Skip to main content

Singapūras Kelionės – Singapūras Visa Reikalavimai, Oras, Čerepovecas, ir dar daugiau

Singapūras Kelionės - Singapūras Visa Reikalavimai, Oras, Čerepovecas, ir dar daugiau

Singapūras kelionės yra unikali patirtis, gal todėl, kad pati Singapūras yra tokia anomalija.

Pietryčių Azijos mažytė Miestas / Šalis / Saloje yra gerai žinoma švarus ir šiek tiek brangiau, palyginti su kitų miestų regione. Singapūras užima pirmąją vietą Azijoje pagal žmogaus socialinės raidos indeksą (rodiklis, kad atsižvelgiama į sveikatos apsaugos, nusikalstamumo, švietimo, gyvenimo kokybės ir kitų veiksnių), tačiau šalis kenčia nuo kitų iššūkių.

Singapūras turi betono, alkoholio sunkiųjų apmokestinimo ir Nuosavybė mažmeninės palikimą, kad tik pakankamai išgąsdinti biudžeto sąmoningas žygeivių atgal į Tailandą. Iš tikrųjų, miestas iš tiesų gali pasigirti gausiai žalią erdvę ir yra stebėtinai dviračių draugiškas. Iš takai ir skywalks matrica sujungti įvairių parkų, kurie padėtų keliautojams pamiršti, kad jie iš triukšmingo miesto milijonų!

Singapūras Čerepovecas

 • Oficialus pavadinimas: Respublikos Singapūras
 • Laikas: UTC + 8 (13 val lenkia Rytų standartiniu laiku)
 • Šalis Telefonas Kodas: 65
 • Sostinė: Singapūras (Singapūras yra miestas / šalis)
 • Gyventojų skaičius: 5.61 mln
 • Pirminiai Religijos: Budizmas: 33 procentų; Christianity: 19 proc; Islamas: 14 proc

Ko tikėtis, kai Kelionės į Singapūrą

Kaip Kvala Lumpūras, jums susidurti labai įvairių gyventojų Kinijos, Indijos ir malajiečių žmonių, kartu su daug darbuotojų iš užsienio, kurie padarė Singapūras jų naujus namus. Kultūrų gausa dera padaryti Singapūras keliauti tikrai mokymosi patirtį.

Gana gerai visi Singapūro yra dvikalbiai ir kalbėti angliškai, arba vietos skonio, “Singlish”, – nors tai oficialiai atkalbinėjo vyriausybės. Skirtingai nuo kai kurių chaotiškas sostinių Azijoje, tvarka ir efektyvumas yra labai vertinami Singapūre. Švara yra vertinami, o vanduo iš čiaupo nebus nuodyti jums.

Pasimesti yra lengva klesti prekybos centrai, kurie yra sujungti tiek aukščiau ir žemiau žemės. Jūs niekada paleisti iš, kuriems erdvėse lietingą dieną. Malonus krantinėje transformuoja į epicentras naktį valgyti ir bendravimas. Iš pirmo žvilgsnio, gali atrodyti, kad Singapūro gyvena tik valgyti ir parduotuvė! Tačiau miestas turi daug kultūrinių ir kūrybinių akcentų rasti atokiau nuo centrų. Pasaulinės klasės muziejai Singapūras gali jus okupuoti dienas.

Ar Singapūras Kelionės brangus?

Restoranai Singapūre yra labai prieinamos, tačiau apgyvendinimas yra didesnė nei kaimyninėse šalyse visame Pietryčių Azijoje. Įėjimo mokesčiai yra santykinai brangiau, bet jūs dažnai rasti daug nemokamų veiklą mėgautis aplink miestą. Vietiniai ir patyrę keliautojai žino, kaip sutaupyti pinigų Singapūras pasinaudojant nemokama ir nuolaidas.

Gyventojai, ypač emigrantai, sarkastiškai kreiptis į Singapūras kaip “bauda mieste”, nes iš sunkiųjų vietos baudų už pažiūros smulkių pažeidimų . Galite būti skirta bauda vietoje už kramtomąją gumą, važiuoti dviračiu ant šaligatvio, todėl maistą ar gėrimus ant viešojo transporto, rūkyti netinkamose vietose, o ne paraudimas tualetas, arba jaywalking Už gatvių sankryžose. Net Daj su nelegaliai atsisiųstą filmą ar elektroninių cigarečių galėtų reikšti gauti antausį su pasienyje bauda.

Singapūras dažnai praleidžiamas per arba tik suteikta keletą dienų biudžeto keliautojams, nes jo reputacija kaip brangus paskirties – ypač naktinio gyvenimo ir bendravimo. Nors galite lengvai mėgautis neįtikėtinai patiekalai pagal JAV $ 5 už maisto teismuose, pavyzdžiui, garsaus Lau Pa Sat, apgyvendinimo, prekybos ir naktinį gyvenimą yra labai brangūs, palyginti su kitomis Pietryčių Azijos šalių.

Sunkusis apmokestinimas išsipučia kainas beveik viską. Mokesčiai alkoholiui ir tabakui yra nepaprastai didelis. Skirtingai nuo kitų Azijos šalių, Singapūras techniškai neturi muito normą dėl pareikšti tabako į šalį.

Singapūras Visa Reikalavimai

Dauguma tautybių nereikia organizuoti kelionės viza Prieš apsilankymą Singapūras; Keliautojai iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir Europos Sąjungos leistina 90 dienų viešnagė nemokama. Jūs gausite įspaustas nemokamai atvykus.

Jei, vykdant receptinius vaistus, duoti kopijas receptą ir jūsų sveikatos pasą, jei turite vieną. Singapūras turi privalomą mirties bausmę už prekybą narkotikais, todėl nereikia net galvoti apie pareikšti narkotikus iš kitos šalies!

Oficiali Singapūras Muitinės svetainė turi specifiką apie uždraustą daiktais.

Žmonės

 • Gyventojų skaičius: 5.61 milijonų eurų (2015 surašymas)
 • Vidutinė gyvenimo trukmė: 83,1 metų (trečiųjų ilgiausia gyvenimo trukmė pasaulyje, nusileidžia tik pirmą reitingą Japonijoje ir antrąjį reitingą Šveicarijoje)

Singapūras užima trečią vietą pasaulyje gyventojų tankumas, net aukštesnio reitingo Honkonge skaičius suspaudus į kvadratinį kilometrą gyventojams.

Nors dauguma gyventojų yra kinų, Singapūras yra melting pot žmonių ir kultūrų. Apskaičiuota, 43 procentų šalies gyventojų yra gimę už Singapūre.

Įdomu tai, kad moterys Singapūras mažiausią gimstamumą pasaulyje, tačiau didelis skaičius imigrantų ir užsienio gyventojams išlaikyti šalies gyventojų atsisakytų.

Jeigu jūs kada nors norėjo duoti Couchsurfing pabandyti, Singapūras yra vieta tai padaryti. Daug emigrantai suteikia galimybę likti su jais saugiai nemokamai. Žinant vietos kas žino miestas yra didžiulė pagalba taupant pinigus ir gauti po turistų paviršiaus.

Pinigai Singapūras

 • Valiuta: Singapūro doleris (SGD). Tipiškas dolerio ženklas ($) arba (S $) dedami prieš suma.
 • Skyrius: S $ 1 yra padalintas į 100 centų.

Singapūras yra namo į didžiausias procentas milijonierių pasaulyje (vienkartiniu turto). Net milijardierius Eduardo Saverin, vienas iš įkūrėjų ir “Facebook”, pasmerkė savo JAV pilietybės ir apsigyveno Singapūras prieštaringai manevrų, kad kritikai sako buvo išvengti apmokestinimo.

Singapūras naudoja monetą jų $ 1 vienetas valiuta. Priešingu atveju, jūs susiduria su spalvinga banknotus nominalų $ 2, $ 5, $ 10, $ 50 ir $ 100. Nors $ 20 ir $ 25 Pastabos yra apyvartoje, jūs retai pamatyti juos. Singapūro doleris yra padalintas į 100 centų.

Kreditinės kortelės, ypač Visa ir Mastercard, yra plačiai priimta Singapūre Viešbučių, restoranų ir prekybos centrų. Vakarų-prijungtas bankomatai yra tiesiog visur aplink miestą – geras dalykas, jūs ketinate juos reikia!

Virsmo nėra įprasta praktika Singapūre , tačiau yra keletas išimčių. Turėtumėte suapvalinti iki artimiausio dolerio, kai išpylimo vairuotojus ar kitus, kurie teikia paslaugą.

Nors kaip keliautojas tikriausiai nebus laimė susidurti bet, Singapūro $ 10,000 sąskaitą yra pasaulyje didžiausias vertinami banknotas! Vyriausybė nustojo gaminti nominalas 2014 ir buvo aktyviai juos pašalinti iš apyvartos.

Kalba, Singapūras

 • Oficialios kalbos: kinų, anglų, malajų, tamilų (Pietų Indijos)

Jūs retai susidoroti su kalbos barjero keliaudami Singapūre. Su tiek daug skirtingų etninių grupių, kuriems vykdyti veiklą, anglų kalba yra kalbama visur nepaisant apskaičiuoto 20 procentų gyventojų neturint skaityti ar rašyti anglų kalba. Net Singapūro Konstitucija yra parašyta anglų kalba.

Nors bahasa Malaizija (malajų) yra oficialus nacionalinės kalba Singapūras, tik maždaug 12 procentų gyventojų suprasti.

Singapūro neoficiali, Slengas sunkiųjų versija anglų kalbos linksmai vadinamas “Singlish” ir skolinasi žodžius iš kinų, tamilų ir malajiečių. Nepaisant Singlish yra laisvai grindžiamas anglų turistai vargu ar gali suprasti, unikalus tarmė pertraukdavo eavily su daugybe lah ‘ai .

Geriausias laikas aplankyti Singapūrą

Singapūras lieka šiltas ir gauna daug lietaus ištisus metus , tačiau Vasario paprastai sausiausias mėnuo. Migla nuo nekontroliuojamų gaisrų degančių netoliese Sumatros yra kasmetinis problema. Gaisrai gerokai sumažinti oro kokybę nuo gegužės iki rugpjūčio.

Festivaliai Singapūras

Didelis derinys etninių grupių, kurios vadina Singapūras namus švęsti šventes skaičių. A Budistas, islamo, induizmo, daoizmas, ir krikščionių šventes numeris yra laikomasi skirtingų grupių.

Visi didieji Kinijos šventės švenčiamos su užsidegimu Singapūras, ypač kinų Naujieji metai, Kinijos mooncake festivalis, ir alkanas Vaiduokliai festivalis. Apgyvendinimo kainos bus Raketa per šiuos valstybinių švenčių dienomis.

Ramadanas yra stebimas Singapūro musulmonų gyventojų, nors jis retai paveikia keliones. Singapūras Nacionalinė diena yra rugpjūčio 9 ir yra švenčiama kasmet su dideliu paradas ir patriotinių švenčių.

Kaip nuvykti ir Maždaug

Su tokiu dideliu gyventojų tankiu saloje, srautas gali būti baisi. Privati ​​nuosavybė automobilių Singapūras yra labai brangu, bet nesibaigia daug gyventojų nuo vairavimo.

Viešasis transportas yra bene būdas eiti Singapūre. Puikios MRT ir LRT sistemos dažniausiai yra efektyvus ir švarus. Autobusų sistema yra lengva naršyti, o jūsų EZ-Link “Transportas kortelė (verta gauti, jei jūs būsite apsistoję daugiau nei tik kelias dienas) bus jums sutaupyti pinigų ir laiko.

Singapūro Changi oro uostas (oro uosto kodas: SIN) yra meno kūrinys. Pamirškite apie tradicinių, utilitarizmo oro uostus, kuriuose DRAB žibintai ir nepatenkintų keleivių; Changi turi iš didelio prekybos centro atmosferą. Jūs rasite šešis atviru dangumi sodai, drugelis sodas, vaikų žaidimų aikštelės, treniruoklių salė, dušai, kino teatras, ir net baseinu užmušti laiką, per ilgus layovers!

“Singapore Airlines” nuolat laimi apdovanojimus už tai, kad tarp geriausių oro linijų visame pasaulyje.

Jei ateina sausuma iš Malaizijos, išbandykite patogų autobusu iš Kvala Lumpūras į Singapūrą , o ne plaukioja.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *