Singapur’da en iyi 8 Aile Dostu Faaliyetleri

Posted on

Singapur, sıkıcı? Olmaz! Bu küçük ada-devlet biraz tamamlanmış kadar üne sahip olabilir, ama aile yolcuları bir süpriz olacak.

Singapur’un aile dostu mekanlar gezginlere bölgenin geri kalanına çoğundan daha çok daha güvenli bir ortamda Güneydoğu Asya’nın en farklı kültürlere doğrudan bağlantı verir. otobüs ve trenle lüks oteller, 4G mobil internet ve ucuz ve hızlı ulaşım adanın dört: Aileler ayrıca bütçeleri izin verdiğini Batı’nın tüm yaratık konforları olsun.

Yani, uçmak bu çocuk dostu macera noktalarına aileni alıp salıvermek!

Bölgenin en iyi hayvanat bahçesi, daha Güneydoğu Asya’nın en vahşi hayatı görmek için hangi hayır daha güvenli bir ortam var  Singapur Zoo . 28 hektarlık bir park içinde yer 3000’den fazla hayvanlarda sayesinde çocuklar güvenle orangutan, güneş ayılar ve Malaya kaplanlar gibi nadir Güneydoğu Asya hayvanları görebilirsiniz – boyunca misafirler ile daha uzağa kutup ayıları, zürafalar ve hamadrya babun gibi gelen.

Singapur Hayvanat Bahçesinin “açık hayvanat bahçesi” kavramı kısıtlaması az görünür araçlarını tercih kafesleri küçümser. Büyük kara hayvanları izleyicilerin gözlerden gizlenen derin hendekleri ile yerinde tutulur – basitçe kendi ana habitatları keyif alıyorsanız olarak bir görüş hayvanat bahçesi-gidiş çocuk açısından, hayvanlar bak.

kendi muhafazaları dışında, hayvanlar karşılamak ve selamlıyorum düzenli hayvan gösterileri ve besleme seansları aracılığıyla misafirler için olsun. İkincisi için zaman yaratın: En küçük olanlar zürafalar için havuç için babun veya balıklara meyve atarak, ister sakinleri beslenme seveceksiniz.

DUCKtours sunmaktadır ardından … Eğer yoldan şehir devletin tarihsel ilçe görmenizi sağlar Singapur tek tur tamamen farklı bir perspektif için suya sürer.

yenilenmiş 1970’lerin amfibi araçlar kullanarak, tur Padang, Belediye binası, Savaş Anıtı ve Victoria Tiyatrosu geçmiş çalışan, daha sonra, Suntec City Alışveriş Merkezi’ne çıkartıyor Singapur’un Toplumsal İlçe etrafında dolaşır.

gezi şehrin görülmeye değer üzerindeki mantıksız almak sunar tur rehberleri ( “ducktainers”) elde yorumların eşlik eder.

Tur sonra (turun Kaptan ve “ducktainers” izlemek kaçınılmaz splashdown ait gerilim yukarı oynayabilir) düz Singapur Nehri içine giriyor. Nehir ve bitişiğindeki Marina Bay itibaren, yolcular kent silüeti büyük bir görünümü olsun.

Tüm gezi boyunca tüm gezi sürü ve resim alma olanakları ile tamamlamak için yaklaşık bir saat sürer.

“masraflı” şehir olarak Singapur’un itibar ziyaretçi yemek hakkında iki kez düşünmek neden olabilir, ama yerel yiyor priciness ve glitz doğru yerel eğilime rağmen. yerine işportacı merkezinde yemek için aileni al – bu Asya yemekleri geniş bir yelpazede hizmet Singapur açık hava yiyecek mahkemelerdir.

Biraz atmosfer ve hiçbir klima ile Singapur’un işportacı merkezleri mutfak seçimler şaşırtıcı derecede geniş basit işleri vardır. Fiyatları (5 $ size büyük bir yemek satın alır) düşüktür ve menü Singapurlu halkın kültürlü karışımını yansıtır.

Hint biryani standları çoğu yerde Batı gıda kabinleri ve şehriye tezgahlarda jostle. Herhangi işportacı merkezinde, turistlerin Kanton, Hokkien, Hint, Malay ve “Batı” gıda ile yüzlerini şeyler için ölülerle çalışma karışıyor.

Dünyanın ikinci en uzun gözlem tekerlek üstünden oldukça görünüm paketleri. Ride Singapur Flyer  ve havaya 500’den fazla ayaklardan Singapur ve komşularını bkz.

Sen klimalı bir kapsül içine başlatmıştır (eğer şanslıysanız, siz ve aileniz her kendinize bir tane alacak) ve Singapur’un silüetini kesintisiz manzarasını sunan 30 dakikalık yolculuğun tadını olacağım.

Etrafına bak ve Marina Bay’in en yeni ve en güzel yapılarını göreceksiniz – Marina Bay Sands, Bahçe Bay tarafından ve silueti belirleyen mali ilçe yüksek yükselir. İyi havalarda, hatta komşu Malezya ve Endonezya’ya harici adaları ait nokta mümkün olabilir!

5. MacRitchie Rezervuar Park keşfi

Singapur’un MacRitchie Rezervuar Park Çocuklarınızın orijinal yaşlı yaban hayatı, bu hiper-modern bir ada devlet giderek nadir varlık karşılaşmaya alacak çok az şansı biri olduğu bilinmektedir.

Park bitişiğindeki haznesinde tasarımının ayrılmaz bir parçasıdır – bozulmamış orman onun 100 hektar herhangi yakındaki tarım faaliyetleri suyu korur. doğal yollar bir dizi criss çapraz orman; rezervuar geçmiş sarma boardwalks aşağı trek aileni alıp sakin su manzarası ve kuş sakinleri almak.

makak maymunları ve monitör kertenkele gibi orman gölgelik kuş bakışı-görüş ve onun sakinleri, izin verirken, daha yukarı 250 metre Treetop Walk parkta iki en yüksek noktaları birbirine bağlar.

İşaretler misafirler tesislerinde etrafında kendinden rehberli turlar yürütmek için izin Park’ın yürüyüş parkurları süslüyor. Daha aktif ziyaretçiler için bir koşu yolu ve açık hava fitness istasyonları ter kırmak için fırsatlar sağlar.

Daha dünyanın botanik zenginlikleri için bir yaşam alanı daha fütüristik kubbeli şehir gibi bakıyor, Bay Singapur’un Bahçeler  Gardens’ın ikonik dev cam seralarda etrafında, eşsiz bir bitki bazlı dünyaya ziyaretçi alır.

Her biyoma içinde, tehlike altındaki bitkiler dünyanın en tehdit habitat bazı taklit yapay tasarlanmış “yerli” bir ortamda gelişir.

Gardens’ın baş döndürücü yürüyüş yolları Ölçekleme deneyiminin bir parçasıdır – dışarıda ‘Supertrees’ arasında uzanan Cloud Forest Konservatuarı ‘bulut yürüyüşe’ veya 420 metrelik OCBC Patika’da olsun.

Çocuklar cam altında buralarda sadece bitkiler daha bulabilirsiniz: Tek hektarlık Uzakdoğu Organizasyon Çocuk Bahçesi yaşı 2 ila 12 yaşındaki çocuklar için tasarlanmış oyun alanları bir dizi içerir. Tüm bunların merkezinde yaratıcı su eğlence için nozulları, spline ve kovalar bir dizi yayılan sıçrama çeşme alanı duruyor.

Asya’da ikinci Universal Studios ve Güneydoğu Asya’da ilk doldurmak için büyük ayakkabı vardır, ama, er, parkın dışına Lunapark deneyimi çalar.

Singapur’un Universal Studios yapay lagün ile merkezli 20 hektar işgal, Sentosa’nın çare ada üzerinde duruyor. Yedi film temalı bölgeler Singapur sadece-in-Transformers binmek ve düello Battlestar Galactica rulo-bardak gibi sürmek sunan parkın etrafında bir döngü içinde ziyaret edilebilir.

yaşlı çocuklar, değil-çocuk-artık Mumya 3D yolculuğu onların heyecanını alabilirim ise küçük tykes, Susam Sokağı ve Shrek sonra desenli sürmek keyfine varacaksınız: sürmek 90’ın üzerinde 4’ten her yaş kapsamaktadır.

Park dışında, Singapur ziyaretçiler bir akvaryum, macera parkı ve hatta bir Madame Tussaud balmumu müzesine dahil Sentosa’nın çocuk dostu konumlar geri kalanında alabilir!

8. İzle Marina Bay Işık Show

Her gece Marina Bay Sands, otel Laserlight yapılmış sanat eserleri için parlayan tuval dönüşür.

8pm ve 9:30 anda, Sands Körfezi duran seyirci suları çarparak ışık ile hayata Sands’in cephe getirmek resimler, müzik, lazerler, spot, su çeşmeleri içeren 15 dakikalık performansını izlemek ve yansıtılan olabilir ve neon-parlak kızdırma Marina Bay ilçe banyo.

gösteriyi izledikten sonra, boş Marina Bay’in diğer ilgi çekici almak – Bay tarafından Singapore Flyer ve Bahçeler kolayca alanında en bakış açılarından yürüyerek ulaşılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *