Skip to main content

Singapūras Top iepirkšanās rajonos

Singapūras Top iepirkšanās rajonos

Blakus pārtikas, iepirkšanās Singapūras otrā mīļākā spēle. Iepirkšanās aina Singapūrā nav nekas īstermiņa no leģendārā, iepirkšanās centri krustām šķērso salu, kas saistīti ar gaisa kondicionieri pazemes tuneļiem un MRT stacijas.

Best of all, Singapūra atlīdzinās tūristus nodokļiem viņi maksā par jūsu iepirkšanās. Jums būs jāmaksā par preču un pakalpojumu nodokli (GST) par 7%, bet nodokļi par pirkumiem virs SG $ 100 var tikt atmaksāti ar nelielu nepatikšanas. (Lasīt par beznodokļu iepirkšanās Singapūrā  saņemtu sīkāku informāciju.)

Tagad, ja jums ir jūsu kredītkarti un ērtākos apavus gatavi, jūs pa ceļam uz risināt šādas iepirkšanās karstajiem Singapūrā.

1. Mazā Indija – Authentic pūst no subkontinentā

Kur vēl Singapūrā jūs varat pateikt, kur jūs esat, ko smarža garšvielas un jasmīnu? Tikai Mazā Indija, kur Singapūras Indijas kopiena pērk savu pārtiku, garšvielas, Saris un rotaslietas. Mazā Indija centrēta ap Serangoon Road, tās galvenās ielas un sānu ielas ir izklāta ar veikaliem pārdod visu, sākot no rotaslietas Sports piemiņlietas curries uz Papier-Mâche kastes.

Kamēr jūs esat tur, jums vienkārši ir jāpārtrauc pēc diviem slavenākajiem iepirkšanās pieturām Mazā Indija: ar TEKKA centra un 24-stundu Mustafa Centre.

Tekka centrs kopā Bukit Timah Road trafficks visādos unikāli Indijas vienības-slapja tirgū stāvā pārdod dārzeņus, gaļu, ziedi un garšvielas, un blakus Hawker centrā pārdod Indijas veģetārie ēdieni un citu populāru vietējās cenas. Augšējos stāvos mudžēt ar pārdevējiem pārdot reliģisko to piederumiem, aparatūru, un Saris.

Mustafa Centre (145 Syed Alwi Road, Tel: 62955855), ir atvērts 24 stundas, un tā krājumā ir plašs sortimentu izstrādājumi savā šaurajā interjerā. Celiņiem ir diezgan šaura, jo labāk, lai krājumi vairāk stuff savos sešos stāvos. Centrs ir vislabāk pazīstama ar saviem lētu elektroniku, pieejamu zelta un plašu sortimentu garšvielas lielveikalā. Cenas par šiem posteņiem ir pārsteidzoši zema, kas izskaidro, kāpēc Mustafa Centre ir tik vilinājums tūristiem.

Tuvākais MRT stopi: Ziemeļaustrumu ātrvilcienu līnijas Little India (NE7) un Farrer parks (NE8) stacijas izejas tuvumā Serangoon Road. Austrumu-rietumu līnijas Bugis stacija (EW12) atrodas pastaigas attālumā no Mazā Indija.

2. Holland Village – Suvenīri, Āzijas amatniecības, mājīga ēdamistabas izvēle

Singapūras Top iepirkšanās rajonos

Holland Village ir neoficiāla kultūras centrs Singapūras milzīgo Expat iedzīvotājiem, un kā tāda tā piedāvā veco un jauno, austrumus un rietumus vienādā mērā.

Holland Road Shopping Centre māju veikalus kā Lim ir mākslas un amatniecības, sagādnieks kvalitātes veļa, trauki, un citām Āzijas amatniecības un senlietas. Citi veikali tuvumā pārdod Āzijas senlietu, rokdarbi, apģērbu (galantērija pakalpojumiem, ja vietējās Āzijas izmēri neatbilst jūsu negabarīta rāmi), cilšu artifacts, un tīkkoku mēbeles (kas var tikt nosūtīti uz Jūsu mājas adresi).

Ja jūs meklējat vairāk Āzijas mākslas, amatniecības, senlietas, un rokdarbi, jums vajadzētu mēģināt veikali gar LORONG Mambong aizmugurē Holland Village. Jūs atradīsiet keramika, sadzīves priekšmetus izstrādāts no rotangpalmas un cukurniedrēm, un citiem vietējiem suvenīri.

Slapjš tirgus un moderna Cold Storage lielveikals piesaistīt mājsaimnieces dara savu iepirkšanos. Citi veikali teritorijā pārdot kompaktdiskus, curios un atlaižu apģērbu.

Ja esat iepircies līdz esat gatavs nomest, uzpildītu Holandē daudzas ēdināšanas iespējas, sākot no smalkas ēdināšanas uzņēmumiem līdz pat vienkāršiem nūdeļu stendiem.

Tuvākā MRT pietura: Iziet pie East-West līnijas Buona Vista stacijā (EW21) un veikt SBS Bus 200 Holland Village.

3. Orchard Road – Singapūras iepirkšanās Meka

Ja jums ir jāiet tikai vienu vietu Singapūrā darīt jūsu iepirkšanās, Orchard ir vieta būt. Iepirkšanās centri rindā ielu no sākuma līdz beigām, piedāvājot galvenokārt augstas klases mazumtirdzniecības preces no dizainera etiķetēm modernajām elektroniku.

Ngee Ann City (391 Orchard Road, Tel: 6739 9323), ir humongous iepirkšanās komplekss ar dažiem no Singapūras labākajiem veikaliem. Japānas universālveikals Takashimaya aicina Ngee Ann City mājās, tāpat kā zīmolu, piemēram, Guess, Zara, Mango, un Kinokuniya lielākais grāmatu ķēde Āzijā. Kopumā vairāk nekā simts speciālā veikalos dzīvo Ngee Ann City, ar sporta preces, elektronika, dizaineru apģērbu un asorti pakalpojumus pēc pieprasījuma. Eju pagrabā ved tieši uz metro Orchard MRT stacijas.

Tangs (320 Orchard Road, Tel: 6737 5500), ir Singapūras vecākais universālveikals, tam pārvietot sevi gadu gaitā Āzijas dzīvesveida kontaktligzdas, ar ekskluzīvu modes etiķetes un zīmolu no visas pasaules.

Wisma Atria (435 Orchard Road, Tel: 6235 2103) nami ielās modes veikali, piemēram, FCUK, Gap, Nike, Topshop, kā arī Japānas universālveikals Isetan.

Heeren (260 Orchard Road, Tel: 6733 4725) mājas HMV, reģiona lielāko mūzikas Superstore, progresīvas mazumtirdzniecības apģērbu pie ceturtā un piektā līmeņa, kā arī plašu sortimentu Āzijas virtuves piektajā līmenī.

Paragon Tirdzniecības centrs (290 Orchard Road, Tel: 6738 5535), ir ideāls galamērķis fashionistas, meklējot starptautisko zīmolu, piemēram, Valentino, Escada, un Gucci. Citas dzīvesveida zīmoliem tuvumā ietver Marks & Spencer, Crabtree un Evelīnu, Pārtikas pagrabs, un pēc pieprasījuma Superstore.

Tuvākais MRT stopi: ne mazāk kā četras MRT stacijas pieturas pie vai tuvu Orchard Road: Ziemeļu-Dienvidu Line s Orchard (NS22), Somerseta (NS23) Dhoby Ghaut (NE6 / NS24) un City Hall (EW13 / NS25) stacijas līnija Orchard Ceļu pati, ar pēdējās divas stacijas kalpo kā starpsavienojumus ar Austrumu-Rietumu Line.

4. Chinatown – Atjaunotās Shophouses, tradicionālā ķīniešu izstrādājumi

Chinatown slēpjas aiz Singapūras finanšu rajonā, veco nostiprinātu jaunās. Apgabaltiesas pašreizējais izskats ir spīdīga, antiseptiska versija vēsturiskā Chinatown koloniālo laiku. Augšāmceltais shophouses pārdot tradicionālās amatniecības, ķīniešu medicīnu, rotaslietas un lētu suvenīrus, bet tuvumā Hawker centri un augļu stendi kārdināt garāmgājējiem ar saviem izstrādājumiem.

Vecais timey Eu Tong Sen Street ir savu daļu no lielākiem iepirkšanās centri, piemēram, bijušo kinoteātri izrādījās centrs Majestic (80 Eu Tong Sen Street), un Pērles centrs (100 Eu Tong Sen Street), ar tā vīšanas gaiteņiem un nepāra kolekcija izstrādājumi, no sexy vīriešu apakšveļa budistu artefaktus.

Vairāk mūsdienu iepirkšanās iespējas var atrast ap Krusta ielas rajonā, kur jūs atradīsiet lieli iepirkšanās kompleksi, piemēram, Chinatown Point (133 New Bridge Road), Tautas parka komplekss (1 Park Road), un orientieris og Tautas parks (100 Upper Cross Street, OG Building, Singapūra, Tālrunis: 6535 8888).

Tuvākais MRT Pieturvietas: jūs varat sasniegt ķīniešu kvartālu pa austrumu-rietumu Line Outram Park stacijas (EW16) un Ziemeļaustrumu Line Čainatauna stacijas (NE4).

5. Rātsnams / Riverside – Singapūras Shiny Shopping vitrīna

Singapūras Centrālais biznesa rajons vitrīna Singapūras pilsētu attīstību, kur vecā laika ēkas, piemēram, Raffles Hotel stāvēt plecu pie pleca ar mirdzoši jaunos mazumtirdzniecības attīstību, piemēram, Raffles City Mall.

Apkārtnes centri aptver pamatus un vairāk. Daži izceļas ar savu iespaidīgo dizainu (turpmāk Raffles City komplekss tika izstrādāta ar IM Pei), bet citi ir veltītas konkrētām tēmām (Funan Mall ir veltīta jaunākajām tehnoloģijām). Rajona centri Banknošu ietver:

Suntec City Mall (3 Temasek Boulevard, Tel: 6825 2667/6825 2668/6825 2669ir lielākais centrs Singapūrā, ar vairāk nekā 83000 kvadrātmetru mazumtirdzniecības telpu. Franču Hypermart Carrefour ir šeit, tāpat kā simtiem citu lielāko pasaules zīmoliem. Mall ir pazīstama ar Fountain bagātības, zināma Guinness Records entuziasti kā lielākais strūklaku pasaulē.

Raffles City iepirkšanās centrs (252 North Bridge Road, Tel: 6338 7766), mājas dažādus starptautiskos modes un speciālā veikali, tai skaitā Uzminiet, Metropolitēna muzejā Ņujorkā, un Tommy Hilfiger.

Funan DigitaLife Mall (109 North Bridge Road), ir apstrīdami Singapūras otrā labākā vieta, par pieejamu elektronika (pirmās labākais Sim Lim laukums, kas ir vairāk piemērots pieredzējušiem datoru pircējiem). Valdība saglabā ciešāku skatīties uz veikaliem Funan, lai jūs varētu būt diezgan pārliecināts, ka jūs nesaņemat ripped off (kas ne vienmēr notiek vairāk raupja un gatavs Sim Lim).

Millenia Walk (9 Raffles Boulevard, Tel: 6883 1122) piedāvā modes veikalus un speciālu veikalu ar duci.

Marina Square (6 Raffles Boulevard Tel: 6339 8787) ir vairāk nekā 300 veikalu zaudēt sevis.

Citylink (1 Raffles Link) ir pazemes centrs, kas savieno Rātsnama MRT stacijas uz Suntec City Mall un Marina Square. Citylink nav lempis mazumtirdzniecības departamentā – tas piedāvā plašu veikalu un restorānu, no HMV līdz FCUK uz Adidas.

Tuvākais MRT stopi: Trīs MRT apstājas piedāvājumu piekļuvi tuvumā: Clarke Quay (NE5), Raffles Place (EW14 / NS26) un City Hall (EW13 / NS25)

6. Bugis / Arab Street – Vecā un Jaunā Side by Side

Bugis ir Singapūras iepirkšanās Meku, amalgama mazo veikaliem sīkās joslām, lielie centri, un uz kuriem tirgiem, kā arī restorāniem un nightspots. Nosaukts pēc vietējiem jūras pirātiem, kas izmantoti, lai terorizētu jūrniekus 19.gadsimtā, Bugis bija saguris rajons apdzīvots ar kreisēšanas transvestīti, azartspēļu dens un nakts piegādātājiem, līdz tā tika rekonstruēta 80s.

Apgabaltiesas ambiciozākais attīstība ir  Bugis Street  (3 Jauns Bugis Street), iepirkšanās komplekss izstrādāts no streetside veikaliem gar Viktorijas ielā un Queen Street. Paņemiet savu pick no trim līmeņiem iepirkšanās ar vairāk nekā 600 veikalos pārdod smaržas, apģērbu, elektronikas, aksesuāri, un vairāk – vienkārši sākt pētīt un pārsteigt sevi ar Bugis Street sprādziena-for-your-buks atrod. 2014. gadā izstrādi uzsāka bugisstreet.com.sg, pārdodot preces no redzamas veikaliem kompleksā. Vieta uzskaitīti arī visi 600 veikalus šajā vietā.

Uzreiz pretī Bugis Street, tad Bugis Junction  centrs (200 Victoria Street, bugisjunction-mall.com.sg) kalpo līdz pat zemas līdz vidum cenu Japānas veikali un zīmoliem modes priekšu jaunatnes tirgū. Mall ir faktiski daļa shophouse fasādi ielas, kas ir ietvertas vairāk un gaisa kondicionieri.

Šķērsojiet Bencoolen Street sasniegt  Sim Lim laukums  (1 Rochor Canal Rd), sešu stāvu centrs ar 390,000 kvadrātpēdas neierobežotas dators iepirkšanās svētlaime.

Pircējs piesargāties – zemākie veikali zināms piegriešanas tūrisma pircējiem, tāpēc pārliecinieties, ka izbraukšana vietējās cenas vispirms pirms pārsteidzoša kaulēties.

Kampong Glam

Kampong Glam jūtas kā atavisms vienkāršāk iepirkšanās dienās, kad cenas bija elastīga un veikalu īpašnieki zināja savus labākos klientus pēc nosaukuma. Jūs atradīsiet ne centri Kampong Glam – vienkārši iepirkties mājas aptīts Sultan mošeja, visa veida eksotika, piemēram, rotangpalmas šūpulīšus, lūgšanu paklāji, rotaslietas un kamieļu ādas somas. Ir arī daudz lielisku ēdnīcās šajā jomā, ja jums ir nepieciešams, lai uzlādēt savu iepirkšanās baterijas.

Arābu iela  ir pilna ar tekstila veikali ganāmpulka izsmalcinātu batiks un luksusa zīdu katrā nokrāsu, tai skaitā daži iepriekš zināms jūsu nervu sistēmu. Jūs varat iegādāties tos ar skaitītāja vai gatavu kā drēbes un galda veļu. Ja jūs varat apmeklēt tikai vienu, dodieties uz Toko Aljunied  (95 arābu ielā 65 6294 6897), apģērbu veikals, kas pārdod tradicionālos malajiešu  kebaya  un batikas audumiem.

Tekstila veikali redzēt visvairāk biznesu pirms ramadāna kad malajiešu ģimenēm ir savas baju kurungs veikti.

Bussorah Mall  ir gājēju iela, kas tagad sporta divas rindas veikalos leju tās garumā. Vienā galā jūs atradīsiet godājams Sultan mošeja, un, no otras puses, jūs atradīsiet  Jamal Kazura aromātiski savienojumi  (21 Bussorah Street, +65 6293 3320), viens no vecākajiem parfimērijas Singapūrā. Dibināta 1933. gadā ar Indonēzijas uzņēmēju, Jamal Kazura ievēro islāma aizliegumu alkohola un pārdod eļļas bāzes (Rožu) smaržas vietā.

Haji Lane , paralēli arābu Street, spēj apmierināt jaunākiem pūļa meklē jaunākās ielu modes un “iepriekš mīlēja” lietotu apģērbu.

Daži no labākajiem veikaliem kopā Haji Lane savlaicīgi retro pop sajūtas, piemēram,  maigs att  (41 Haji Lane, +65 6396 5648, dulcetfig.com). Īpašnieks vērsa iedvesmu no viņas mātes un vecmāmiņas kolektīvās skapji, pārzinot quirky kolekcija vintage apģērbu un regress somas, raudzētu ar jaunām kolekcijām no indie dizaineri.

Tuvākais MRT stopi:  Austrumu-Rietumu Line Bugis stacija (EW12) saites tieši uz Parco Bugis Junction, un tas ir pāris minūšu attālumā no arābu ielas

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *