Rzym Rabat Karnety i bilety kombinowane

Posted on

 Rzym Rabat Karnety i bilety kombinowane
Zwiedzając zabytki i muzea Rzymu może być kosztowne, a niektóre z najbardziej znanych miejsc, jak Koloseum, mają długie kolejki przy kasie biletowej. Dowiedzieć się o niektórych przejściach i kart, które mogą pomóc zaoszczędzić czas i pieniądze na wakacjach w Rzymie.

Przez zakup tych podań z wyprzedzeniem, można uniknąć przenoszenia dużych sum pieniędzy, aby zapłacić za każdym wejściem, a niektóre z podań, nie trzeba będzie kupować bilety metrem lub autobusem.

Uwaga O poniedziałki

Kilka stron i większość muzeów, w tym czterech muzeów narodowych w Rzymie, są zamknięte w poniedziałki. Koloseum, Forum, Palatyn i Panteon są otwarte. Jest to dobry pomysł, aby dokładnie sprawdzić godziny lokalizacja w przed wyjazdem.

Roma Przełęcz

Roma Pass obejmuje bezpłatny transport przez trzy dni i bezpłatny wstęp do wyboru dwóch muzeów lub miejsc. Po pierwszych dwóch zastosowań, Roma karnetów daje posiadaczowi obniżoną cenę wstępu w wybranych muzeów i archeologicznych, wystaw i imprez.

Popularne witryny obejmują Koloseum, Muzea Kapitolińskie, Forum Romanum i Palatyn, Villa Borghese Gallery, Zamek Świętego Anioła, ruin w Appia Antica i Ostia Antica i wielu współczesnych galeriach i muzeach.

Możesz kupić Roma zdać online przez Viator (zalecane, więc trzeba go przed odwiedzenia miasta), a także pozwalają na pominięcie linii z Muzeów Watykańskich, Kaplicy Sykstyńskiej oraz Bazyliki Świętego Piotra. Jeśli czekać, aż masz swoje stopy na ziemi, Roma karnetów można kupić w Punktach Informacji Turystycznej, w tym dworca kolejowego i lotniska Fiumicino, biura podróży, hotele, Atac (autobus) w kasach biletowych i kioskach. Romowie karnetów można również nabyć bezpośrednio z wybranych muzeów lub kasach miejscu.

Archeologia karty 

Archeologia  karty lub karta archeologia, jest dobre dla siedmiu dni od pierwszego użycia. Archeologia Karta obejmuje wstęp do Koloseum, Forum Romanum, Palatyn, witryn Roman Muzeum Narodowe, Termy Karakalli oraz Tomb of Cecilia Metella na starożytnej Via Appia.

Karta archeologia można kupić przy wejściu do większości z powyższych stron lub z Visitor Center w Rzymie  Via Parigi 5 . Karta jest dobre dla siedmiu dni wstęp wolny (jeden raz na miejscu), począwszy od dnia pierwszego użycia. Karta ta nie obejmuje transportu.

Bilety Roman Colosseum

Notorycznie, to był najbardziej znaną atrakcją w czasach starożytnych, a dziś, rzymskiego Koloseum jest najwyższym punktem zwiedzania w Rzymie. Linia bilet na Koloseum może być bardzo długi. Aby uniknąć oczekiwania, można kupić kartę Roma Pass Archeologia lub przyłączyć się do grupy zwiedzanie Koloseum. Ponadto, można kupić Koloseum i Forum Romanum przechodzi online w dolarach z Viator, a to obejmuje dostęp do Palatynu.

Muzeum Kombinacja czterech biletów

Bilet kombinacja czterech muzeum, zwany Biglietto 4 Musei , zawiera jeden wstęp do każdego z czterech Muzeów Narodowych w Rzymie, Palazzo Altemps, Palazzo Massimo, Term Dioklecjana i Balbi Crypt. Karta jest dobra na trzy dni i można je nabyć w każdym z miejsc.

Legitymacje transportu

Karnety Transport, dobre dla nieograniczonych przejazdów w autobusach i metrze w Rzymie, są dostępne na jeden dzień, trzy dni, siedem dni, a jeden miesiąc. Karnety i bilety jednorazowe () można kupić na stacji metra, Tabacchi , lub w niektórych barach. Bilety autobusowe i karnety nie można kupić w autobusie. Karnet musi być zatwierdzone na pierwszym użyciu. Karnety i bilety () muszą być zatwierdzone przez stemplowanie je w maszynie walidacji w autobusie lub na maszynie do stacji metra przed wejściem do metra kołowrót.