Singapuri Flyer – Maailma 2.-Biggest Observation Wheel

Posted on

Singapuri Flyer - Maailma 2.-Biggest Observation Wheel

Singapuri Flyer on selline asi, mida tahaks ehitada, kui sa olid väike saar, mille maine mõelda suur – projekti eesmärk on olla suurim omalaadne maailmas. Nii on Singapuri Flyer, 540-jalga kõrge vaatluse ratta, mis pakub hingematvalt 360 kraadi Arvestades Singapuri Marina Bay.

Ärge tehke seda viga, et helistades Singapur Flyer “Ferris Wheel”. Juhtkond täiesti keeldub “kasutada F-sõna” – Singapuri Flyer on õigem nimetada vaatluse ratta , sarnaselt kuulsa London Eye. (Samuti võidab London Eye suuruse osakonna üle üheksakümne jalad!)

Singapuri Flyer on paigaldatud 28 kliimaseadmega kapslid, igaüks suurusega bussi ja võimeline võtma kuni 28 ratturit. Singapuri Flyer ehitajad kiidelda, et iga reisija kogevad vibratsioonivaba 30 minutilise sõidu, uskumatu takistusteta vaade ümbritsevale saarel oleku, samuti aimu naaberriikides Indoneesias ja Malaisias.

Sest põhjalikum kontroll-leht muud tegevused, mida saab teha üldise läheduses lugeda seda: Top 10 asju teha Marina Bay , Singapur.

Singapuri Flyer Terminal Building

Ratta ise kõrgub kolmekorruseline jaemüük terminali üle 82000 ruutjalga kaubanduspindade. 1960-teemaline toidu tänaval nimega “Singapuri Food Trail” äratab Singapuri rohkem muretu päeva, pakkudes samas mitmekesist valikut roogasid. Mitmed teised “kogemus” müügikohtades lase Flyer reisijate proovida oma käed lendavad simuleeritud jet, sõidu simuleeritud Ferrari auto ja saada (reaalne) kalaspaad kogemus nende väsinud jalgu.

  • Foodie Tour: Uuri lähemalt einestades Singapur Food Trail alumisel tasandil.

Incongruously, Singapuri Flyer on muutunud hotspot Singapuri kokteili ja veini austajatega. Flaier Lounge, mis asub terminali hoone on hubane baar, mis on muutunud eelistatud valik aastane kokteili võistlusi. Lounge juhivad Association baarmenid ja sommeljeede Singapur (varaga tagatud), kes hoiavad paigas pakitud tema repertuaari auhinnatud kokteiliretseptid. (Meil retseptid meie endi – vaadake meie A kuni Z nimekirja kokteiliretseptid.)

Terminal ka maja Kesk aatrium eluaseme “Yakulti Rainforest Discovery” näitus ja lava nädalavahetusel etendused ja muud üritused. (Kalad tiigis saab sööta käsitsi – kala osta toitu SGD 1 ja ongi kõik.) Parkimiskoht on saadaval umbes kolmkümmend bussid ja peaaegu 300 autot.

Teie Singapur Flyer Flight

Et vältida pikki ridu, flaier lubab pileti omanike ringi liikuda kogu jaemüügi terminal, nõudes neilt ainult näidata üles värava umbes 30 minutit enne lennu ajal pileti.

Vahetult enne pardale külalised kogeda interaktiivne galerii pealkirjaga “Journey of Dreams”. Meedia-Savvy impresarios taga Singapur Flyer kasutada galerii esitada Singapur võimalikult kerge, nagu näha läbi Singapur Flyer sõitja vaatepunktist. “Teekond” climaxes vaated Singapuri vaadatuna Flyer kapsel, uimastav lubadus eredalt panoraam Singapur tulevikus.

Iga kapsel mahutab kuni 28 inimest. Kapslid on kliimaseadmega ja UV-filtreeritakse. Sünkroniseeritud kahekordsed sisenemise / väljumise süsteemi ja “samm-on” disain võimaldab lihtsat ligipääsu mõlemalt iga kapsel, isegi beebidele strollers, eakate ja puuetega.

“Lennu” kestab 30 minutit, et ratas pöörlev aeglaselt, et võimaldada reisijatel võtta arvates. Reisijad kogeda väga vähe liikumise ajal pardal tänu rooli inseneri: disainerite uuring dünaamilise tuulekoormus andmeid ja saadud ratta disain võimaldab sujuvat toimimist peaaegu mingit külgsuunalist liikumist või vibratsiooni. Lühidalt: mugav, maalilised, ning täiesti ohutu sõita.

Õhuliini kompass iga kapsli puhul mõõt orientatsioon reisijate ja kirjeldus erinevate vaatamisväärsuste, mis on nähtav aknad. Kohad ja struktuuride nähtav kapslid sisaldavad etnilise enklaavid nagu Singapuri Chinatown ja Little India ja kohti äsja Noort Marina Bay nagu Marina Bay Sands Marina Barrage ja aiad poolt Bay. (Uuri lähemalt Marina Bay, Singapur hotellid.)

Singapuri Flyer A pilguga

  • Mis see on: Observation Wheel
  • Asukoht: 30 Raffles Avenue kohta Marina Bay. Jalutuskäigu kaugusel Suntec City ja Esplanaadi
  • Töötunnid: Avab päevas 8:30-10:30 (viimane lend 10:15)
  • Sõita kestus: 30 minutit
  • Piletihinnad: Valik hindu ja pakette, vt ametlik veebileht hinnakujunduse ja üksikasjad: www.singaporeflyer.com
  • Kuidas sinna saada: Ride MRT ja sealt Promenade Station (CC4). Jalakäijate kaudu kättesaadavad ka veepiiril, Raffles Avenue ja helix-kujuline sild seotud lähedalasuva Marina Bay Resort.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *