następnym przystanku w The Hop Exchange. Ten ciekawy zabytkowy budynek jest po prawej stronie na przystanku autobusowym. To był ośrodkiem przemysłu piwowarskiego, kiedy to został otwarty w 1868 roku i jest obecnie miejscem corporate hospitality, ale został dobrze odrestaurowany.

Jak przejść pod mostem kolejowym nad Southwark Street, można zobaczyć kolorowe światła na ścianie. Oświetlenie zostało zainstalowane w 2008 roku jako część projektu lokalnego rządu, aby poprawić obszar, a jeśli przejdą przez na pół godziny lub na godzinę zobaczysz światła powoli się zmienia z prysznicem z wielokolorowych do ściany kolorem ,

Chociaż istnieje nie tyle wielkie zabytki wzdłuż tej trasy, to jednak połączyć wiele głównych atrakcji turystycznych i zapowiedzi autobusowe nawet Cię, gdzie wysiąść, takich jak „Great Guildford ul. Wysiąść tutaj dla The Globe Theatre”. I „Lavington ul. Wysiąść tutaj Tate Modern.”

Bardziej „pod mostem dzieła” można zobaczyć pod koniec ulicy ze ścianą prążkowane prawie 50 metrów długości zwane ” Linie nalewane . Będziesz około 20 minut do podróży w tym momencie.

Autobus zamienia się w Coin Street, dzielnicy mieszkalnej, które udało się stworzyć godnego mieszkania na co był blisko opuszczony teren. Mieszkańcy zebrali się na początku 1980 roku do kampanii przeciwko propozycji dotyczących obszaru, który byłby zniszczony swoją społeczność i teraz żyją w samym sercu tętniącej życiem londyńskiej dzielnicy South Bank.

Autobus jedzie wzdłuż Górnego Ground i Belvedere Road, która jest równoległa do Tamizy, chociaż nie można go zobaczyć. miniesz tył Teatru Narodowego, BFI Southbank, Southbank Centre i Royal Festival Hall, zanim zobaczysz London Eye, również po prawej stronie. Spójrz jak wyjdzie spod mostu, tuż po Royal Festival Hall, a zobaczysz, Big Ben też za London Eye.

Autobus skręca w lewo, aby przejść do stacji Waterloo w około 30 minucie podróży. Jak można zostawić Waterloo Station / York Road przystanek autobusowy spojrzeć w prawo, aby zobaczyć dekoracyjny Waterloo budynek dworca kolejowego.

A teraz nadszedł czas, aby przejść w lewo i na Waterloo Bridge. Widoki są uważane za jedne z najlepszych w Londynie, po lewej stronie jest South Bank, Houses of Parliament i London Eye, a po prawej widać katedrę St Paul i City of London.

Po ponad Waterloo Bridge, autobus skręca w lewo z głównej drogi i zabierze cię do Covent Garden i West End. Koniec trasy pozostawia widokiem na Piazza i gotowy do zbadania Covent Garden.