Skip to main content

Singapore Top Dzielnice handlowe

Singapore Top Dzielnice handlowe

Oprócz jedzenia, zakupów jest drugim ulubionym zajęciem Singapuru. Scena zakupy w Singapurze jest niczym legendarny centrów handlowych-krzy wyspy, połączonych klimatyzowanych podziemnych tuneli i stacji metra.

Najlepszy ze wszystkich, Singapur zwróci turystów do podatków płacą za zakupy. Zostaniesz obciążony towarów i usług (GST) podatku w wysokości 7%, ale podatki od zamówień powyżej SG 100 dolarów mogą być refundowane z niewielkim kłopoty. (Przeczytaj o bezcłowych zakupów w Singapurze  więcej szczegółów).

Teraz, jeśli masz kartę kredytową i swoich najbardziej wygodne buty gotowe, jesteś na najlepszej drodze do rozwiązania problemu następujące hotspoty zakupy w Singapurze.

1. Little India – Autentyczne powiew subkontynentu

Gdzie indziej w Singapurze można powiedzieć, gdzie jesteś zapachem przypraw i jaśminu? Tylko w Little India, gdzie społeczność Indian Singapurze kupuje żywność, przyprawy, sari i biżuterię. Little India jest wokół Serangoon drogowo-głównych ulic arterii i boczne są wyłożone sklepów sprzedających wszystko od biżuterii do pamiątek Bollywood do curry do pudełka papier-mache.

Chociaż jesteś tam, po prostu trzeba się zatrzymać dwóch z najbardziej znanych przystanków handlowych w Little India: Centrum Tekka i 24-godzinny Mustafa Center.

Tekka Centre wzdłuż Bukit Timah Droga trafficks w różnego rodzaju wyjątkowo Indian ELEMENTY rynku mokro na parterze sprzedaje warzywa, wędliny, kwiaty i przyprawy, a sąsiednia centrum Hawker sprzedaje indyjskie dania wegetariańskie i innych popularnych lokalnych przysmaków. Górne piętra obfitują sprzedawców religijne akcesoriów, sprzętu i sari.

Mustafa Centre (145 Syed Alwi drogowe; Tel: 62955855) jest czynna 24 godziny, a zapasy szeroki asortyment wyrobów w jego ciasnym wnętrzu. Chodniki są dość wąskie, tym lepiej zaopatrzyć więcej rzeczy w sześciu piętrach. Centrum jest najlepiej znana z tanich elektroniki, niedrogie złota, a szeroki asortyment przypraw w supermarkecie. Ceny tych przedmiotów są zaskakująco niskie, co wyjaśnia, dlaczego Mustafa Centre jest takie losowanie dla turystów.

Najbliższe przystanki MRT: The Pionu North-East MRT w Little India (NE7) i Farrer Park (NE8) Stacje zjazd blisko Serangoon Szlak. Wschód-Zachód zamówienia Bugis station (EW12) znajduje się w odległości spaceru od dzielnicy Little India.

2. Holland Village – upominki, rzemieślnicze Azji, przytulny lokali gastronomicznych

Singapore Top Dzielnice handlowe

Holland Village nieoficjalnym centrum kultury dla ogromnej populacji mieszkających w Singapurze, i jako taki oferuje nowy i stary, Wschód i Zachód w równym stopniu.

Holland Road, Centrum handlowe mieści sklepy jak Lim sztuki i rzemiosła, a dostarczycielem jakości pościel, szkła i innych azjatyckich rzemiosła i antyków. Inne sklepy w sąsiedztwie sprzedać azjatyckie antyki, rękodzieła, odzież (i galanteria usług, jeśli lokalne rozmiary Azji nie pasowały do ​​ponadwymiarowych ramkę), tribal artefakty, a meble z drewna tekowego (które mogą być wysłane na adres domowy).

Jeśli szukasz więcej azjatyckie sztuki, rzemiosła, antyków i rękodzieła, należy spróbować sklepy wzdłuż Lorong Mambong z tyłu Holland Village. Znajdziesz elementy ceramiki, gospodarstwa domowego wykonane z rattanu i trzciny cukrowej oraz innych lokalnych pamiątek.

Mokry rynku i nowoczesny supermarket Cold Storage przyciągnąć gospodynie robią zakupy gospodarstw domowych. Inne sklepy w okolicy sprzedać płyt, osobliwości i odzież dyskontową.

Jeśli zakupy aż będziesz gotowy do spadku, należy naładować w holenderskich wielu lokali gastronomicznych, od drobnych zakładów gastronomicznych do prostych stragany z makaronem.

Najbliższe MRT stop: Wyjdź na linii Wschód-Zachód na stacji Buona Vista (EW21) i podjąć SBS autobusowy 200 Holland Village.

3. Orchard Road – Singapur Koszyk Mekka

Jeśli musisz iść do tylko jednego miejsca w Singapurze, aby zrobić zakupy, Sad to miejsce. Centra handlowe linii ulicy od końca do końca, oferując głównie wysokiej klasy produktów detalicznych od projektantów mody do elektroniki najnowocześniejszych.

Ngee Ann (391 Orchard Road, Tel: 6739 9323) jest humongous kompleks handlowy z jedne z najlepszych sklepów w Singapurze. Japoński dom towarowy Takashimaya nazywa domem Ngee Ann, jak zrobić marek jak Guess, Zara, Mango, a Kinokuniya , największy łańcuch książka w Azji. W sumie ponad sto specjalistycznych sklepów znajdują się w Ngee Ann, z elementami sportowymi, elektronika, markowych ubrań i różnorodnych usług na żądanie. Przejście w piwnicy prowadzi bezpośrednio do stacji metra Orchard MRT.

Trzpienie (320 Orchard Road, Tel: 6737 5500) to najstarszy dom towarowy w Singapurze, które na nowo się w ostatnich latach jako azjatyckiej gniazdka styl życia, z ekskluzywnych marek odzieżowych i marek z całego świata.

Wisma Atria (435 Orchard Road, Tel: 6235 2103) Domy High Street wyloty mody jak fcuk, Gap, Nike, Topshop, jak również japoński dom towarowy Isetan.

Heeren (260 Orchard Road, Tel: 6733 4725) mieści HMV, region świecie muzyki Superstore, nowatorskie detalicznej odzieży na poziomie czwartym i piątym, a także szeroki asortyment kuchni azjatyckiej na poziomie piątym.

Paragon Shopping Center (290 Orchard Road, Tel: 6738 5535) jest idealnym miejscem dla mody w poszukiwaniu międzynarodowych marek, takich jak Valentino, Escada i Gucci. Inne marki stylu życia w sąsiedztwie m.in. Marks & Spencer, Crabtree i Evelyn, jedzenie piwnicy i uzgodnienia Superstore.

Najbliższe przystanki MRT: Nie mniej niż cztery stacje MRT zatrzymać na lub w pobliżu Orchard Road: Północ-Południe Line Orchard (NS22) Somerset (NS23) Dhoby Ghaut (NE6 / NS24) i City Hall (/ NS25 EW13) Stacje linia Orchard sama droga, przy czym ostatnie dwie stacje służąc jako połączeniach z linii Wschód-Zachód.

4. Chinatown – Przywrócono shophouses, tradycyjne chińskie Wares

Chinatown czai się za dzielnicy finansowej Singapuru, starej podmurówce nowego. obecny wygląd dzielnicy jest błyszcząca, antyseptyczne wersja historycznego Chinatown w czasach kolonialnych. Wskrzeszony shophouses sprzedają tradycyjne rzemiosła, medycyny chińskiej, biżuterię i tanie pamiątki, podczas gdy w pobliżu centrów Hawker i stojaki owoce kuszą przechodniów z ich wyrobów.

Stary-timey Eu Tong Sen Ulica ma swój sprawiedliwy udział w dużych centrach handlowych, jak dawnym kinie zagrał centrum Majestic (80 Eu Tong Sen ulicy) i Pearl Center (100 Eu Tong Sen Street), z jego korytarzy skręcanie i nieparzyste kolekcja wyrobów z sexy bieliźnie męskiej do buddyjskich artefaktów.

Bardziej nowoczesne robienia zakupów można znaleźć wokół Krzyża Street, gdzie znajdą Państwo dużych kompleksów handlowych, takich jak Chinatown Point (133 New Bridge Road), Ludowego Park Complex (1 Park Road), a punkt orientacyjny Park og Ludowej (100 Górna Krzyż Ulica, OG Building, Singapur; Telefon: 6535 8888).

Najbliższe przystanki MRT: Można dotrzeć Chinatown pośrednictwem stacji East-West Line Outram Park (EW16) i stacji Chinatown Line północno-wschodniej (NE4).

5. Ratusz / Riverside – Singapur Shiny handlowe Showcase

Singapur Central Business District jest wizytówką dla rozwoju obszarów miejskich w Singapurze, gdzie budynki starego czasu, jak Raffles Hotel stanąć ramię w ramię z błyszczącymi nowych rozwiązań detalicznych jak Raffles City Mall.

centra obszaru za pokrycie podstawy i więcej. Niektóre wyróżniają się swoim imponującym wystrojem (kompleks Raffles City został zaprojektowany przez IM Pei), podczas gdy inne są przeznaczone do poszczególnych tematów (Funan Mall poświęcona jest najnowszej technologii). centra Rejonową w nocie obejmują:

Suntec City Mall (3 Temasek Boulevard; Tel: 6825 2667/6825 2668/6825 2669to największe centrum handlowe w Singapurze, z ponad 83.000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Francuski hypermart Carrefour jest tu, podobnie jak setki innych głównych światowych marek. W centrum handlowym jest znana Fontanna bogactwa, znany Guinness Records miłośników jako największa fontanna na świecie.

Raffles City Shopping Center (252 North Bridge Road, tel: 6338 7766) mieści wiele międzynarodowych mody i specjalistycznych sklepach, w tym domyślać, Metropolitan Museum w Nowym Jorku, i Tommy Hilfiger.

Funan DigitaLife Mall (109 North Bridge Road), jest prawdopodobnie drugim najlepszym miejscem do Singapuru przystępnej elektroniki (pierwszy-najlepiej jest Sim Lim Square, który jest bardziej odpowiedni dla doświadczonych kupujących komputerowych). Rząd utrzymuje się bliżej zegarek w sklepach w Funan, więc możesz być pewny, że nie jesteś oszukany (co nie zawsze ma miejsce w przypadku bardziej szorstki i-gotowy Sim Lim).

Millenia Spacer (9 Raffles Boulevard; Tel: 6883 1122) oferuje magazyny mody i specjalistycznych sklepów przez tuzin.

Marina Square (6 Raffles Boulevard Tel: 6339 8787) posiada ponad 300 sklepów w zatracić siebie.

CityLink (1 Raffles Link) jest podziemnym centrum, która łączy stację MRT City Hall Suntec City Mall i Marina Square. CityLink nie garbić w dziale detalicznym – oferuje szeroki wybór sklepów i restauracji, z HMV do fcuk do Adidasa.

Najbliższe przystanki MRT: Trzy MRT przestaje oferować dostęp do okolicy: Clarke Quay (NE5), Raffles Place (EW14 / NS26) i City Hall (EW13 / NS25)

6. Bugis / Arab Street – Stary i Nowy Side by Side

Bugis jest mekką handlowej Singapuru, amalgamatem małych sklepów na malutkich pasach, dużych centrów handlowych i pokryte rynkach, a także restauracji i nocnych. Nazwany lokalnych piratów morskich, które używane do terroryzowania żeglarzy w 19 wieku, Bugis był wytarty dzielnica wypełniona przelotowej transwestytów, jaskiń hazardu i sprzedawców nocnych, aż został zmodernizowany w latach 80-tych.

Najbardziej ambitny rozwój dzielnicy jest  Bugis Ulica  (3 New Bugis Street), kompleks handlowo opracowany z streetside sklepów wzdłuż Victoria Street i Queen Street. Wybierać z trzech poziomów zakupy z ponad 600 sklepów sprzedających perfumy, odzież, elektronika, akcesoria i więcej – po prostu rozpocząć odkrywanie i zaskoczyć się z Bugis Street Bang-for-your-buck znajdzie. W 2014 roku rozpoczęła bugisstreet.com.sg rozwój, sprzedaż przedmiotów z polecanych sklepów w kompleksie. Witryna zawiera również listę wszystkich 600 sklepów w tym miejscu.

Bezpośrednio naprzeciwko ulicy Bugis The Bugis Junction  Mall (200 Victoria Street, bugisjunction-mall.com.sg) serwuje niskiej do średniej cenie japońskie sklepy i marki na rynku mody młodzieżowej do przodu. Centrum jest rzeczywiście odcinek Shophouse frontem ulicy, który został przykryty i klimatyzowane.

Krzyż Bencoolen Street dotrzeć  Sim Lim Square  (1 Rochor Canal Rd), pasaż sześć-historia z 390.000 stóp kwadratowych nieograniczonego szczęścia handlowego komputer.

Kupujący się strzeże – dolne sklepy są znane do dłubania kupujących turystycznych, więc należy sprawdzić lokalne ceny zanim uderzające okazja.

Kampong Glam

Kampong Glam czuje powrotem do prostszych dni na zakupy, kiedy ceny były elastyczne i sklep właściciele znali swoich najlepszych klientów po imieniu. Znajdziesz żadnych centrów handlowych w Kampong Glam – tylko kupowac domy otaczający Meczet Sułtana, wszelkiego rodzaju egzotyką jak kołyskach rattanowe, maty modlitewne, biżuteria, torby i wielbłądziej skóry. Istnieje również wiele wspaniałych restauracji w okolicy w przypadku trzeba zregenerować zakupy.

Arab Street  pełna jest sklepów tekstylnych obsady wykwintne batiki oraz luksusowe jedwabie w każdym odcieniu, w tym kilka nieznanych wcześniej do systemu nerwowego. Można je kupić przez miernik, lub jako gotowe odzieży i bielizny stołowej. Jeśli można tylko odwiedzić jednego, przejdź do Toko Aljunied  (95 Arab Street, +65 6294 6897), sklep odzieżowy, który sprzedaje tradycyjne malajski  kebaya  i batik tkaniny.

Sklepy tekstylne zobaczyć najwięcej roboczych przed Ramadan kiedy Malay rodziny mają swoje kurungs Baju wykonane.

Bussorah Mall  jest przy deptaku, że obecnie sport dwa rzędy sklepów w dół jego długości. Na jednym końcu znajdziesz czcigodny Meczet Sułtana, az drugiej strony, znajdziesz  Jamal Kazura Aromaty  (21 Bussorah Street, +65 6293 3320), jeden z najstarszych perfumerii w Singapurze. Założona w 1933 roku przez przedsiębiorcę indonezyjskiego, Jamal Kazura przestrzega zakazu islamskiego od alkoholu i sprzedaje na bazie oleju (Attar) zapachy zamiast.

Haji Lane , równolegle do ulicy arabskiej, przeznaczony dla młodszych tłum szuka najnowsze mody ulicznej i „pre-loved” odzieży używanej.

Niektóre z najlepszych sklepów wzdłuż Haji Lane wykorzystać retro pop klimatem, jak  Dulcet rys  (41 Haji Lane, +65 6396 5648, dulcetfig.com). Właściciel czerpał inspirację z matką i zbiorowych szafy babci, kuratorów ekscentryczne kolekcję starych ubrań i toreb Throwback, kwaszonego przez nowych zbiorów z niezależnych projektantów.

Najbliższe przystanki MRT:  Wschód-Zachód Line Bugis Station (EW12) linki bezpośrednio do Parco Bugis Junction i jest kilka minut od Arab Street

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *