Skip to main content

Singapūras Chingay Parade – izcelt Ķīniešu Jaunais gads

Street Parade atdzīvina Singapūru ar pludiņiem, tērpi un akrobātika

Singapūras Chingay Parade - izcelt Ķīniešu Jaunais gads

Sala-state Singapūras lepojas ar savu multi-etnisko sastāvu, kas ir svinības, piemēram, Ķīniešu Jaunā gada laikā visvairāk redzams. Pat kā brīvdienu svin salas ķīniešu vairākumu, tautas citu tautību saņemt daļu uzmanības centrā, jo īpaši ar aizsmacis laikā Chingay Parade .

Kad tā pirmo reizi ielās 1973.gadā Chingay bija rajons ielu parāde, kas bija gandrīz pilnīgi ķīniešu raksturs. Lietas ir ievērojami mainījies kopš tā laika – šodienas Chingay jau sen pāraudzis savu sākotnējo martā maršrutā, pārcēlušies no ielām Singapūras mikrorajonos ar plašu avenue priekšā Formula One Pit Building.

Un atšķirībā no galvenokārt Ķīnas svētku elementiem vakardienas ir gājieni, tad mūsdienu Chingay piedāvā veselu virkni Singapūras kultūru un vairāk.

Chingay parasti svinēta pirmajā nedēļas nogalē no 15 dienu ķīniešu Jaungada svētkiem; par 2019. parāde notiek vairāk nekā divas dienas, 15. un 16. februāris plkst 8pm abos vakaros.

Lively Chingay Parade Route


Chingay Parade tagad aizņem īsu parādes maršrutā 360 metrus garš, ar maksājumu auditorijām ierindots no skatīšanās platformas līdzās pie Formula One Pit Building, blakus Singapūras Flyer.

Kā parādes gājienus uz leju iestatīto maršruta viesi iegūt eyeful par akrobātu, kultūras izpildītājiem, pludiņi, un pūķis dejotāju padarot briļļu uz ceļa, palīdzēja kopā ar pirotehnikas un apgaismojumu.

Katrs indivīds Chingay svinībām ir sava tēma, kas parasti balstās uz ķīniešu zodiaka dzīvnieka konkrēto ķīniešu Jaunais gads. Parāde ir izstrādāta, lai atbilstu ar tēmu; gads Suņa 1994. redzēja aktīvu dalību suņiem no Singapūras Kennel Club; gads Ūdens Pūķa 2012. bija pūķis, rotātas parādes pāriet uz ūdeņaina ceļa.

Chingay Dalībniekiem: priecīgus Multikulturālā Mix


Chingay Parade dalībnieki ir izvēlēti no dažādām kopienām visā Singapūrā.

Jums būs ne tikai redzēt profesionālu izpildītāji, bet jūs atradīsiet arī pārstāvji no politiskajām vēlēšanu apgabalos, HDB bloki, sabiedriskām organizācijām un pilsoņu grupu savieno Chingay parāde, lai saņemtu savu ķēms uz ielām.

Galvenie tautības Singapūras saņemtu savu laiku uzmanības centrā – ķīniešu, malajiešu un tamilu Indijas Gājiena izpildīt dejas vai trikus dzimtā to kultūru, kopā ar pludiņiem, ka raisīties savu kultūras vēsturi vai mitoloģiju.

Mākslinieki no visas pasaules nokļūt aktu par Chingay, arī – mākslinieki no Malaizijas, Ķīnas, Filipīnām, Francijā, un Brazīlija ir pievienoti savu īpašo kultūras vērpjot sajauc. Singapūras mīl sveikt valsts veiktspējas uzņēmumus no citur Chingay, jo viņi darīja, kad Baleta Nacional de Angola veicis izskatu, Debitēs Angolas mūziku un deju Singapūra prieku Chingay parādes skatītāju.

Beigās Chingay, ielas puse turpina svinībām līdz wee stundas.

Vēsture Chingay: ķīniešu Kopienas Roots

Chingay ir meklējami Ķīnas reliģiskiem svētkiem, it īpaši Taoist festivāls Shang Yuan Chieh (notiek 15. dienā Ķīniešu Jaunais gads), un ar to saistītās gājieni notika par godu Ķīnas dievības.

Vārds “Chingay” nāk pie mums no sākotnējā Ķīnas zhuangyi – “māksla maskēties”.

Ķīniešu imigrantu kopienas Penang un Singapūrā atveda tradīcijas reliģisko gājienu no savas dzimtās zemes, un gājieni strauji pieauga nozīme un spilgtums. Lietas ieguva no rokām; gājieni traucēta satiksmes plūsmu un tirdzniecības, un rītausmā 20.gadsimta Chingay atcēla Singapūrā.

Tradīcijas viņi nevarēja turēt uz leju

Tradīcija, kas atriebība 1972.gadā, kad valdība aizliedza izmantot petardes. Vēlas saglabāt entuziasmu par ķīniešu Jauno gadu, iestādes atjaunota Chingay – atjaunotā parāde notika ap Singapūras HDB mikrorajoniem, un bija ļoti ķīniešu savā saturā.

Gadu gaitā, kā Chingay pieauga nozīmi parāde tika pārcelta uz pamanāmāks maršrutiem un zaudēja tikai ķīniešu justies.

Parāde ir iesoļoja pie City Hall un Chinatown, bet tā nebija, līdz parāde, kas atrodas uz Pit ēkā, kur ir labs līdzsvars starp briļļu parāde sevi un skatītāju skaits skatīšanās to.

Vairāk nekā 6000 izpildītājiem piedalījās 2018 s Chingay ar dalībniekiem pārstāv tamilu, malajiešu un Eirāzijas Singapūras kopienām, nemaz nerunājot par dažādu ārvalstu aktus importēto īpaši par godu!

Nokļūšana uz Chingay parāde Singapūrā – Norādes uz Pit Building

Lai nokļūtu Chingay parādes, jūs varat doties uz Marina Bay, braucot MRT un izkāpjot pie Promenade MRT stacija (CC4 / DT15), tad iziet no padarīt piecu minūšu gājiena attālumā no Pit Building. Vairāk par Singapūras ērtu piepilsētas sistēmā, izlasiet mūsu rakstu par zirgiem Singapūras MRT un autobusus ar EZ-Link karti .

Chingay biļetes var iegādāties no SISTIC (sistic.com.sg), un izmaksas no SGD 28 līdz SGD 60. Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet Chingay mājas lapā: chingay.org.sg .

Jums nav jāmaksā, lai noskatītos parāde, bet bez viedokļi mēdz būt tik labi, kā redzi no maksas platformām.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *