Skip to main content

Singapore Flyer – svet je druhá-najväčšia vyhliadkové koleso

Singapore Flyer - svet je druhá-najväčšia vyhliadkové koleso

Singapore Flyer je to vec, ktorú stavať, ak ste malý ostrovček s povesťou myslenia big – projekt navrhnutý tak, aby bol najväčší svojho druhu na svete. Tak je to s Singapore Flyer, na 540 stôp vysokej vyhliadkové koleso, ktoré ponúka úchvatný 360-stupňový výhľad na Singapure Marina Bay.

Nerobia chybu volania Singapore Flyer za “ruské kolo”. Vedenie naprosto odmieta “použitie F-slovo” – Singapore Flyer je vhodnejšie nazývaný vyhliadkové koleso , po vzore slávnej London Eye. (To tiež bije London Eye vo veľkostnej oddelení o viac ako deväťdesiat nôh!)

Singapore Flyer je namontovaný s 28 klimatizovanými kapsúl, každá z nich o veľkosti autobusu a schopných prijať až 28 jazdcov. Na Singapore Flyer je stavitelia chváliť, že každý cestujúci zažijú bez vibrácií 30 minút jazdy, s neuveriteľným ničím nerušený výhľad na okolité ostrovného štátu, rovnako ako záblesky susedných krajín Indonéziu a Malajziu.

Pre komplexnejší kontrolný zoznam ďalších aktivít, ktoré môžete urobiť v všeobecnom okolí, prečítajte si toto: Top 10 Čo robiť v Marina Bay , Singapur.

Terminal Building v Singapore Flyer je

Koleso sám stojí na trojposchodového maloobchodnej terminálu s viac ako 82.000 štvorcových stôp maloobchodných priestorov. 1960 tematikou jedlo ulice nazýva “Singapur Food Trail” evokuje viac bezstarostné dni singapurských a zároveň poskytuje široký výber kuchýň. Rad ďalších “skúsenosti” zásuviek nechať Leták cestujúci vyskúšať svoje ruky na lietanie simulovaný prúd, riadenie simulované Ferrari auto a dostať (Real) ryby kúpeľný zážitok pre svoje unavené nohy.

  • A Labužník je Tour: Zistite viac o stravovanie v Singapure Food Trail na úrovni terénu.

Nesúrodo, Singapore Flyer sa stala hotspot pre Singapuru koktail a víno nadšencov. Flyer Lounge, ktorý sa nachádza v budove terminálu, je útulný bar, ktorý sa stal preferovanou voľbou pre ročných súťaží koktail. The Lounge je riadená asociáciou barmanov a someliérov Singapure (Na ABS), ktorý udržal miesto naplnené svojho repertoáru ocenených recepty kokteilu. (Máme recepty našich vlastných – pozrite sa na našu A do zoznamu Z kokteilových receptov).

Terminál je tiež umiestnená centrálne átrium bývania “Yakult Rainforest Discovery”, výstavu a pódium pre víkendové predstavenia a ďalšie akcie. (Ryby v rybníku môže byť kŕmené rúk – kúpiť krmivo pre ryby pre SGD 1 a máte všetko nastavené.) Parkovacie miesta sú k dispozícii asi tridsať autobusov a takmer 300 vozidiel.

Váš Singapore Flyer Flight

Aby sa zabránilo dlhé fronty sa Flyer umožňuje lístky držitelia mohli pohybovať v celej predajnej terminál, podľa ktorých len sa ukázať v bráne asi 30 minút pred časom letu na cestovnom lístku.

Tesne pred nástupom do lietadla, hostia zažiť interaktívne galériu s názvom “Cesta snov”. Mediálne zdatných impresáriové za Singapore Flyer používať galériu prezentovať Singapur v tom najlepšom možnom svetle, ako je vidieť cez vyhliadke na Singapore Flyer jazdca. Ďalej len “Journey” vrcholí v pohľadoch Singapure, ako je zrejmé z kapsule Leták s opojnou prísľubom žiarivo panoramatické Singapure budúcnosti.

Každá kapsula sa môže ubytovať až 28 osôb. Kapsuly sú klimatizované a UV-filtruje. Synchronizované dvojité dvere systému vstupu / výstupu a “krok-on” dizajn umožňuje ľahký prístup z oboch strán každej kapsuli, a to aj pre deti v kočíku, seniorov a zdravotne postihnutých.

“Úteku” trvá 30 minút, sa koleso pomaly sa otáčať, aby jeho cestujúcich, aby sa v pohľade. Cestujúci zažiť veľmi málo pohybu, zatiaľ čo na palube, a to vďaka ku kolesu je strojárstvo: študovať návrhárov dát dynamických zaťažení vetrom a výsledné konštrukcia kolesá umožňuje plynulý prevádzku takmer bez bočného pohybu alebo vibrácie. Stručne povedané: pohodlné, scénický, a úplne bezpečnú jazdu.

Visutou kompas v každej kapsuli je meradlom orientácia pre cestujúcich a opis rôznych pamiatok, ktoré sú viditeľné z okien. Miesta a stavby viditeľné z kapsúl zahŕňajú etnickej enklávy , ako je Singapore Chinatown a Little India a miesta v novo omladzuje Marina Bay, ako v Marina Bay Sands, Marina Barrage a záhrad v zálive. (Viac informácií o Marina Bay, Singapur Hotels.)

Singapore Flyer Na prvý pohľad

  • Čo to je: Pozorovanie Wheel
  • Lokalita: 30. Raffles Avenue, v Marina Bay. V dochádzkové vzdialenosti sa nachádza Suntec City a Esplanade
  • Prevádzková doba: otvára denne od 8:30 do 10:30 hodín (posledný letu o 10:15 hod)
  • Doba jazdy: 30 minút
  • Ceny vstupeniek: Variety cien a balíčky sú k dispozícii, pozri oficiálne stránky o cenách a detailoch: www.singaporeflyer.com
  • Ako sa tam dostať: Ride MRT a vystúpiť na Promenade Station (CC4). Pešia dostupnosť k dispozícii aj prostredníctvom nábreží, Raffles Avenue a mostom skrutkovice v tvare súvisí s neďalekej Marina Bay Resort.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *