Singapore Travel – Singapūra vīzas prasības, Laika, Ceļojumu Essentials, un vairāk

Posted on

Singapore Travel - Singapūra vīzas prasības, Laika, Ceļojumu Essentials, un vairāk

Singapūra ceļojums ir unikāla pieredze, varbūt tāpēc, ka Singapūra pats par sevi ir šāda anomālija.

Dienvidaustrumu Āzijas maza pilsēta / valsts / sala notoriously tīrs un nedaudz dārgāka, salīdzinot ar citām reģiona pilsētām. Singapūra ieņem pirmo Āzijā par tautas attīstības indeksu (indikators, kas ņem vērā veselības aprūpes, noziedzību, izglītību, dzīves kvalitāti, kā arī citiem faktoriem), bet valsts cieš no citām problēmām.

Singapūra ir mantojums betona, alkohola smago nodokļu un glitzy mazumtirdzniecībā, kas ir tikai pietiekami, lai skandāla budžeta apzinās kājniektūristiem atpakaļ uz Taizemi. Patiesībā, pilsēta tiešām lepojas bagātīgs zaļo telpu, un ir pārsteidzoši velosipēds draudzīgi. No takas un skywalks matrica savienot dažādas parki, kas palīdz ceļotāji aizmirst, ka viņi ir rosīgs pilsētas miljoniem!

Singapūra Travel Essentials

 • Oficiālais nosaukums: Singapūras Republika
 • Laiks: UTC + 8 (13 stundas pirms Eastern Standard Time)
 • Valsts Tālrunis kods: +65
 • Capital Pilsēta: Singapūra (Singapūra ir pilsēta / valsts)
 • Iedzīvotāji: 5610000
 • Primārās Reliģijas: budisms: 33 procenti; Kristietība: 19 procenti; Islam: 14 procenti

Ko gaidīt Ceļojot uz Singapūru

Tāpat Kuala Lumpur, jūs sastopaties ļoti daudzveidīga iedzīvotāju ķīniešu, indiešu un malajiešu cilvēkiem, kopā ar lielu ārvalstu darba ņēmējiem, kuri ir veikuši Singapūras savu jauno māju. Kultūru pārpilnība maisījums veikt Singapūra ceļot patiesi izglītības pieredzi.

Diezgan labi visi Singaporeans ir bilingvāli un runā angļu valodā, vai arī vietējā garša, “Singlish” – lai gan tas ir oficiāli drosmi valdība. Atšķirībā no dažiem haotisko galvaspilsētām Āzijā, kārtība un efektivitāte ir ļoti novērtē Singapūrā. Tīrība ir visdārgākais, un krāna ūdens nav indes jums.

Pazaudēties ir viegli plašajām iepirkšanās centri, kas ir savstarpēji gan virs un zem zemes. Jūs nekad izsīkšanai kurām telpām lietainā dienā. Patīkama krastmalas pārtop par epicentru naktī ēšanas un socializācijas. Pēc pirmā acu uzmetiena, tas var šķist, ka Singaporeans dzīvo tikai ēst un veikalu! Bet pilsēta ir daudz kultūras un radošo izceļ atrasto prom no lielveikaliem. Pasaules klases muzeji Singapūra varētu saglabātu jums aizņemts dienas.

Vai Singapūra Travel dārgs?

Ēšanas Singapūrā ir ļoti pieņemamām cenām, tomēr mājoklis ir augstāks nekā kaimiņvalstīs visā Dienvidaustrumu Āzijā. Ieejas maksa ir salīdzinoši pricey, bet jūs bieži atrast daudz bezmaksas aktivitāšu baudīt ap pilsētu. Vietējie un pieredzējuši ceļotāji zina, kā ietaupīt naudu Singapūrā , izmantojot priekšrocības, freebies un atlaides.

Iedzīvotājiem, īpaši expats, sarkastiski atsaukties uz Singapūru kā “smalku pilsēta”, jo par smago vietējo naudas sodu šķietami maziem pārkāpumiem . Jūs var uzlikt naudas sodu uz vietas un košļājamā gumija, braukšana ar velosipēdu uz ietves, tādējādi pārtiku vai dzērienus, uz sabiedrisko transportu, smēķēšanu nepareizās vietās, nevis skalošanas tualeti, vai jaywalking ārpus ielu krustojumu. Pat kļūst nozvejotas ar nelegāli lejupielādēto filmu vai elektroniskās cigaretes varētu nozīmēt kļūst cirta ar naudas sodu pie robežas.

Singapore bieži izlaidis vairāk, vai tikai ņemot dažas dienas pēc budžeta ceļotājiem sakarā ar tās reputāciju kā dārgu galamērķi – īpaši naktsdzīvi un socializēšanās. Lai gan jūs varat viegli baudīt neticami virtuvi zem $ 5 par pārtikas tiesās, piemēram, slavenais Lau Pa Sat, naktsmītnes, iepirkšanās un naktsdzīve ir ļoti dārga, salīdzinot ar citām valstīm Dienvidaustrumu Āzijā.

Heavy nodokļi piepūsts cenas gandrīz visu. Nodokļi par alkoholu un tabaku, ir ārkārtīgi augsts. Atšķirībā no citām valstīm Āzijā, Singapūrā tehniski nav beznodokļu atvieglojumu par apvienojot tabaku valstī.

Singapore Visa Prasības

Vairums valstu pilsoņi nav nepieciešams organizēt ceļojumu vīza, pirms apmeklējot Singapūra; ceļotāji no Amerikas Savienotajām Valstīm un Eiropas Savienību ir atļauta 90 dienu uzturēšanos bez maksas. Jūs saņemsiet apzīmogota bez maksas ierašanās.

Ja veic recepšu medikamentus, dot kopijas receptes un jūsu medicīnisko pasi, ja tāds ir. Singapūra ir obligāts nāvessods par narkotiku tirdzniecību, tāpēc nav pat domāt par apvienojot zāles no citas valsts!

Oficiālā Singapūras Muitas mājas lapa ir specifiku par aizliegtām precēm.

Cilvēki

 • Iedzīvotāji: 5610000 (2015 skaitīšanu)
 • Dzīves ilgums: 83.1 gadi (trešā garākā dzīves ilgums pasaulē, aiz tikai pirmā ranga Japānas un otrā ranga Šveicē)

Singapūra ierindojas trešajā vietā pasaulē pēc iedzīvotāju blīvumu, pat Pārsolīšanas Honkongu iedzīvotāju skaita spiestas uz kvadrātkilometru.

Lai gan lielākā daļa iedzīvotāju ir ķīniešu, Singapūra ir saplūst cilvēku un kultūru. Aptuveni 43 procenti no valsts iedzīvotājiem dzimuši ārpus Singapūrā.

Interesanti, sievietes Singapūra ir zemākais dzimstības līmenis pasaulē, tomēr liels skaits imigrantu un ārvalstu iedzīvotājiem saglabāt valsts iedzīvotājus no samazinās.

Ja esat kādreiz vēlējās dot couchsurfing izmēģināt, Singapūra ir vieta, kur to darīt. Daudz expats piedāvā iespējas palikt ar viņiem droši par brīvu. Zinot, vietējais, kurš zina pilsēta ir milzīgs palīdzēt ietaupīt naudu un iegūt zem tūristu virsmas.

Nauda Singapūrā

 • Valūta: Singapūras dolārs (SGD). Tipisks dolāra zīmi ($) vai (S $) tiek novietotas pirms apmērā.
 • Nodaļa: S $ 1 tiek sadalīta 100 cents.

Singapūra ir mājvieta augstāko procentuālo miljonāru pasaulē (ar vienreizlietojamu bagātību). Pat miljardieris Eduardo Saverin, līdzdibinātājs Facebook, nosodīja viņa ASV pilsonību un apmetās Singapūrā strīdīgs pārvietot, ka kritiķi bija, lai izvairītos no nodokļu maksāšanas.

Singapūra izmanto monētu to $ 1 valūtas vienību. Pretējā gadījumā jūs sastopaties krāsains banknotes nominālvērtību $ 2, $ 5, $ 10, $ 50, un $ 100. Kaut arī $ 20 un $ 25 piezīmes ir apgrozībā, jūs reti redzēt. Singapūras dolārs tiek sadalīta 100 cents.

Kredītkartes, īpaši Visa un Mastercard, tiek plaši pieņemtas Singapūras viesnīcām, restorāniem un iepirkšanās centri. Rietumu savienots Bankomāti ir burtiski visur pa pilsētu – laba lieta, jūs gatavojas nepieciešama viņiem!

Ziedošana nav ierasta prakse Singapūrā , tomēr ir daži izņēmumi. Jums vajadzētu noapaļot līdz tuvākajam dolāram kad noglabā draiveri vai citus, kas sniedz pakalpojumus.

Kaut kā ceļotājs jūs, iespējams, nebūs paveicies sastapties jebkurš, Singapūras $ 10,000 rēķins ir pasaulē augstākais novērtē banknote! Valdība pārtrauca ražot denomināciju 2014.gadā un ir aktīvi izņemšanas no apgrozības.

Valoda Singapūrā

 • Oficiālās valodas: ķīniešu, angļu, malajiešu, tamilu (Dienvidindijas)

Jūs reti galā ar valodas barjeru ceļojot Singapūrā. Ar tik daudzām dažādām etniskajām grupām nepieciešams, lai veiktu uzņēmējdarbību, angļu valodu visur , neskatoties uz aptuveni 20 procenti iedzīvotāju nespēj lasīt vai rakstīt angļu valodā. Pat Singapūras konstitūcija ir rakstīts angļu valodā.

Kaut Bahasa Malaizija (malajiešu) ir oficiālā valsts valoda Singapūras, tikai aptuveni 12 procenti iedzīvotāju saprast.

Singapūras neoficiālo, slengs smago versija angļu valodā smieklīgā saukta “Singlish” un aizņemas vārdus no ķīniešu, tamilu un malajiešu. Neskatoties Singlish to brīvi, pamatojoties uz angļu, tūristi var diez saprast unikāls dialekts pārtraukta eavily ar daudzām lah ‘s .

Labākais laiks, lai apmeklētu Singapūra

Singapūras paliek silts un saņem plašu lietus visu gadu , tomēr, februāris parasti ir sausākais mēnesis. Dūmaka nekontrolējamas ugunsgrēki, kuros izdeg tuvākajā Sumatra ir ikgadējs problēma. Par ugunsgrēki ievērojami samazināt gaisa kvalitāti No maija līdz augustam.

Festivāli Singapūra

Lielais sajaukums etniskās grupas, kas zvana Singapūras mājās svinēt vairākas festivālos. Vairāki budistu, islāma, hinduistu, Taoist un kristiešu svētkiem tiek novērota ar dažādām grupām.

Visi lielie ķīniešu svētki tiek svinēti ar patiku Singapūrā, īpaši ķīniešu Jaunais gads, ķīniešu Mooncake festivāls, un izsalkuši Ghosts festivāla. Apmešanās cenas raķete šajās svētku dienās.

Ramadāna tiek novērota ar Singapūras musulmaņu iedzīvotājiem, lai gan tas reti skar ceļošanu. Singapūras Nacionālā diena ir gada 9. augustā, un katru gadu tiek svinēta ar lielu parādi un patriotiskas svētkiem.

Nokļūšana un ap

Ar tik lielu iedzīvotāju blīvumu uz salas, satiksme var būt briesmīgi. Privāts īpašumtiesības automašīnu Singapūrā ir ļoti dārga, bet tas neaptur daudz iedzīvotāju no braukšanas.

Sabiedriskais transports ir daudz veids, kā iet Singapūrā. Lieliskās MRT un LRT sistēmas lielākoties efektivitāti un tīrs. Autobuss Sistēma ir viegli orientēties, un jūsu EZ-Link transporta karte (vērts iegūt, ja jūs uzturas ilgāk nekā tikai dažas dienas), ļaus ietaupīt naudu un laiku.

Singapūras Changi lidosta (lidostas kods: SIN) ir mākslas darbs. Aizmirstiet par tradicionālo, sadzīves lidostām ar vienmuļa gaismas un nelaimīgu pasažieriem; Changi ir gaisotni lielu iepirkšanās centru. Jūs atradīsiet sešas brīvdabas dārzi, tauriņš dārzs, bērnu laukumi, sporta zāle, dušas, kinoteātri, un pat peldbaseinu, lai nogalinātu laiku ilgi layovers laikā!

Singapore Airlines konsekventi uzvar balvas par to, ka viena no labākajām aviokompānijām pasaulē.

Ja nāk pa sauszemi no Malaizijas, mēģiniet komfortablu autobusu no Kuala Lumpur Singapūru , nevis peld.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *