Sanctuary of Truth של פטאיה: המדריך השלם

Posted on

Sanctuary of Truth של פטאיה: המדריך השלם

יש פטאיה הרבה יותר להציע מאשר את העליבות עבורו זה מפורסם. מן החופים יפים, מוזיאונים לאמנות אינטראקטיביים, כדי שופע גנים בוטניים ואפילו יקבים, פטאיה היא יעד דינמי ומגוון – וזה רק בתחילת דרך.

אטרקציה אחת פטאיה זה של תככים מסוים הוא המקדש שנקרא האמת, ממוקם כ 15 דקות צפונית לעיר לאורך החוף. המשיכו לקרוא כדי ללמוד יותר על ההיסטוריה של המקדש של פטאיה של אמת, כל הדברים שאתה יכול לעשות שם, איך לתכנן ביקור ומה לעשות סמוכים לאחר שסיימת לחקור.

ההיסטוריה של המקלט של Pattya אמת

בשנת 1981, איש עסקים תאילנדי בשם Lek Viriyaphant החליט שהוא רוצה לבנות משהו ב פטאיה. פטרון נכבד של האמנויות (ואקסצנטרי לשמצה) אשר בעצב לעולמו בשנת 2000, מר Viriyaphant גם מימנה את מוזיאון ארוואן מחוץ לבנגקוק, אשר יושב במחוז סאמוט פראקן לא רחוק מנמל התעופה Suvarnabhumi.

במצב הנוכחי, המקדש של האמת הוא מרשים בלשון המעטה – הצריח המרכזי שלה עולה 300 מטרים באוויר, והאתר מכסה כמעט ארבעה דונם. עם זאת, המקדש של האמת, עדיין לא הושלם. כמו סגרדה פמיליה של ברצלונה, מועד ההשלמה הצפוי שלה הוא מתישהו מאוחר-2050 המאה הזאת צוטט כמטרה, אף אם היעד כי ייענה הוא סיפור אחר לגמרי.

מה לעשות ב Sanctuary של פטאיה אמת

בנוי כולו עץ טיק, המקדש של אמת מגלם סגנון שאפשר לתאר בתור “Visionary Art.” זאת אומרת שהיא משתמשת במוטיבים ויזואליים לנהוג הביתה נקודה תאולוגית של נוף, במקרה זה אחד במידה רבה בהשראת הדת הלאומית של ההינדואיזם תאילנד הבודהיזם. אחד הדברים העיקריים לעשות את Sanctuary of Truth הוא לראות ביטויים חזותיים של מושגים דתיים מזרחיים חשובים, כוללים מערכת יחסים של אדם עם היקום, ואת המחזור הבודהיסטי של חיים.

המקלט של האמת הוא גם סקר של סגנונות אדריכליים הרבים שהיה קיימים ברחבי הודו-סין במשך אלף השנים האחרונות. נוסעים שביקרו בעיר העתיקה של איאטטאיה צפונית לבנגקוק יזהה דמיון בולט בבית המקדש של האמת, אבל ההשראה עוד מסתעף נוכחים גם כן. יש לציין, כי המקדש הוא ביתם של ארבעה הגופורה מגדלי הכניסה, מבנים שמוצאים בדרך כלל במקדשים הדרווידיאנית במדינות נאדו ו Karnataka טמילית של דרום הודו.

כמובן, אתה לא צריך לחשוב על ביקורך Sanctuary of Truth כמו שיעור היסטוריה, גם אם שלטי מידע רב לשוניים ינתנו לך את כל הקשר ורקע שאתה צריך. ההיבט החזותי של המקום לבדו הוא מכריע, ומהווה מקום נהדר לחדד הצילום שלך, או לקחת כמה תמונות הסלפי כי הם בטוחים לפקד מאה Instagram אוהב, אם זה יותר הסגנון שלך.

כיצד לבקר Sanctuary של פטאיה אמת

ממוקם בשכונת Na Kluea צפונית מהחוף המרכזי של פטאיה, המקדש של האמת לוקח בערך 20-30 דקות להגיע ברכב, בהתאם לתנאי התנועה במרכז העיר. למרות פטאיה חסרה רשת רכבות עירוניות, אתה יכול לרכוב כל מיניבוס צפונה מן “Roundabout דולפין” במרכז העיר, שעולה 10 באט, וגם לוקח בערך 30 דקות. הקפד לספר לנהג אתה הולך Prasat Sajja טאם , כמו המקדש ידוע בשפה התאילנדית.

ברגע שאתם מגיעים המקדש, תצטרך לשלם 500 באט עבור הודאה. זה לא זול, אבל כמו שאתה בטח ראיה לאורך מאמר זה, בטענה הן מרחיב ומרשימות. מתכננים לבלות לפחות כמה שעות כאן כדי לקבל תמורה בעד הכסף שלך.

דברים נוספים שניתן לעשות בפטאיה

המקלט של אמת יושב ליד Art in Paradise, תערוכת אמנות 3D אינטראקטיבית זה לא ביישן על שילוב נוף תאילנדי paradisiacal לתוך התערוכה שלה. אם זה הנוחות שאתה אחרי, אתה יכול בקלות שילם שני אלה אטרקציות יחד בבוקר או אחר הצהריים שמתעלה החוויה רוב המטיילים לפטאיה יש.

eyond זו, פטאיה היא יעד מגוון להפליא, במיוחד אם מה שאתה יודע על העיר מוגבלת לרמיזותיהם שמעו אותך מרובה-הפיות ברחובות בנגקוק. לרכב סירה אל האי יפה Koh Laan, בהיקף של נקודת מבט העיר כדי לצלם פנורמה מדהימה או לבקר כרית שוק אכילה צפה עצמו פטאיה תאילנדית מתוך סירה הוא לא משהו שאתה יכול לעשות רק בבנגקוק!