Skip to main content

Singapore Flyer – в світі другий за величиною колесо огляду

Singapore Flyer - в світі другий за величиною колесо огляду

Singapore Flyer є свого роду річ, яку ви б побудувати, якби ви були маленький острів з репутацією мислити – проект, розроблений, щоб стати найбільшим в своєму роді в світі. Так йде справа з Singapore Flyer, в 540-футів висотою колесо огляду, відкривається захоплюючий вид на 360 градусів в Сінгапурі Marina Bay.

Не робіть помилку, називаючи Сінгапур літаючих пасажирів «Колесо огляду». Управління абсолютно відмовляється «використовувати F-слово» – Сінгапур Флаєр більш доречно , зване колесо огляду , по лінії знаменитого London Eye. (Це також б’є London Eye в відділі розміру більш ніж на дев’яносто футів!)

Singapore Flyer встановлений з 28 кондиціонованих капсул, кожна з яких розміром з автобус і здатних взяти на себе до 28 гонщиків. Будівельники Singapore Flyer похвалитися, що кожен пасажир буде відчувати безвібраційних 30 хвилин їзди, з неймовірним безперешкодним видом на навколишні острови-держави, а також проблиски сусідніх країн Індонезії та Малайзії.

Для більш повного контрольного переліку інших видів діяльності , які ви можете зробити в загальній близькості, прочитати: Топ 10 Чим зайнятися в затоці Марина , Сінгапур.

Terminal Building The Singapore Flyer в

Саме колесо стоїть на вершині триповерхового роздрібного терміналу з більш ніж 82000 квадратних футів торгових площ. 1960-ий тематика вуличної їжі під назвою «Сінгапурська Food Trail» викликає більш безтурботні дні Сінгапуру, забезпечуючи різноманітний вибір страв. Ряд інших «досвід» точки дозволяють пасажирам Flyer спробувати свої сили в польоті імітації струменя, за кермо Ferrari імітації автомобіля, і отримати (реальний) риботерапію досвід для втомлених ніг.

  • Тур гурмана в: Дізнайтеся більше про столовому в Сінгапурі їжа Trail на рівні землі.

Невідповідно, Сінгапур Флаєр став гарячою точкою для коктейлів та вина шанувальників Сінгапуру. Flyer Lounge, розташований в будівлі терміналу, затишний бар, який став кращим місцем для проведення щорічних змагань коктейлів. Зал знаходиться у веденні Асоціації барменів і сомельє Сінгапуру (ABSS), що зберігає місце, упаковане з його репертуаром нагородами рецептів коктейлів. (У нас є рецепти наших власне – перевірити наш A до Z списку рецептів коктейлів.)

Термінал також знаходиться центральний атріум житлового будівництва «Yakult Rainforest Discovery» експонат і сцена для виступу у вихідні дні та інші заходи. (Риба в ставку може подаватися вручну – купити корм для риб для SGD 1 і ви все зробили.) Паркувальне місце є близько тридцяти автобусів і майже 300 автомобілів.

Ваш рейс Singapore Flyer

Щоб уникнути довгих черг, то Flyer дозволяє квиток власникам переміщатися по всьому роздрібному терміналу, вимагаючи від них тільки, щоб показати у ворота близько 30 хвилин до часу польоту на квитку.

Безпосередньо перед посадкою, гості досвіду інтерактивної галереї під назвою «Подорож мрії». Засоби масової інформації підкованих імпресаріо позаду Singapore Flyer використовувати галерею, щоб представити Сінгапур в найкращому світлі, як видно з точки зору Сінгапур Флаєр велосипедиста. «Подорож» кінчає в уявленнях Сінгапуру, як видно з капсули Flyer, з п’янким обіцянкою яскраво панорамного Сінгапуром майбутнього.

Кожна капсула може вмістити до 28 людей. Капсули з кондиціонером і УФ-фільтром. Синхронний подвійного запису системи двері / виходу та «крок на» дизайн дозволяє легкий доступ з обох сторін кожної капсули, навіть для немовлят у візочках, літніх людей та інвалідів.

«Політ» займає 30 хвилин, з колесо обертається повільно, щоб дозволити пасажирам взяти в поданні. Пасажири відчувають дуже мало руху в той час як на борту, завдяки техніці в колеса: дослідження дизайнерів даних динамічних вітрових навантажень і в результаті колеса дизайн дозволяє плавну роботу практично без бокового руху або вібрації. Коротше кажучи: зручна, живописні та абсолютно безпечно їздити.

Над головою компас в кожній капсулі забезпечує вимір орієнтації для пасажирів, а також опис різних поглядів, які видно з вікон. Місця і структури , видимі з капсули включають в себе етнічні анклави , як Сінгапур Чайнатаун і Маленька Індія і місця в недавно молодшим Marina Bay як в Marina Bay Sands, Марина Barrage і сади по бухті. (Дізнайтеся більше про Marina Bay, Singapore Hotels.)

Singapore Flyer Короткий огляд

  • Що це таке: колесо огляду
  • Розташування: 30 Raffles Avenue, на Marina Bay. У декількох хвилинах ходьби від Сантек Сіті і Еспланада
  • Часи роботи: відкритий щодня з 8:30 ранку до 10:30 вечора (останній рейс о 10:15 вечора)
  • Тривалість їзди: 30 хвилин
  • Ціни квитків: Різноманітність цін і доступних пакетів, см офіційного сайту для ціноутворення і деталей: www.singaporeflyer.com
  • Як дістатися: Поїздка MRT і висадка на набережній станції (cc4). Доступ пішоходів також доступний через набережну, Raffles авеню, і спіральний-подібний міст пов’язаний з довколишнім Marina Bay Resort.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *