Septembrī Romā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

 Septembrī Romā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt
Septembris redz Romiešiem atgriežas no savām vasaras brīvdienām un bērniem pozīcijā atpakaļ uz skolu, bet kā Itālijas vasaras karstuma un tūristu pūļiem sāk kristies, pilsēta Romas lēnām sāk buzz ar lietām, ko darīt. Kamēr Romas kultūras kalendārs nav iepakotas šajā gadalaikā, ir daži interesanti pasākumi un festivāli notiek septembrī, ieskaitot Isola Del Cinema, Stadio Olimpico futbola spēles, un garšas romu festivāls.

Roma Laiks septembrī

Ar vidējo temperatūru, sākot no zemākas 80s, kas dienas laikā uz zemākām 60s naktī visā lielāko mēneša romiešu laika septembrī varētu būt daži no labākajiem pilsētas piedzīvo visu gadu. Tomēr temperatūra sāk samazināties, jo mēneša gaitā, un nakts laikā kritumi var iekrist augšējos 40s līdz septembra beigām.

  • Vidēji augsts: 81 grādi pēc Fārenheita (27 grādi pēc Celsija)
  • Vidēji zems: 61 grādi pēc Fārenheita (16 grādi pēc Celsija)

Tikmēr netālu Vidusjūra ir vidējā temperatūra 75 grādi pēc Fārenheita (24 grādi pēc Celsija) par mēnesi, padarot to par lielisku laiku izpeldēties jūsu brīvdienas. Tas jo īpaši, jo septembris ir arī viens no sausākais mēnešos pilsētā, kļūst tikai vairāk nekā 40 milimetri (1,5 collas) nokrišņu vairāk nekā sešas dienas mēnesī.

Ko Pack

Pateicoties Vidusjūras klimats, jums nav nepieciešams iepakot daudz slāņu, lai ērti izmantot savu ceļojumu uz Romu laikā septembrī. Bring daudz šorti, t-krekli, bikses un garām piedurknēm krekli uzņemt augstākās dienas temperatūra un diennakts kritumi un radīt gaismas jaka, ja temperatūras kritums lietus gāze laikā. Jūs arī vēlaties, lai ērti apavi, pludmales apģērbu un varbūt pat pārgājienu pārnesumu atkarībā no tā, ko jūs plānojat darīt jūsu ceļojuma laikā.

Septembris Notikumi Romā

No skatoties filmas uz brīvdabas ekrāna apmeklē mākslas un amatniecības gadatirgu visā pilsētā, tur netrūkst jautras lietas darīt Romā septembrī. Kamēr throngs vasaras tūristu iespējams, ir atstājuši pilsētu un vietējās skolēni ir galvenokārt atgriezušies savās studiju, jūs joprojām atradīsiet daudz lielisku notikumu visu mēnesi ilgi.

Skatīties filmas Isola Del Kino

Platekrāna filmas tiek rādītas ārā Isola Del Cinema laikā uz Tiberina salā gandrīz katru nakti vasarā, kas ir daļa no īpašuma Romana , vai romiešu vasaras, kas ietver arī koncertus, teātra un citus kultūras pasākumus.

Šajā Atzīmējot itāļu kino, jūs varat skatīties filmas, kas uzņemtas gan leģendārie un jaunām filmu. Tomēr pēdējā pasākuma diena 2019 ir 1 septembris lai jūs varētu vēlēties doties uz Romu agri, ja jūs nevēlaties palaist garām visas darbības šo aizraujošo vasaras filmu un koncertu sēriju.

Apmeklēt Stadio Olimpico futbola spēli

Eiropieši mīl savu futbolu, kas ir pazīstams kā “Calcio” itāļu un romieši saņemt dubultu devu sporta, jo pilsēta ir mājvieta divām futbola komandām:  AS Roma  (purpura un zelta) un  SS Lazio  (bērnu zilā un baltā krāsā) . Lai gan šīs komandas ir rūgta sāncenšiem, tie dalītos futbola stadionu, tad 70.000 sēdeklis Stadio Olimpico , kas ir viens no pasaulē slavenākajiem sporta vietās.

Ja nav izpārdotas, biļetes spēlēm, kas parasti rodas svētdienās, var iegādāties tiešsaistē, pa tālruni, pie stadiona, vai komandas “oficiālos veikalus visā pilsētā. Visi taču visvairāk diehard faniem vajadzētu izvairīties Curva Nord un Curva Sud sadaļas stadiona-valstībā “ultra” fani, šajās jomās var iegūt biedējoši kauslīgs, un tie noteikti nav piemēroti bērniem.

Izpētīt Gay Village Street Fair

Par LGBTQ iedzīvotājiem, apmeklētājiem, un to sabiedrotajiem, Romas Gay Village ir svētku ielu godīga darbojas no maija beigām līdz septembra sākumam ar Testaccio apkārtnē. Mūzika, dejas un pārtikas un dzērienu kabīnēm visiem ieguldījumu svētku atmosfēru.

Gada 1. septembrī vai tuvu, Gay Village parasti rīko Imperium festivāls ar dīdžejiem, dejām un dzeršanas, bet notikuma datums mainās katru gadu tāpēc pārliecinieties, lai pārbaudītu oficiālo Imperium festivāla mājas lapā , pirms plānot savu ceļojumu.

Marka vai nopirkt kaut ko pie mākslas un amatniecības izstādes

everal mākslas un gadatirgi notiks Romā septembrī. Ir mākslas gadatirgus gar ielas Via Margutta, apgabalā, kas pazīstams ar savu kolekciju gūžas un augstas mākslas studijas, kas bija arī mājvieta režisora ​​Federiko Fellīni un kur tika filmēti daļas “Roman Holiday”. Parasti pēdējā septembra nedēļā, ir cits amatniecības gadatirgus Via DELL’ORSO netālu no Piazza Navona.

Iegrimstiet Romaeuropa festivālā

Kopš septembra beigās,  Romaeuropa festivāls piedāvā progresīvas vietējos un starptautiskos izrādes dejas, teātra, mūzikas un kino, kā arī vizuālās mākslas instalācijas pie vietās visā pilsētā.

In 2019, tad Romaeuropa festivāls notiks no 17. septembra līdz 24. novembrim, un iezīme izrādes Akram Khan, Lia Rodrigess, Milo Rau, Bruno Beltrão, Pascale Marthine Tayou un Cyril Teste. Norises vietas ietver Piazza Orazio Giustiniani, kautuvē Argentīna teātris un Auditorium Parco della Musica – Sala Petrassi.

Taste of Roma

Četru dienu  Taste of romu  festivālu foodie paradīze, kas notiek trešās nedēļas nogalē septembrī. Notikuma, izlases pārtiku no dažām Romas top šefpavāri laikā veikt itāļu pavārmākslas kursus, un skatīties dzīvu demonstrāciju. daži no jaunākajiem kulinārijas rīkiem un stilus.

Vairāk nekā 28,000 cilvēku apmeklē šo pasākumu, kas katru gadu tiek organizētas, pamatojoties uz Auditorium Parco della Musica Romas Flaminio apkārtnē. 2019. Taste Romu festivāls notiks no 19. septembra līdz 22., sākot ar atklāšanas ceremonijā ceturtdienas vakarā pēc 7 vakarā, un secinot pusnaktī pirmdienas rītā.

Lasīt grāmatu pie Letture d’Estate

Katru dienu no 30. jūnija līdz 1. septembrim, jūs varat apmeklēt īpašu notikumu dārziem Castel Sant’Angelo Romā savā ikgadējā Letture d’Estate programmas laikā. Aptuveni tulkots kā Summer Reading angļu valodā, šis kultūras pasākums ir centrēta ap lasa blakus upei pie Castel Sant’Angelo, bet ir arī spēles, mūziku un relaksējošas aktivitātes ideāls visai ģimenei.