Shopping Guide Rome: Od módy na blšie trhy

Posted on

 Shopping Guide Rome: Od módy na blšie trhy
Nakupovanie v Ríme je fantastické, bez ohľadu na to, ak hľadáte pre haute couture, starožitnosti, alebo zjednávať. Nižšie sú uvedené niekoľko nápadov, o tom, kde nakupovať v hlavnom meste v Taliansku.

Nákupy pre vysoké módy

Niektoré z najväčších mien v talianskej módnej-Fendi, Valentino, Bulgari, krupobitie z Ríma a nájdete svojej vlajkovej obchody, rovnako ako butiky od Prada, Armani, Versace, Ferragamo, Cavalli, Gucci, a mnoho ďalších pozdĺž roštu ulíc blízko španielskych schodov.

Via Condotti je hlavný rímske drag pre haute couture a “túžobný” okno nakupovanie, ale tiež nájdete vysoko módne kysne z butikov na Via Borgognona Via Frattina Via Sistina a Via Bocca de Leone.

Reťazce a Mainstream Shopping

Ak chcete nakupovať, kde pravidelný Rimanom shop, existuje niekoľko dobrých miest, kam ísť.

Via del Corso a ulíc, ktoré vyžarujú z neho, je najvýraznejšie nákupné zóny. Mile-dlhá ulica, ktorá vedie od námestia Piazza Venezia Piazza del Popolo má všetky druhy obchodov, vrátane vlajkový obchod Ferrari, početné obuvou, populárnych módnych značiek ako Diesel a Benetton a obchodných domov (Rinascente, COIN).

Ďalšou oblasťou, obľúbené u Rimanov je Via Cola di Rienzo v štvrti Prati. Táto dlhá ulica na sever od Vatikánu má podobný sortiment obchodov pre tých, ktorí na Via del Corso, ale má oveľa menej turistov vytesnenie chodníky.

Vonkajších blšie trhy a starožitnosti

Existuje niekoľko dobrých vonkajšie trhy, blšie trhy, a miesta k kúpiť starožitnosti v Ríme. Porta Portese, ktorý pracuje v nedeľu od 7 hodín ráno do 1 hod, je najdôležitejšia blší trh v Ríme a je jedným z najväčších blších trhoch v Európe.

Porta Portese, nájdete všetko od antických domácich potrieb pre secondhand oblečenie a hudby do originálneho umenia, klenoty, plagáty, nábytok, atď. Porta Portese sa nachádza na južnom konci štvrti Trastevere.

Ďalšie blší trh, aby sa pokúsili je ten Via Sannio sa nachádza len pár blokov južne od baziliky San Giovanni in Laterano. Tento trh predáva väčšinou oblečenie a doplnky, vrátane dizajnových knock-off. Pôsobí v dopoludňajších hodinách pondelka do soboty.

Tip: Je technicky nezákonné kupovať a predávať falšovaný tovar vrátane návrhára knock-off.Zaregistrujte. V skutočnosti, nákup knock-off pečiva by mohlo znamenať pádny pokuty za predávajúceho a kupujúceho.

Aj keď je možné nájsť veľa dobrých starožitností v rímskych blšie trhy, existuje niekoľko ulíc a štvrtí, ktoré sú známe pre svoje starožitné predajcov. Via del Babuino, v blízkosti haute couture obchody v okolí Španielskych schodov, je známy pre svoje starožitnosti, najmä starožitného nábytku a obrazov.

Neuveriteľne malebné ulice, na ktorej sa robiť svoju starožitný nakupovanie je Via Giulia, ulica, ktorá vedie takmer rovnobežne s Tiber len na západ od Campo de’Fiori. Nájdete tu tiež hrsť starožitnosťami na bludisku ulíc na krivke Tiber medzi Via Giulia a Via del Governo Vecchio.

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako pristupovať k tejto starožitný štvrť je tým, že začína u Castel Sant’Angelo a chôdza na juh na krásne Ponte Sant’Angelo (Angels ‘Bridge).