Sabiedriskā transporta Parīzē: Mastering Metro, autobusu un RER sistēma

Posted on

Sabiedriskā transporta Parīzē: Mastering Metro, autobusu un RER sistēma

Viens no pasaules labākajiem (un visvairāk nepatīkami) sabiedriskā transporta sistēmu

Parīze lepojas ar vienu no pasaules drošākajām un efektīva sabiedriskā transporta sistēmu. Vilcieni parasti ierodas laikā; autobusi ir labiekārtota un tīra, un piepilsētas ekspress ( “RER”) trenē pakalpojumu pilsētas svarīgākos pieturas rekordīsā laikā. Kas gan var būt labāks par šo?

Pirmkārt, Ēnas

Nu, tiem no jums, kas jau bija prieks izjādes Parīzes metro, vai ar autobusu pilsētas gaismas, jūs zināt, ka tur ir daudz potenciāli saniknot un atņemt drosmi ceļotājiem. No vienas puses, parīzieši izvairīties automašīnām tik daudz, ka vilcieni un autobusi ir biežāk nekā nav overcrowded– un Parīze ir pasaules top tūrisma galamērķis nepalīdz jautājumiem.

Citam, vairums Parīzes metro līnijas trūkst gaisa conditioning– pozitīvi no ekoloģiskā viedokļa, bet skatīties, kas paredzēti tiem, vasaras pirtis (un grouchy ceļotāji). Lai gausties tikai mazliet ilgāk, Parīzes sabiedriskā transporta arī notoriously trūkst ja runa ir par pieejamību apmeklētājiem ar kustību traucējumiem. Gymrats priecāsies pie bezgalīgas tuneļiem un kāpnes, ka čūska caur Parīzes metro, bet pēc dienas apmeklē pilsētu, trūkums liftu vai eskalatoru dažās stacijās, var būt reālas galvassāpes.

Tagad Upsides:

Labā ziņa? Parīzes pilsētas pašvaldība uzņemas sabiedrisko transportu ir ļoti nopietni, un katru gadu liels gabals no budžeta tiek rezervēta uzlabotu satiksmes un pasažieru apstākļus Parīzē vilcienu, autobusu un tramvajus. Turpmākajos gados, jūs varat sagaidīt Parīzes sabiedriskā transporta kļūtu efektīvāka, pieejamu un ērti. Daudz jaunu staciju tiek pievienoti arī, padarot to vieglāk, nekā jebkad agrāk, lai saņemtu apkārt.

Ja jūs esat mazliet daunted ar metro, bailes nav: šī rokasgrāmata sniegs jums visiem padomiem un triku jums ir nepieciešams, lai palīdzētu izmantot Parīzes sabiedrisko transportu ar vieglumu. Noklikšķiniet vairāk.

Padomi Braucot metro, autobusu un tramvaju sistēma ar Vienkārša

Parīzes metro sistēma ir salīdzinoši viegli, lai iegūtu pakārt par, ja jūs nākt bruņota ar pareizo informāciju. Šeit ir daži padomi, lai palīdzētu jums orientēties Parīzes sabiedriskā transporta kā vietējā (un izvairīties no nevajadzīgas vilšanās un klaustrofobiju).

 • Iegūt pienācīgu metro karti . Tie ir pieejami bez maksas no jebkuras metro informācijas stenda, un var arī lejupielādēt internetā . Nav izmantošana steidzās ap pazemes mēģina atrast savu ceļu. Karte būs darīt to triks.
 • Nepatika veicot kartes apkārt? Dažas lielas bezmaksas progr tagad ir pieejama jūsu viedtālrunis, iPhone vai planšetdatoru. Esmu izmantojis dažādas šiem un viņi visi strādā labi, bet es īpaši iesakām transporta uzņēmuma RATP paša app, lejupielādējams viedtālruņu Play veikalā. Ja jums ir šāda ierīce, es stingri ieteiktu iegūt bruņojušies ar labu lietotnei jūsu reisā.
 • Izvairieties izjādes metro vai RER (izteikt vilcieni), skriešanās stundā (8: 00-10: 00 no rīta 5: 00-8: 00 pm). Šajos laikos, izvēlēties staigāt vai veikt autobusu. Viens vārds brīdinājums, lai gan: daži autobusu līnijas ir arī pārslogota šajās stundās.
 • Metro, līnijas 1., 2., 4., 11., 12., un 13 ir parasti visvairāk pārpildītas līnijas , sevišķi pie skriešanās stundā. Autobusu līnijas 38, 28, 68 un 62 ir vieni no visvairāk cramped– bet arī pakalpojumu daudzus no pilsētas galvenajām jomām.
 • Metro līnijas 6 un 2 palaist virszemes daudz no tā, reizēm piedāvājot iespaidīgs skats uz pilsētu . 6 Line piedāvā iespaidīgu skatu uz Eifeļa torni tuvumā Bir-Hakeim stacijas. No 2. līniju, mazāk spilgts skats Sacre Coeur var redzēt.
 • Iemācīties braukt RER, kad tā ir jēga . Daudz apmeklētāju uz Parīzi nekad riska veikt Parīzes piecas augstākas ātruma piepilsētas vilcienu RER līnijas A, B, C, D un E, kas var saņemt jūs uz galamērķi daudz ātrāk, jo viņi pieturas pie daudz mazāk pieturu nekā metro. Galvenais mezgls izejošo un ienākošo RER vilcienos ir Châtelet-Les Halles stacijas. Citi galvenie mezgli ietver Gare du Nord, St Michel / Notre Dame un Gare de Lyon.The RER, kas tiek darbināta ar atšķirīgu (valsts) uzņēmumu nekā Parīzes metro, var būt mazliet sarežģīti sākumā, bet ieguva laiks parasti ir tā vērts. Tas aizņem aptuveni 20 minūtes, lai saņemtu no Denfert-Rochereau South Paris Gare du Nord ziemeļos. Tas pats ceļš, braucot ar metro bieži vien ir jāpievieno vismaz desmit minūtes.
 • Apsveriet Pērkot Parīzes Visite Pass.  Kā es sīkāk manā Complete Guide to pass, tas var būt vērts jūsu vienlaikus, lai iegādātos šo īpašo biļeti, kas ļauj brīvi braukt uz metro, RER, un autobusiem, kā arī ļauj ieraksts daudzi populāri Parīzes objektiem. Ja jūs plānojat par hitting vairākas būtiskas muzejus un pieminekļus par savu ceļojumu, ir vērts padomāt.

Kur nopirkt Parīzes metro, RER, autobusu un tramvaju biļetes?

Biļetes un caurlaides var iegādāties jebkurā metro, RER vai tramvaja stacijas, un, kad iekāpšanas autobusus. Tie ir pieejami Parīzes Tūrisma informācijas centros visā pilsētā arī, un dažkārt var atrast kioskos vai tabacs (tabakas pārdevējiem).

Kaut kas jāpatur prātā: iegādājoties biļetes no automātiskās izplatītāja stacijā Metro vai RER tikai debetkartes un monētas tiek pieņemtas kādā stations–, ja jums ir tikai rēķinus jums var būt nepieciešams iegādāties biļetes no pārdevēja pie “Vente “(Sales) galda. Līdzīgi, kad iekāpšanas Parīzes autobusu, jums precīzas izmaiņas. Atcerieties, ka jūsu metro biļete parasti neļauj pārskaitījumiem uz autobusu; Jums būs jāmaksā par pārskaitījumu, lūdzot autobusa vadītājam. Pastāstiet vadītājam savu galamērķi, ja jūs kuģa, lai viņš vai viņa var iekasēt pareizo braukšanas maksu. Ja jūs plānojat izmantot autobusu bieži iegādāties “karneti” (pakešu), iepriekš no metro stacijas.

Jums ir arī jāapzinās, ka metro stacijas ar kabīnēm atzīmēta “informācija”, biļetes tiek pārdotas tikai izmantojot pašapkalpošanās iekārtas; darbinieki aiz loga ir tur tikai atbildēt uz jautājumiem un sniegt informāciju par grafikiem, maršrutiem uc Automatizētās biļešu tirdzniecības automāti ir slated, lai pilnībā aizstātu tradicionālo sistēmu tuvāko gadu laikā. Noderīga mājienu: jūs varat mainīt interfeisa valodu pašapkalpošanās biļešu automātu angļu valodā. Tas būtu vieglāk atrast biļeti / s Jums ir nepieciešams, neskatoties uz mašīnām “reputācija, kas ir nedaudz mazāk nekā lietotājam draudzīgu.

Paris Metro Biļetes un Piespēles – Kādu Ja pērkat?

Atkarībā no Jūsu uzturēšanās, cik daudz jūs izmantojat sabiedrisko transportu, un vai jūs plānojat dienas braucieniem uz vietām, piemēram, Versaļas pils un Parīzes Disnejlendas, jums būs jāizvēlas starp vienas metro biļetes vai vienu no vairākiem caurlaides . Zemāk ir nolietota savām iespējām.

Svarīgi: Nekad iegādāties biļetes no piegādātājiem uz ielas vai svārstības ap ieejas stacijām; šīs biļetes varētu būt viltotas un varētu izmaksāt jums vēlāk soda naudas un / vai papildu laiku un naudu tērē.

Standarta “T +” Metro biļetes

Labs: One metro, RER, autobusu vai tramvaju braukt ietvaros Parīzē (tikai zonās 1-2), ieskaitot pārskaitījumus. Jūs varat pārsūtīt no metro uz RER, bet jums ir izmantot otru biļeti, lai pārsūtītu starp metro / RER un autobusiem vai tramvajus. Jo RER, jums būs nepieciešama jūsu biļeti, lai izietu staciju. Vienmēr saglabāt savu biļeti rokā.

Ņemiet vērā, ka īpašas biļetes ir nepieciešami autobusiem un vilcieniem, kas ceļo uz un no Parīzes lidostām.
Skatīt Paris Airport sauszemes transportu, lai saņemtu sīkāku informāciju.

Pirkuma ja:  Jūs esat uzturas īsu laiku, un izmantot sabiedrisko transportu taupīgi. Jūs neplānojat veikt dienas braucienus.

Pašreizējās Standarta Metro Biļešu cenas (var mainīties jebkurā brīdī):

 • 1 biļete: € 1.90
 • 10 biļetes (pilna cena): € 14.70
 • 10 biļetes (samazināta cena bērniem līdz 10 gadu vecumam): € 7.45

Parīzes Visite Pass

 • Labs: Unlimited ceļojumu Parīzē (metro, RER, autobusu, tramvaju un reģionālās SNCF vilcienu) un lielāku Parīzes reģionā, par 1-5 dienām. Arī nodrošina īpašus piedāvājumus pie izvēlieties muzejus, atrakcijas un restorāniem. Izvēlieties, ja: Jūs vēlaties ceļot plaši apkārt Parīzes reģionā. Izvēlieties zonu 1-5 karti, lai redzētu Versailles vai Parīzes Disnejlendas un 1-8 lielāku segumu.

Ikdienas un iknedēļas caurlaides:

Labs:  Unlimited ceļojumu un ap Parīzē, mīnus frills

 • Vienu dienu caurlaide ( “Mobilis”): € 7.50 līdz € 17.80, atkarībā no zonu skaitu jums ir nepieciešams, lai ceļotu pa
 • Nedēļas caurlaide: Aptuveni € 20- € 45 eiro, atkarībā no skaita zonu
 • Labs: Līdzīgi Parīzes visite caurlaide, mīnus īpašiem piedāvājumiem.

Darba Oriented ar metro: Lines, maršruti, un stundas

Metro līnijas Explained

Paris metro ir pavisam 16 līniju identificējamu pēc skaita, krāsu un beigu līnijas nosaukumiem.

Piemēram, līnija 4 ir fuksīna , šobrīd ir 27 stacijas, un to sauc par “Porte de Clignancourt / Mairie de Montrouge”, jo tas sākas no Mairie de Montrouge stacijas uz dienvidiem no pilsētas uz Porte de Clignancourt ziemeļos.

Tādējādi, jums vajadzētu vienmēr vispirms izdomāt, kurā virzienā jādodas, salīdzinot ar no līnijas galapunktiem. Ja Jums ir Šatlē, un ir nepieciešams, lai saņemtu Odeon, jūs apskatīt karti un redzēt, ka Odeon atrodas uz dienvidiem no Šatlē, uz Porte d’Orléans.

Tas ir svarīgi, jo pēc tam, kad esat lietojis ar metro vienā virzienā, tas ir neiespējami, lai mainītu virzienu, neaizverot turnikets un iet cauri vēlreiz. Tas kļūst par dārgu kļūda, ja jums ir atsevišķas biļetes, nevis nedēļu vai mēnesi caurlaide. Turklāt dažas līnijas (galvenokārt līnijas 7 un 13), dakša dažādos virzienos galvenajos posmos, tāpēc pārliecinieties, lai pārbaudītu savu galamērķi, pirms kļūst par vienu no šiem vilcieniem uzmanīgi, lai nodrošinātu, ka vilciens jūs iekāpšanas iet uz jūsu pieturas.

Stundas

Normālos darbības laikos, metro darbojas pirmdienās Ceturtdiena. un Saule no 5:30 līdz 1:15 am un piektdienu-Sat. no 5:30 līdz 2:15 am paši Vēlu dienesti arī palaist naktī pirms svētku.

Lai nodrošinātu jums noķert pēdējo vilcienu, jums parasti ir mērķis, lai nonāktu pie stacijas apm. 30 minūtes pirms slēgšanas, jo pēdējie vilcieni atiet dažādos laikos atkarībā no stacijas.

Lielākie Metro līnijas

 • 1. līnija (La Défense / Château de Vincennes): Pieturvietas ietver Luvru, Elizejas laukiem, Châtelet, Bastille.
 • 2. līnija (Porte Dauphine / Nation): Pieturvietas ietver Anvers (Sacre Coeur), Gare du Nord, Champs-Elysées, Père-Lachaise
 • 3 Line (Pont de Levallois – bekonu / Gallieni): Pieturvietas ietver St Lazare, République, Pere-Lachaise
 • Līnija 4 (Porte de Clignancourt / Mairie de Montrouge): Pieturvietas ietver Châtelet, St Michel, Montparnasse.
 • Line 5 (Bobigny – Pablo Pikaso / Place d’Italie): Pieturvietas ietver Gare d’Austerlitz Bastille, Place d’Italie
 • 6 Line (Charles de Gaulle-Etoile / Nation): Pieturvietas ietver Eifeļa tornis, Montparnasse, Elizejas laukiem.
 • 7. līnija (La Courneuve – 8 Mai 1945 / Mairie d’Ivry un Villejuif – Louis Aragon): Pieturvietas ietver Place d’Italie, Luvra, Opera. Pārliecinieties, lai pārbaudītu savu galamērķi gar dienvidu asi, kā šī līnija dakšas off divās daļās.
 • 8 Line (Balard / Creteil): Centrālā pieturas ietver Invalides, Opera Bastille
 • 9 Line (Pont de Sèvres / Mairie de Montreuil): Pieturvietas ietver Republique un Grands Magasins
 • 10 Line (Gare d’Austerlitz / Boulogne-Pont de Saint-Cloud): Pieturvietas ietver Sorbonne un Gare d’Austerlitz dzelzceļa staciju.
 • 11 Line (Châtelet / Mairie des Lilas): Pieturvietas ietver Châtelet un Republique.
 • Line 12 (Aubervillers-Front Populaire / Mairie d’Issy): Pieturvietas ietver Abbesses (Montmartre), Grands Magasins, Montparnasse
 • Line 13 (Saint-Denis – Université / Asnières-Gennevilliers-Les Courtilles / Chatillon-Montrouge 🙂 Pieturvietas ietver Invalides, St Lazare. Pārliecinieties, lai pārbaudītu savu galamērķi uzmanīgi, jo šie vilcieni dakša off vairākos virzienos.
 • 14 Line (Saint-Lazare / Olympiades): Pieturvietas ietver Châtelet, Gare de Lyon, Nacionālā bibliotēka un Saint-Lazare dzelzceļa stacijas.

Pieslēgšana pie RER (Piepilsētas vilcienu)

Daudzi tūristi atrastu RER, Parīzes piepilsētas vilcienu sistēmu, kas ir tehniski atsevišķi no metro, bet savieno vairākās vietās, mulsinoša. Ja jums ir nepieciešams, lai izmantotu it– un tas parasti tikai nepieciešams ceļojot uz un no Parīzes lidostām vai, ņemot dienu braucienus (piemēram, Parīzes Disnejlenda vai Versaļas pils), pārliecinieties, lai vispirms iegūtu sajūtu par to, kā šie vilcieni strādāt kopā ar metro, pārejot uz nākamo lapu.

Paris RER: Lines, maršruti, un stundas

RER, Parīzes piepilsētas vilcienu sistēma sastāv no piecām ekspress vilcienu, kas ceļo laikā Parīzē un lielāka reģiona (pretēji metro, kas apstājas tikai ārpus pilsētas robežām).

Tāpat kā metro, RER līnijas ir identificējamas ar burtiem un beigu līnijas nosaukumu . Tomēr RER ir daudz sarežģītāka, nekā metro jo katra līnija uzlauž dažādos virzienos noteiktā vietā, padarot to viegli pazust (un atkritumu līdzekļus un laiku), ja jūs apiņu uz nepareizā vilcienā. Lai izvairītos no pārsteigumiem, pārbaudiet savu virzienu rūpīgi pirms iekāpšanas, un izmantot vilcienu maršrutus atrodas RER stacijās, lai palīdzētu jums orientēties. Ja šaubāties, lūdziet palīdzību. Ja jums ir viedtālrunis vai planšetdators, jāapsver iespēja izveidot Parīzes metro / RER app. Daudzi ir bezmaksas, un ir ļoti ērts, lai būtu, lai jūs varētu orientēties, ko pat vietējie iedzīvotāji bieži vien uzskata par mulsinoši sistēmu.

Vēl viens grūts punkts izjādes RER kļūst līniju cenas taisni . RER aptver 8 zonas ietvaros Parīzes reģionā, un, ja jūs ceļojat tālāk par savu biļeti vai caurlaide ļauj, var uzlikt naudas sodu. Pārliecinieties, ka jūsu metro biļeti vai caurlaide aptver zonas jums ir nepieciešams, galamērķi, un veiciet dubultklikšķi uz savas adresāta zonu ar biļešu aģents, ja nepieciešams, pirms iekāpšanas.

Atcerieties, ka jums ir nepieciešams, lai saglabātu savu biļeti, lai izietu visvairāk RER stacijas.

RER stundas

RER stundas mainās, bet vidēji vilcieni no 5:15 rītā līdz pusnaktij vai 12:30 esmu par maršrutiem un stundas, konsultēties ar RATP maršruts-atradējs lapu.

Sadalījums RER Lines

 • Line A: Paris centrmezgli ir Châtelet-les-Halles un Gare de Lyon. Šī līnija iet uz rietumiem uz La Défense un St. Germain en Laye; austrumiem uz Marne la Vallée (Parīzes Disnejlenda)
 • Line B: Centrmezgli Gare du Nord, Šatlē, un St Michel. Šī līnija iet uz ziemeļiem līdz Charles de Gaulle lidostā, un uz dienvidiem līdz Orlī lidostā (izmantojot Orlyval vilcienu).
 • Line C: Centrmezgli St. Michel un Eifeļa torni. Dodas uz Versaļas dienvidrietumiem, kā arī pakalpojumus ziemeļrietumiem Parīzes priekšpilsētām.
 • Line D: Centrmezgli pie Šatlē, Gare du Nord un Gare de Lyon. Pakalpojumi ziemeļu un dienvidu priekšpilsētās.
 • Line E: Hub Gare du Nord. Šī līnija pakalpojumi austrumu nomalē.

Parīze Autobusi – līnijas, maršruti, un stundas

Apmeklējot Parīzi, cenšoties izdomāt, kā izmantot autobusus, lai iegūtu ap pilsētu var šķist izaicinājums. Tomēr autobusu var būt gan daudz Scenic un mazāk klaustrofobiski nekā metro vai RER. Ņemot laiku, lai iepazītos ar pilsētas tīru un patīkamu autobusus var atmaksāties. Ar pavisam 59 līnijas, kas darbojas, jūs varat saņemt tikai par jebkur metro veiks you– un bieži daudzveidīgāki galamērķiem.

Travel Padoms: Ja tu esi invalīds vai vecāka gadagājuma ceļotājiem, jūs varat atrast, ņemot autobusu daudz vieglāk: lielākā daļa tagad ir aprīkots ar uzbrauktuvēm, atšķirībā no metro, kas joprojām ir ļoti nepietiekams, ja runa ir par pieejamību.

Maršruti un pieturvietas

Autobusu pieturas ir atrodami visā pilsētā, un biežāk nekā nav, ir mezgli vairākiem dažādiem maršrutiem. Nesen, lielākā daļa autobusu pieturu tika aprīkotas ar elektroniskās informācijas sistēmām, kas pateiks, kad gaidīt nākamo autobusu. Neighborhood kartes un autobusu maršruti ir parādīti arī lielākajā daļā stacijās, kā arī Parīzes tūrisma informācijas birojos.

Paris autobusi ir atzīmēti ar dubulto numuriem un nosaukuma beigās līnijas atzīmēta priekšpusē. Jūs varat izmantot T + metro biļetes vai iknedēļas un ikmēneša caurlaides braukt ar autobusu, bet, ja jūs esat jau izmanto vienu biļeti uz metro, jūs nevarat pārsūtīt uz autobusu. Jūs tomēr var nodot starp diviem autobusiem, bez papildu maksas sniedzot jums darīt 90 minūtes iekāpšanas pirmās dienas. Jautājiet vadītājam apzīmogot ( “Validētājs”) savu biļeti, kad jūs iekāpt pirmo autobusu.

Izmantojot autobusi Tour City?

Daži autobusu maršruti ir īpaši gleznainā un var būt lēta alternatīva Parīzes autobusu ekskursijām.

 • Line 38 iet uz ziemeļiem līdz dienvidiem caur pilsētas centra un nodrošina neaizmirstamu skatu Latīņu kvartāls, Sēnas upi vai Notre Dame katedrāle.
 • 68 Line piedāvā izdevīga no Orsē, Saint-Germain des Pres, Sēnas, Luvrā, un Garnjē.
 • 28 Line paveras skaists skats uz Ecole Militaire, Nacionālajā Asamblejā, Sēnas upe, Grand Palais, un Elizejas laukiem.
 • Line 96 vijas cauri skaistām vietām labajā krastā, ieskaitot Hotel de Ville, viduslaiku Marais apkārtnē, un moderns Bastille.

Autobusu stundas

Stundas ievērojami atšķiras, taču galvenās līnijas sākas no apmēram 05:30 rītā līdz pusnaktij. Nakts autobusi visu nakti (skatīt zemāk).

Par maršrutiem un stundas , konsultēties ar RATP maršruts-atradējs lapu

Autobusu Līnijas un maršruti

Interaktīvā Parīze Autobusu Karte

Paris Nakts Autobusi (Noctilien)

Nakts pūces priecājās 2006.gadā, kad Parīzē atklāja jaunu nakts autobusu sistēmu visā pilsētā un priekšpilsētās, padarot ballēties vēlu daudz mazāk sāpju. Autobusi atiet no vairuma plankumiem ap pilsētu, ik pēc 15-30 minūtēm.
Atrast nightbus maršruts

Paris Tramvaju – līnijas, maršruti, un stundas

21.gadsimta atdzimšana

Paris bija tramvaju, kas 19. gadsimtā, kas vēlāk tika likvidēja un aizstāja ar metro. Taču pietūkums pilsētas iedzīvotāji un nepieciešams, lai izveidotu savienojumu Parīzi ar tās priekšpilsētām ir novedusi pie atdzimšanu tramvaja pilsētā gaismas. Tikai ar vienu līniju, T3 tramvaju darbojošās Parīzes pilsētas robežās, pārklājums joprojām ir ierobežota un attiecas galvenokārt uz dienvidiem Parīze, taču sagaidāms, ka tramvaju pieaugs turpmākajos gados.

Jūs varat braukt tramvaju, izmantojot regulāras metro biļetes un caurlaides.
(Skatiet “Parīzes metro biļetes un iet” lapu, lai iegūtu vairāk informācijas)

Par maršrutus uz Parīzes tramvaju, konsultējieties ar RATP maršruts-atradējs lapu .

T3 tramvaju līniju

T3 tramvaja līnija ir apstādināts Parīzes 13., 14., un 15. arrondissements, un savieno uz dienvidaustrumiem priekšpilsētām.
Tramvajs apstājas pie šādiem galvenajiem stacijām (ar dažiem metro savienojumiem 🙂

 • Porte de la Chapelle (savieno M līnija 12)
 • Porte d’Ivry (savieno M Line 7)
 • Porte de Choisy (savieno M Line 7)
 • Porte d’Italie (savieno M Line 7)
 • Poterne des Peupliers
 • Stade Charlety
 • Cité Université (savieno ar RER B līnija)
 • Montsouris (Parc Montsouris stop)
 • Porte d’Orleans (savieno M Line 4)
 • Jean Moulin
 • Didot
 • Porte de Vanves (savieno M Line 13)
 • Brancion
 • Georges Brassens
 • Porte de Versailles (Parīzes Convention Center); savieno ar M Line 12
 • Desnouettes
 • Balard (pieslēdzas M Line 8)
 • Pont de garigliano (savieno RER C rindā)