September v Londýne: Počasie, čo zbaliť, a Čo je k videniu

Posted on

 September v Londýne: Počasie, čo zbaliť, a Čo je k videniu
Ako letné blíži ku svojmu koncu a školské semestre životopisu cez Spojené kráľovstvo, nižšie teploty dorazí v Londýne spolu s radom jesenných podujatí, ideálny pre turistov tešiť na pamiatky a kultúru anglického hlavného mesta bez všetkých obvyklých davov. Prejdite sa okolo Big Ben, Tower of London a London Eye alebo zastaviť preteky, festivaly, a konvencií sa deje v tomto mesiaci. Našťastie, zatiaľ čo teploty klesli niektorí v septembri, počasie je zvyčajne pohodlnejšie, ak budete baliť sveter alebo ďalšiu vrstvu nosiť na začiatku ráno a neskoro večer.

London Počasie v septembri

Teploty klesajú neustále po celý september, ale celková priemerná teplota v Londýne za mesiac je príjemná 61 stupňov Fahrenheita (16 stupňov Celzia). Denné maximá začnú vkĺznuť do dolnej 60s F (pod 20 ° C), ktorú koncom septembra, a nočné minimá často spadajú do polovice 40. rokov F (pod 10 ° C) do konca tohto mesiaca. Napriek tomu sa môžete stretnúť deň alebo dva teplôt dosahujúcich nad 70 stupňov Fahrenheita (21 stupňov Celzia).

 • Priemerná vysoká: 66 stupňov Fahrenheita (19 stupňov Celzia)
 • Priemerná nízka: 51 stupňov Fahrenheita (11 stupňov Celzia)

Môžete očakávať, že zhruba polovica mesiaca zažijete ľahkou dažďovou sprchou a slušné množstvo zamračených dní, len asi päť hodín denného svetla denne v priemere. Našťastie tieto prívalové dažde rýchlo ubiehajú, takže by nemali mať vplyv na vaše cestovné plány príliš veľa.

čo zbaliť

Vzhľadom k tomu, mesiac september odštartuje na jeseň, je príznačné, aby váš jesenné oblečenie na ceste do Londýna. To však neznamená, že môžete, alebo by nemalo priniesť svoje tričká a šortky. Tie by mohli získať jeden alebo dva dni nosiť letné šaty, takže balenie pár kusov za teplejšieho počasia rovnako. Pravidlo, keď ste na vrchole teplých a chladných teplotách, aby oblečenie, ktoré možno dobre vrstva. Rozhodne balenie ľahkú bundu a hodil dáždnik v kufri; ak máte v pláne na tom veľké množstvo pamiatok, priniesť rozumné topánky pre chôdzu po meste.

September Udalosti v Londýne

Kým veľký voľný koncertné a filmová séria letných mesiacoch môže prišli ku koncu v čase, keď septembra valí okolo, stále existuje veľa voľných a ticketed dianie v Londýne tento mesiac. Z otvorených dverí v Londýne, ktorý poskytuje návštevníkom plný prístup k viac ako 800 z miest najviac dekadentnej stavby-k Medzinárodnej Londýne Tattoo Convention, existuje veľa spôsobov, ako osláviť kultúru Londýne v septembri.

 • Deň otvorených dverí London: Na tretí víkend v septembri, viac ako 800 z najlepších londýnskych budov otvárajú svoje brány návštevníkom v rámci tejto každoročnej oslava architektúry a dizajnu. Všetky vstupenky sú zadarmo, ale budete musieť pre-knihy zadať niektoré z najobľúbenejších budov.
 • Totally Thames : Tento mesiac dlhý festival prináša rieku Temžu k životu prostredníctvom série kultúrnych podujatí, vrátane regát, riečnych závodov, výstav a hudobných vystúpení.
 • Angel Canal Festival : Held pozdĺž Regents Canal v Islingtonu, táto rodina-priateľské akcie ponúka remeselných aktivít, živú hudbu a miestne potravinárske stánky na začiatku septembra každý rok.
 • BBC Proms v parku : Británia je najväčším open-air klasické hudobné udalosť, BBC promenádne koncerty v parku je série udalostí, ktorá sa koná od polovice júla do polovice septembra každý rok.
 • London Fashion Week : Táto polročné udalosť vracia v polovici septembra každý rok pre prezentáciu budúcu sezónu najväčších módnych návrhárov, editorov, kupujúci, a bloggerov. Zachytiť nejaké lístky pre Londýn-široké dvakrát ročne veľtrhu skoro, pretože obvykle predávajú von rýchlo.
 • London design Festival : Vďaka kompletnej kalendár prednášky, výstavy a tvorivých projektov v polovici septembra, táto každoročná udalosť je oslava všetkých vecí dizajnu v Londýne.
 • Great River Race: Tento 21,6 mil čln závod pozdĺž rieky Temže priťahuje viac ako 300 posádok z celého sveta súťažiť každý rok na začiatku septembra.
 • Jazdec je nedeľa:  Tretia nedeľa v septembri je tiež známy ako Horseman v nedeľu v Londýne a má sprievod viac ako 100 koní cez Hyde parku v čele s farárom Kostol sv.
 • Great Gorilla Run : Tento charitatívny beh sa koná získať peniaze a povedomia o Gorilla Organization. Hodinky bežcov v gorilých oblekoch nasledovať 8 kilometrov dlhá trasa (cca 5 mil) cez Londýn.
 • Heritage Open Days : Táto každoročná oslava histórie, architektúry a kultúry celej Anglicku je k dispozícii mnoho bezplatných akcií na dedičstvo atrakcií v Londýne, ako je Big Ben, London Eye a Westminsterské opátstvo.
 • Medzinárodná London Tattoo Convention : Táto každoročná konferencia priláka viac ako 300 svetových najprestížnejších tatérov do mesta každý rok na začiatku septembra.
 • BP Portrait Ocenenie : Od polovice júna do polovice septembra, prechádzať príjemca tohtoročných BP Portrait Awards v National Portrait Gallery v Londýne. BP Portrait Award je najprestížnejšia portrét maľovanie súťaž na svete a predstavuje to najlepšie v súčasnej portrétnej maľby. Cena je zameraná na podporu umelcov sa zamerať na rozvoj a portrétovaniu v ich práci.

September Cestovné tipy

 • September je jedným z iba dvoch mesiacov v roku, že anglická kráľovná privíta návštevníkov k zobrazenie salóniky jej kráľovského domova v Buckinghamskom paláci. Avšak neočakávame vidieť kráľovnú počas vašej cesty; chodí do jednej zo svojich vidieckych sídiel, keď je zámok otvorený pre verejnosť.
 • Získať  London Pass,  a budete mať možnosť dostať sa do viac ako 60 londýnskych atrakcií, sa doprava v cene, za veľmi nízke ceny.
 • V Londýne, sklápanie nie je povinné, ale treba si uvedomiť, či chcete, aby tak urobili. Avšak, ak to neurobíte, servisný personál nebude obťažovať tým. Na niektorých miestach môže získať poplatok za služby o 10 percent na váš účet, a väčšina dobrých serverov budete informovaní o poplatku za službu.
 • Ak máte v úmysle ísť do Londýna v septembri, kúpiť si lístky najmenej tri mesiace pred odchodom, pretože medzinárodné ceny leteniek sú najlepší v tomto časovom rámci.
 • Začiatok septembra je stále považovaná za hlavnú sezóna cestovného ruchu v Londýne, takže letenku a ubytovanie by mohlo byť trochu drahšie, než keby ste sa dočkať, až si pre neskoršie časť mesiaca. Polovica septembra začína “ramenné sezónu”, čo je šťastný polceste medzi sezóne a mimo sezónu.