Skip to main content

Singapore Flyer – Dünyanın En 2-Büyük Gözlem Tekerlek

Singapore Flyer - Dünyanın En 2-Büyük Gözlem Tekerlek

Dünyada türünün en büyüğü olacak şekilde tasarlanmıştır bir proje – Singapore Flyer Eğer büyük düşünme için bir üne sahip küçük bir ada olsaydı inşa ediyorum şey türüdür. Bu yüzden Singapore Flyer, Singapur Marina Bay nefes kesen 360 derecelik görünümünü sunan bir 540-ayak yüksek gözlem tekerleği ile olduğunu.

Singapur Flyer bir “Dönme Dolap” çağıran hata yapmayın. Singapore Flyer daha uygun bir denir – yönetim kesinlikle “F-kelime kullanmak” reddeden gözlem tekerlek ünlü London Eye çizgisinde. (Aynı zamanda birden fazla doksan feet boyutu bölümünde London Eye yendi!)

Singapore Flyer 28 klimalı kapsül, her biri bir otobüsün büyüklüğü ve 28 binici kadar alabilmesi için birlikte monte edilir. Singapur Flyer’ın inşaatçılar her yolcu inanılmaz engelsiz çevreleyen ada devletin bakış yanı sıra komşu ülkeler Endonezya ve Malezya görüntüleriyle, titreşimsiz 30 dakikalık yolculuk yaşayacaksınız övünme.

Eğer Genel çevresinde yapabileceğiniz diğer aktiviteler daha kapsamlı kontrol listesi için bunu okuyun: Üst Marina Bay Yapılacak 10 Şey , Singapur.

Singapur Flyer’ın Terminal Binası

tekerlek kendisi perakende alanı 82,000 üzerinde feet kare ile üç katlı perakende terminali üstünde duruyor. mutfakların değişik bir seçim sağlarken “Singapur Gıda Trail” adlı 1960 temalı gıda sokak Singapur’un daha kaygısız günleri çağrıştırıyor. Diğer “deneyim” çıkışları bir dizi Flyer yolcular, simüle jet uçan simüle Ferrari araba ve onların yorgun ayaklar için bir (gerçek) balık spa deneyimi elde de ellerini deneyelim.

  • Bir Foodie’nın Turu: zemin seviyesinde Singapur Gıda Trail yemek hakkında daha fazla bilgi edinin.

İncongruously, Singapore Flyer Singapur’un kokteyl ve şarap meraklıları için çekici bir yer haline gelmiştir. terminal binasında Flyer Lounge, yıllık kokteyl yarışmalar tercihimizdir haline geldi rahat bir çubuktur. Lounge ödüllü kokteyl tarifleri kendi repertuarı ile dolu bir yer tutmak Barmenler ve Sommelier Singapur Derneği (ABSS), tarafından yürütülmektedir. (Bizim kendi tarifleri var – kokteyl tarifleri Z listesine bizim A göz atın.)

terminali de “Yakult Rainforest Discovery” sergi ve hafta sonu performansları ve diğer etkinlikler için bir sahne barındıran bir merkezi atrium evler. Park alanı yaklaşık otuz otobüs ve yaklaşık 300 araba için kullanılabilir – (SGD 1 için balık yemi satın almak ve tüm hazırsınız gölette balık elle beslenebilir.).

Kişisel Singapore Flyer Uçuş

uzun satırları önlemek için, Flyer sadece 30 dakika bilet üzerinde uçuş saatinden önce kapıda göstermek için bunları gerektiren perakende terminale boyunca dolaşmak için bilet sahipleri izin verir.

Sadece binmeden önce konuklar “Hayaller Yolculuğu” başlıklı interaktif bir galeri deneyimi. Singapore Flyer arkasında medya meraklısı impresarios Singapore Flyer binicinin noktadan yoluyla görülen, en iyi ışık Singapur sunmak için galeriyi kullanın. Geleceğin parlak panoramik Singapur düşüncesiz vaadiyle, bir Flyer kapsülden görüldüğü gibi “Yolculuk” Singapur görünümlerinde zirveye.

Her bir kapsül 28 kişi kapasitelidir. Kapsüller klimalı ve UV filtre vardır. çift ​​kapı giriş / çıkış sistemi ve Senkronize “adım” Tasarım, her kapsül her iki tarafından kolay erişim sağlar, hatta arabasından, yaşlı ve engelliler bebekler için.

“Uçuş” tekerlek yolcular görünümü almaya izin vermek yavaş yavaş döner ile tamamlamak için 30 dakika sürer. Dinamik rüzgar yükü verilerinin tasarımcıların çalışma ve elde edilen tekerlek tasarımı neredeyse hiç yanal hareket ya da titreşim ile düzgün çalışma izin vermektedir: gemiye, tekerlek mühendislik sayesinde ederken yolcular çok az hareket yaşamaktadır. Kısaca: rahat, doğal ve kesinlikle güvenli bir yolculuk.

Her bir kapsülde Bir genel pusula yolcular için bir yönlenim ölçüsü ve pencerelerden görebilir farklı yerler bir tanımını sağlar. Kapsüller görülebilen Yerler ve yapılar şunlardır etnik enklavlar Marina Bay Sands Marina Barajı ve Bay tarafından Bahçeleri gibi yeni gençleşmek Marina Bay Singapur’un Chinatown ve Little Hindistan gibi ve yerleri. (Marina Bay, Singapur Oteller hakkında daha fazla bilgi edinin.)

Bir Bakışta Singapore Flyer

  • Nedir Gözlem Tekerlek
  • Yer: Marina Bay 30 Raffles Avenue,. Suntec City ve Esplanade yürüme mesafesinde
  • Saat Çalışma: açar günlük 08:30 saatleri arasında 10:30 (son uçuş 10:15 de)
  • Ride süresi: 30 dakika
  • Bilet Fiyatları: fiyatları ve mevcut paketlerin çeşitliliği, fiyatlandırma ve detaylar için resmi sitesine bakın: www.singaporeflyer.com
  • Nasıl gidilir: MRT binmek ve Promenade İstasyonu (CC4) de inerken. Kıyıda Raffles Avenue, ve yakındaki Marina Bay Resort bağlı bir sarmal şeklinde bir köprü üzerinden de mevcuttur Yaya erişimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *