Safety Tips külastades Beaches Bali, Indoneesia

Posted on

Safety Tips külastades Beaches Bali, Indoneesia

Bali rannad on tuntud oma surfamine ja nende õhuke ilu. Sajad tuhanded turistid tabas Bali konkreetselt ujuda, bodyboard või surfata mööda neid kalda. Kuid vaatamata suurele nõudlusele sihtkohta, turistid ikka ei naudi 100% ohutuse seal: külastajad on haavatav päikesepõletus, reeturlikud undercurrents ja isegi Väga väike (kuid väga reaalne) riski tsunamid.

Külalised peaksid järgima mõned lihtsad ettevaatusabinõud nautida Bali rand stseeni asemel ohvriks oma varjukülg. (Muude dos ja ei oma Bali , loe meie artikleid Etikett Tips Bali , Safety Tips Bali ja tervis Tips Bali .)

Ära Uju randades Kui Red Flags Fly

Parts Bali rannajoon – peamiselt edela osa ulatub Kuta Canggu – on ohtlik RIP loodete ja undertows. Teatud kellaaegadel ja aasta, punased lipud on püstitatud ohtlike rannad. Kui näete punane lipp rannas, ärge üritage ujuda seal – hoovused võivad pühkima merele ja all enne kedagi kaldal võib üritada päästmise.

Vetelpäästjad on kahjuks üsna haruldane Bali. Mõned rannad on vetelpääste ja lipud kollase ja punase märgistused, mis näitavad juuresolekul vetelpäästja. Need rannad on ohutu ujuda, nagu on rannad ühtegi lippu näha.

Loe Tsunami teavet oma Hotel

Tsunamid on nii teravad ning ettearvamatu; Nende suured lained vallanduvad veealuse maavärinad ja võib kaldale jõudmise pelgalt minutit, jätmata aega ametiasutused häirekella. See kehtib eriti Bali, kus maavärinaohtlikes Subduktsioonialadel valeta väga lähedal kaldale.

Peamised turismipiirkondades Bali – Jimbaran Bay, Legian, Kuta, Sanur ja Nusa Dua, teiste hulgas – pannakse madalikud, et võib kergesti soostunud kui tsunami tekib. Selleks et minimeerida õnnetuse, Tsunami Valmis süsteem on tegelikult Bali, mitmete Tsunami Ready-ühilduv hotellid järgmised ranged alarm ja evakueerimise eeskirjadele.

Et vähendada oma tundlikkust võimaliku tsunami, otsida majutust vähemalt 150 jala kõrgusel merepinnast ja 2 miili sisemaal. Kui tunnete tsunami on lõppemas, liikuda sisemaa või saada tippu kõrgeim struktuuri leiad.

Uuri välja, mida teha, kui (millal?) Tsunami lööb Bali .

Kanda Piisavalt päikesekaitsekreem

Päikesepõletus võib kergesti rikkuda oma Bali puhkust. Lihtne rakendus kõrge SPF päikesekreemi saab ennetada piin UV-põlenud nahka.

Päikesekaitsekreem on oluline, eriti saare lähedal ekvaatori nagu Bali: päikesevalguse läbib vähem atmosfääri troopilistes piirkondades võrreldes parasvöötme piirkondades nagu Euroopa ja enamik USA, nii teravam ultraviolettkiirguse jõuab oma nahka lühema ajaga. Seal on ka vähem variatsiooni UV intensiivsust aastaringselt, nii et sa pead panna, et päikesekreemi, olenemata aastaajast te otsustate külastada Bali. Saa päikesekaitset SPF (päikesekaitsefaktor) kohta ei ole väiksem kui 40.

Võite kanda riideid, mis on spetsiaalselt töödeldud, et UV-resistentsed.

Kui soovite, et vähendada kasutamist päevavarju või kui te otsa asjad, vaid vähendada aega veedate päikese käes. Pöörduge varju, kui päike jõuab kõrgeim punkt taevas 10:00-03:00. Veenduge jääda sinna, kus päike ei kajastu üles liiva või vett – ultraviolettkiirgus kajastub ka üles need pinnad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *