Singapur Medové týždne Highlights – Objavte potešenie z tohto mestského štátu pre páry

Posted on

Singapur Medové týždne Highlights - Objavte potešenie z tohto mestského štátu pre páry

Singapore na špičke Malajzie uchváti pary na svadobnú cestu alebo romantický útek s jeho šumivého panoráma, multikultúrnej mix, trhy pod holým nebom a biele piesočnaté pláže. Ako juhovýchodnej Ázii brány, vysoký štandard nábojmi jeho životný a modernosti slúži k jemnému zmierniť prvý-time návštevníkov na iné značky tohto regiónu z exotickej. Mimoriadne hotely, reštaurácie a nákupné, a studnica umenia a vzrušujúce festivaly upozorniť na túto zmyselný tropický raj.

1. Toast Váš Príchod sklzom

Tam môže byť žiadny lepší spôsob, ako začať romantickú cestu cez veľmi prístupnom ostrovného štátu než hlavou smerom úctyhodný Raffles hoteli (check sadzby teraz) . Jeho pohode, koloniálnej Long Bar je miesto, kde recept na dnes už legendárny Singapur viazacích prostriedkov kokteil bol najprv vymyslel na začiatku 20. storočia miešanie ginu, Cherry Heering benediktínsky a čerstvej Sarawak ananásovej šťavy pre penivý elixíru. Dno hore!

2. Hungry? Hlava pre Hawker Center

Singaporeans vážne jedlo a nič viac vhodne odráža mestskú etnickú rozmanitosť, než miestnej kuchyne, ktorá čaká objav v Singapure pouličné centier. Mix čínskej, malajzijskej, indickej a Peranakan vplyvmi ho radia medzi desať najlepších street-potravinárskych destinácií na svete, tak hovoria niektorí pickiest šéfkuchárov na svete. Známy ako pre cenovú dostupnosť a lákavú chuťou, podomový cestovné by nemala chýbať. Skúste Laksa (pikantná rezancová polievka), chili krab, Hainan kura ryža, alebo banán listov karí z hojnosť viac ako 16.000 stánkov, zaručene nadchne väčšinu Labužník chute. Jesť ako kráľ a kráľovná za $ 4 USD. Vážne.

3. Preskúmať čínskej Singapur

Vysoko na zozname Singapuru musí vidieť enklávy je Chinatown. Výstredný spleť zlatnícke, textilných a remeselných obchodníkov, bylinné medicíny obchodov a dim sum reštaurácií sú ľahko blízkosti k sebe navzájom. Pekárne rozpredávať maškrtu pečivo, čajovne, štýlové bary a hotely butiku nie je núdza. V trojici obchodnom dome je Chinatown Heritage Center ponúka fascinujúci náter na okresných a jeho sociálnej histórie. zaujímavosti okolia patrí hinduistické a budhistické chrámy aj moslimské mešity. Za súmraku, Smith Street sa zavrie do vozidiel, čo umožní Diners možnosť ochutnať niektoré z najlepších miestnych jedál pod holým nebom, kedy sú ulice menej zaparené.

4. Prejdite nakupujúcich Paradise

Ak Singapore má národné minulosti-time, je to nakupovanie, a existuje nespočetné množstvo miest stráviť Singapur dolárov. To, čo bolo kedysi oblasť voňajúce s korením fariem a ovocných sadov, je dnes populárny nákupný raj Orchard Road slúžil tri stanice metrom, s upscale reštaurácií, kaviarní, nočných klubov a hotelov. Ukrytý v moslimskom štvrťroku Haji Lane, čo by módy rajom. Prirovnať k newyorskej štvrti Meatpacking, to bludisko shophouses stala ústredným locale pre hip maloobchodníkov. Myslíš, že inteligentný Tailoring zchátralého elegantné a nádherné výstrednosť.

5. Stroll Through Little India

Klaksóny a cyklistické zvončeky veselo sa mieša s pamiatkami a vôňou Little India. Stánky Tekke trhu predávajú indickej, malajčina a čínske pochúťky; mokrý trh Hawks najčerstvejšie zeleninu, mäso, ryby a kvety. Zásobili omladzujúci Ajurvédske masážne oleje a štipľavý kadidla, alebo liečiť svoju lásku k vencom z voňavého jazmínu. Navštíviť 24 hodín Mustafa centrum, Emporium a somarín, dekoračných predmetov, odevov, textilu a elektronické aparáty na niektoré z najnižších cien v Singapure. Najpestrejšia doba k návšteve je v priebehu Deepavali , hinduistického festivalu svetiel.

6. Urobte si čas múzeí

Národ je najstaršie múzeum má progresívny myslenia. Národné múzeum Singapur je kultúrnou a architektonickou pamiatkou, ktorá privádza k životu mestský štát sa bohatú históriu siahajúcu sedem storočí. Multi-perspektíva výstavy, inter-disciplinárny “živé galérie”, a rozmanité národné poklady patrí jeden z najstarších daguerreotypes Singapure. Celoročné akcie a festivaly tiež pomáhajú obnovovať konvenčné skúsenosti múzea.

Pred niekoľkými rokmi, v Singapure múzeum umenia , s prílohou, SAM pri 8Q, rozšírila svoju súčasnú umeleckú priestor pre prezentáciu čerstvé, interaktívne a komunitné orientované programovanie. Dnes verejné skúsenosti z prvej ruky rôznorodé súčasné umenie od maliarstvo a sochárstvo k inštalácií, film a video, fotografie, nových médií, výkonu a zvukového umenia, ako aj príležitosti zúčastniť sa prác a myšlienkami živých regionálnych umelcov.

7. Prejdite mestom v záhrade

Klenout 250 akrov záhrady by the Bay je nový ocenený Singapur musí vidieť, prináša nový význam do záhradníckeho umenia. Týčiace päťdesiat stop drôt Supertree markízy, tkané s bromeliads, orchidey, a najrôznejších tropických horolezcov, ožívajú so svetlom a zvukom v noci. Potom sa chladiaci prechádzku Kvetnej Dome a svedkami neustále sa meniace zobrazenie púštnej flóry z celého sveta. Neskôr chill na Supertree-top bistro a pozrieť dôvody a okolité Marina Bay od vznešené orlieho hniezda.

8. Odchod Contemporary Asian Art

Gillman kasárne je najnovším príkladom toho, ako je Singapur na najlepšej ceste stať v Ázii umení húb. Zasadený do tropickej zelene v blízkosti Central Business District, tento koloniálnej éry stavba z roku 1930 bola nedávno premenená inštalácia 8 miliónov dolárov súčasného umenia medzinárodných galérií, ktoré zahŕňajú diela newyorského Sundaram Tagore a Nemecka Michael Janssen, rovnako ako Takashi Murakami a Kaikai Kiki najnovšie galérie hidari Zingaro.

9. Pripravte sa oslnení

V južnom cípe Singapure Marina Bay Sands , vyvinutý Las Vegas Sands, je futuristický pozoruhodnosť to je kolosálny integrovaný rezort komplex, ktorý obsahuje mesto je najväčší hotel. S obchody, obrovské kasíno, a SKYPARK ktorá pokrýva jej trio veží, MBS má nádherný výhľad na 360-stupňové panorama Singapure. Zámer na bytia 24/7 cieľ, extravagantné kampus baví návštevníkov s over-the-top rekreačné a kultúrne zážitky.

10. Vyšetrite Island Getaway

Potom sa skleneným dnom lanovkou z pevniny na ostrov Sentosa (aka Resorts Word Sentosa), kde Singaporeans i turistov ísť schladiť. Singapur je ostrov útek má šesť tematických hotely, nespočetné športové zariadenia a prvotriedne atrakcií. Kedysi tam, vzrušenie o azyl môžu jazdiť prvý saniach v regióne; Milovníci prírody dostať preskúmať Oceánium a chodiť na stopy motýľ parku, kde môžu byť oslnený so sprchou rezidentov blesku chýb. Päťdesiat-Plus reštaurácie lákajú gurmánske poschodia a tam sú chockablock obchodov a reštaurácií v VivoCity a Harbourfront Centre. Sentosa Tanjong Beach Club je populárny mestskej útek s reštauráciou a barom v malebnej pláže letoviska. Chytiť pár tropických Úlitba, odpočívať pri bazéne, alebo tanec pod hviezdami.

11. Ochutnajte Singapur Staples

Integrácia čínskych osadníkov a Malajci v roku 1800 viedla k Peranakan kuchyne. Pätnásť minút od Orchard Road a oblasti Marina Bay, intímne reštaurácie Modrá Ginger, ktorého meno pochádza z zošiť v Peranakan ponuke, je známy pre svoje down-na-zemi aromatické špeciality. Skúste šťavnaté otãky-otãky, je fishcake zábal s krevetovou pastou a korenia, alebo vzorky dusené kuracie mäso s kurkumou a citrónovou trávou a pikantné červené Kanica karí.

12. Romance na streche

Deň môžete zakončiť na streche jedného z hotelov v Singapure najlepších . The Fullerton Bay Hotel má štýlovú strešné Lucerna bar – ktoré vyplývajú jeho meno od červené lampióny, ktoré slúžili ako móla sprievodcov pre námorníkov – je oázou vysoko nad zhonu mesta. Nábrežie západy slnka dopĺňajú koktaily a vybrané vína v tomto elegantnom mieste. Zvodná Scarlet Hotel má vlastný strešný bar rovnako ako boutique hotel Club a jeho full-service Ying Yang, s možnosťou príjmu prémiových nápojov, lounge music, ďalší parádny Singapure vista. 2 hodiny ráno Dezert Bar sa nachádza v hip, jedálenský enkláve Holland Village, desať minút od centra Central Business District.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *