Singapūras Etniskās anklāvu – mājvieta Singapūras malajiešu, ķīniešu un indiešu Kopienu

Posted on

Singapūras Etniskās anklāvu - mājvieta Singapūras malajiešu, ķīniešu un indiešu Kopienu
Neviens ceļojums uz Singapūru, ir kādreiz pilnīgs, kamēr jūs apmeklējat kādu (vai visas) no valsts etnisko anklāviem .

Iedomājieties visu kultūras jomu Āzijas, saspiests nedaudz rajonu izkaisīti visā Singapūrā – kas rezumē pieredzi apmeklējot etnisko rajonus, kas kalpo malajiešu, ķīniešu un indiešu kopienas, kas prasa Singapore mājās.

Neatkarīgi no kultūras augsts, jūs arī saņemsiet aizpildīt un vairāk iepirkšanās un restorānvagonos pie katras etniskās stop!

Chinatown: imigrants Ķīnas pieredze

Chinatown dzimis no Sir Stamford Raffles “politikas piešķirot rajonu katram etniskās piederības Singapūrā – viņa 1828 Pilsēta plāns piešķirta platība dienvidiem no Singapūras upi uz salas imigrantiem ķīniešu, kurš būvēts Chinatown šaurās ieliņas un shophouses.

Kreta Ayer ir pirmā daļa no Chinatown apmeklētāji redz, kā Chinatown MRT apstāties izeju pa labi Pagoda Street šajā apkārtnē. Gājēju celiņi, kas Kreta Ayer ir izklāta ar veikaliem tradicionālo un moderno preces, kameras veikali un dižspāri pārtiku.

Smith Street ir vietā Chinatown Pārtikas ielā. Chinatown Pārtikas Iela un nakts tirgus ir jāredz apmeklētājiem, kuri vēlas nobaudīt rajona uzņemties tradicionālo ķīniešu ēdienu.

Uz Sāgo Street , jūs varat atrast Budas Tooth Relic templis, vēl viens svarīgs reliģisko galamērķi Singapūras ķīniešu budistu kopienu.

Telok Ayer un Ann Siang Hill kopā veido vienu Chinatown vecākajām jomās, bijušais piepildīta ar tempļi iepazīšanās atpakaļ uz 19 gadsimtā, tā strauji gentrifying rajons piepildīts ar hip laistīšanas caurumiem un kafejnīcās.

Apmeklējiet vecākā Taoist templi Singapūrā, Thian Hock Keng Temple, lai iegūtu apskatīt reliģiskajā darbībā vecā laika Ķīnas iedzīvotājiem Singapūrā.

Singapūras Nacionālo parku pārvalde iesaka jums izmantot šo pastaigu ekskursija Ann Siang Hill un Telok Ayer Green , lai iegūtu izpratni par vietējo kultūru.

Iepirkšanās in Chinatown. Kā eksponents Ķīnas kultūras Singapūrā, Chinatown izmanto savas vēsturiskās ēkas pārdot etnisko kultūras pieredzi spals: tā remontēti shophouses patversme veikalus tradicionālo ķīniešu mākslu un amatniecību, apģērbu, pārtiku, rotaslietas, un tradicionālajā medicīnā.

Kur palikt. Par budžeta naktsmītnes jomā, izskatīt šo sarakstu Singapūras Chinatown budžeta viesnīcas.

Ēšanas Ķīniešu kvartālā var būt piedzīvojums – viss, kas jums nepieciešams, ir drosme, lai ievadītu Singapūras Hawker kabīne un izmēģināt ko jūs nepazīstat. (Sākt ar šīm desmit ēdieniem, jums vajadzētu izmēģināt Singapūrā). Singapūra Hawker centri, piemēram, Maxwell Road Food Centre un Čainatauna komplekss ir viss, lai iegūtu Jums sākusies, vai jūs esat rangs iesācējs vai bezbailīgs gardēdis.

Jūs varat arī izmēģināt streetside dining out uz Pagoda, templis, Serangoon, un Smita ielas – Smith Street, jo īpaši, ir vietā “Čainatauna Food Street”, valsts pirmā al-fresco iela pusdienu vieta ietvaros mantojuma rajonā.

Par labāko laiku, lai apmeklētu Chinatown , plānot savu ceļojumu, lai tas sakristu ar ķīniešu Jaunā gada Singapūrā un Hungry Ghost Festival; bijušais par streetside bazaars un ceļmalas stendiem pārdošanas laimīgo pārtiku, lampas un suvenīrus; tā par ielu performances Ķīnas operas par labu spokiem viesabonēšanas zemi.

Kampong Glam: Old-Time malajiešu tradīcijas

Islāma DNS Kampong Glam būtu uzreiz skaidrs, ka pirmo reizi apmeklētājs.

Sultan mošeja un tās masveida zelta kupols met garu ēnu pār apkārtni. Par ielu nosaukumi sedz atšķirīga arābu ietekme, tiek nosaukts pēc slavenā pilsētām Tuvajos Austrumos (Kandahāras Afganistānā, Muscat Omāna, Bussorah – Basrā – Irākā), un veikali atspoguļo dažādas musulmaņu kultūru, kas ir veikuši šo daļu no Singapūras viņu mājās.

Kampong Glam vecie ēku nodos savu vēsturi bijušās mājas uz Singapūras veco malajiešu honorāru. Bijušais Istana vai karaļa pils, tagad tajā atrodas malajiešu mantojuma centru un tās astoņas galerijas demonstrēs vēsturi un kultūru Singapūras Malays.

Sultāns mošeja, atrodama stūrī arābu ielas un North Bridge Road, kas ir Singapūras lielākā mošeja. Sultan mošeja tika uzcelta 1920, un tās zelta dome ir grūti palaist garām.

Iepirkšanās skatuves uz Kampong Glam ir Goldmine Āzijas kultūras cienītājiem – persiešu paklāju, zīda, batiks, brassware, eļļas bāzes smaržām, bižutērija, un malajiešu cepures visu var nopirkt pa tirgus stila veikaliem arābu ielā, North Bridge Road, Kandahar ielā, un Muscat ielā.

Haji Lane un Bali Lane, divi paralēli ielas pie dienvidrietumu beigās Kampong Glam, sniedz pilnīgi atšķirīgu mazumtirdzniecības ainu – tādu, kas ir jaunāks, vairāk gūžas un košākas nekā jebkas cits, kas Singapūrā ir piedāvāt.

Gadsimtu arābu, indiešu, malajiešu un Indonēzijas imigrācijas ir devuši Kampong Glam ar pārtiku ainu , kāda tā ir šodien – pikantās Smorgasbord musulmaņu draudzīgu tarifs, kas svārstās no teh Tarik (velk tēju), turku kafijas jēra biryani uz murtabak .

Kur palikt. Rietumu stūris Kampong Glam aizņem Golden Landmark Shopping Centre un viesnīca pieaug no tā, Village Hotel Bugis, viesnīca ar baseinu biznesa klases. Daži no shophouses Kampong Glam ir lieliski haunts boutique viesnīcām un hosteļiem.

Kad apmeklēt. Kampong Glam patiešām nāk dzīvs laikā Ramadāna, jo āra pārtikas stendos un bazaars negadīsies lai pabarotu izsalkušos Malays pēc saulrieta.

Katong / Joo Chiat: Peranakan Kultūra Centrālā

Singapūras Katong apkaimē – kura Joo Chiat ir tās slavenākais ielu – bija sen pazīstams kā bufervalsts par nācijas Peranakan kopienai. Peranakan (pazīstams arī kā Straits ķīniešu) pārstāv saplūsmi malajiešu un ķīniešu kultūru, kas dzīvo uz in Katong s vintage arhitektūru.

Pēdējos gados, Joo Chiat izbēgusi straujo modernizāciju, kas ir kopā ar Singapūras gājiens 21.gadsimtā, ar vairāk nekā 900 shophouses un ēkas konservēti vietējos dabas aizsardzības likumiem.

Šajās shophouses tirdzniecība rūpējas vairāk vietējie nekā tūristiem, lai gan daži no ģentrifikācijas pakāpe ir atsākusies. Burbuļu tējas veikali un boutique maiznīcas līdzās kopā sausās preču veikali, tradicionālās ķīniešu medicīnas zāles un malajiešu apģērbu veikalus.

Daži no shophouses ir radoši repurposed vērā budžeta viesnīcām un hosteļiem; tūristi uzturas šeit var brist kakla-dziļi vietējo kultūru, kas izmaksāja uzturas pie izņemt no Singapūras vairāk vietām.

Koon Seng Road un East Coast Road vēl sortimentu shophouses un rindu māju ar unikāli Peranakan nojauta. Vēstures mīļotāji var izpētīt Katong s Peranakan pagātni detalizētāk pa muzejiem, piemēram, Katong Antique House un veikaliņi, piemēram, Rumah Bebe .

Katong Teritorija ir arī labi pazīstama ar savu lielo etnisko pārtiku, galvenokārt koncentrēta gar austrumu krastu ceļš ir Hawker stendiem.

Little India: dvesma subkontinentā

Mazā Indija ir visvairāk unikālo aromātu visiem Singapūras etnisko anklāvu – krīta to līdz garšvielas un smaržvielas pārdoti un izmantoti ar tās daudzajiem ielām. Mazā Indija ir mājvieta 24 stundu Mall pazīstams kā Mustafa Centre, kur mazumtirdzniecības burtiski nekad neguļ. Citas suvenīru iepirkšanās apstājas ietver Little India Arcade, TEKKA tirgus, un stendiem pār Campbell Lane, kur tradicionālo Saris var uzstādīt un iegādājies.

Apmeklējiet Little India tradicionālo festivālu Divali un Thaipusam laikā redzētu Mazā Indija, tās vislabāk – izgaismots ar tūkstošiem gaismas un rosīgs ar vēl lielāku aktivitāti nekā parasti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *