Skip to main content

Singapore Flyer – 2nd-Największy na świecie koło obserwacyjne

Singapore Flyer - 2nd-Największy na świecie koło obserwacyjne

Singapore Flyer to rodzaj rzeczy, chcesz zbudować, jeśli były to mała wyspa z reputacją myślenia duży – projekt mający na celu być największym tego typu na świecie. Tak samo jest z Singapore Flyer, koła o 540 stóp wysokie obserwacyjnego, który oferuje piękny widok 360-stopniowy widok Singapore Marina Bay.

Nie popełnia błąd nazywając Singapore Flyer jest „Ferris Wheel”. Zarządzanie absolutnie odmawia „używać F-word” – Singapore Flyer jest bardziej odpowiedni nazywaną koło obserwacyjne , wzdłuż linii słynnego London Eye. (Bije również London Eye w dziale wielkości o więcej niż dziewięćdziesięciu stóp!)

Singapore Flyer jest zamontowany z 28 klimatyzowanych kapsułek, każda wielkości autobusu i zdolnych do podjęcia się do 28 zawodników. Budowniczowie Singapore Flyer za pochwalić, że każdy pasażer doświadczy bezwibracyjną 30 minut jazdy, z niesamowitym niezakłócony widok na otaczające wyspy-państwa, a także migawkami z sąsiednich krajów Indonezji i Malezji.

Dla bardziej kompleksowej kontrolnej innych działań, które możesz zrobić w ogólnym otoczeniu, przeczytaj to: Top 10 atrakcji w Marina Bay , Singapur.

Terminal Building Singapore Flyer za

Samo koło stoi na szczycie terminalu detalicznej trzypiętrowym z ponad 82.000 stóp kwadratowych powierzchni handlowej. 1960s tematyce food ulica nazywa się „Singapore Food Trail” przywołuje bardziej beztroskich dni Singapuru, zapewniając jednocześnie szeroki wybór kuchni. Szereg innych placówek „Experience” niech pasażerowie Ulotka spróbować swoich sił w lataniu symulowanego strumienia, jazdy symulowaną Ferrari samochód i uzyskanie (Real) doświadczenie spa ryb dla swoich zmęczonych stóp.

  • Smakoszem Tour: Dowiedz się więcej o posiłki w Singapore Food Trail na poziomie gruntu.

Bezsensownie, Singapore Flyer stała hotspot dla miłośników wina i koktajlowe Singapuru. Ulotki salon, znajduje się w budynku terminala, to przytulny bar, który jest stać się preferowanym miejscem corocznych konkursach koktajlowych. Salon jest prowadzony przez Stowarzyszenie Barmanów i Sommelierów Singapurze (ABSS), którzy utrzymują miejsce dostarczany z repertuaru nagradzanych receptur koktajli. (Mamy receptur naszych własnych – sprawdź naszą A do Z wykazu receptur koktajli).

Terminal znajduje się również centralne atrium mieszczącą „Yakult Rainforest Discovery” wystawy i scenę do występów i innych wydarzeń weekendowych. (Ryby w stawie może być podawany ręcznie – kupić jedzenie dla ryb SGD 1 i gotowe). Parking jest dostępny na około trzydzieści autobusów i prawie 300 samochodów.

Twój Singapore Flyer Flight

Aby uniknąć długich kolejek, ulotki pozwala posiadaczy biletów wędrować przez cały terminal detalicznej, wymagając od nich jedynie, aby pokazać się w bramie około 30 minut przed czasem lotu na bilecie.

Tuż przed wejściem na pokład, goście doświadczenie interaktywną galerię zatytułowany „Journey of Dreams”. Media-zrozumiały impresariów za Singapore Flyer użyć galerię przedstawić Singapore w najlepszym możliwym świetle, co widać poprzez punktu obserwacyjnego na Singapore Flyer jeźdźca. „Podróży” climaxes w widokach Singapuru widziana z kapsułki Ulotka z heady obietnicą jaskrawo panoramicznym Singapurze przyszłości.

Każda kapsułka może pomieścić do 28 osób. Kapsułki klimatyzowany i UV-przesączono. Synchronizowane podwójne drzwi systemu wjazdu / wyjazdu i „step-on” konstrukcja umożliwia łatwy dostęp z obu stron każdej kapsułce, nawet dla niemowląt w wózkami, osób starszych i niepełnosprawnych.

W „lot” trwa 30 minut, aby zakończyć, z okalającą koło powoli, aby umożliwić jego pasażerowie wziąć w widoku. Pasażerowie doświadczają bardzo mały ruch, podczas gdy na pokładzie, dzięki inżynierii odpowiedniego kółka: badania projektantów dynamicznych danych obciążenia wiatrem i wynikającej konstrukcji koła umożliwia płynną pracę prawie bez ruchu bocznego lub wibracje. W skrócie: komfortowe, malownicze, i absolutnie bezpieczna jazda.

Narzut kompas w każdej kapsułce jest miarą orientacji dla pasażerów, a opis różnych miejsc, które są widoczne przez okna. Miejsca i budowle widoczne z kapsułek obejmuje enklaw etnicznych , takich jak Singapur Chinatown i Little India i miejsc w nowo odmłodzony Marina Bay jak Marina Bay Sands, Marina Barrage i ogrodach nad Bay. (Dowiedz się więcej o: Marina Bay, Singapur hoteli).

Singapore Flyer w skrócie

  • Co to jest: Obserwacja koła
  • Lokalizacja: 30 Raffles Avenue, na Marina Bay. W odległości spaceru od Suntec City i Esplanade
  • Godziny pracy: otwarta jest codziennie od 8:30 do 10:30 pm (ostatni lot o godzinie 10:15 pm)
  • Przejażdżka czas trwania: 30 minut
  • Ceny biletów: Różnorodność cen i pakietów dostępnych zobacz oficjalną stronę o cenę i szczegóły: www.singaporeflyer.com
  • Jak się tam dostać: Ride MRT i wysiąść na stacji Promenade (CC4). Dostęp również dostępny poprzez nabrzeżu, Raffles Avenue i mostu spiralnym kształcie związany z pobliskim Marina Bay Resort pieszych.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *