Skip to main content

Singapuri Top ostupiirkondadest

Singapuri Top ostupiirkondadest

Järgmine toit, shopping on Singapuri teise lemmik ajaviide. Shopping stseen Singapur on midagi puudu legendaarne-kaubanduskeskused risti-rästi saare seotud kliimaseadmega maa-alused tunnelid ja MRT jaamades.

Parimat, Singapur hüvitab turistide maksud nad maksavad oma shopping. Sul tuleb tasuda kaupade ja teenuste maksu (GST) 7%, kuid maksud ostude eespool SG $ 100 hüvitatakse vähe probleeme. (Loe tax-free shopping Singapur  rohkem üksikasju.)

Nüüd, kui olete oma krediitkaardi ja oma kõige mugavam kingad valmis, sa oled oma viis lahendada järgmised shopping levialades Singapuris.

1. Little India – Autentsed lehk poolsaar

Kus mujal Singapur sa saad öelda, kus sa oled lõhn vürtsid ja jasmiini? Ainult Little India, kus Singapuri India kogukond ostab oma toidu, vürtse, Roland ja ehteid. Little India keskendub Serangoon Road-selle peamine läbikäik ja pool on tänavatel poed müüvad kõike alates ehteid Bollywood meeneid karri, et paber mass kastid.

Kuigi sa oled seal, sa lihtsalt peavad lõpetama kaks kuulsamaid shopping peatub Little India: Tekka Centre ja 24-tunnine Mustafa keskus.

Tekka Centre mööda Bukit Timah Road trafficks igasuguseid üheselt India esemeid-märg turul korrusel müüb köögiviljad, liha, lilled ja vürtsid, ja sellega külgneva rändkaupmees keskus müüb India taimetoit ja teised populaarsed kohalike piletihind. Ülemistel korrustel kallama müüjad müüvad religioosse atribuutika, riistvara ja Roland.

Mustafa Centre (145 Syed Alwi Road; Tel: 62955855) on avatud 24 tundi ja see ladustab laia sortimendi kondiitritooted oma kitsas interjööri. Kõnniteed on üsna kitsas, kõik parem ladustada rohkem kraami oma kuue korruse. Keskus on tuntud oma odavate elektroonika, taskukohane kulla ja laia valikut vürtside supermarket. Hinnad need esemed on üllatavalt madal, mis selgitab, miks Mustafa keskus on selline viik turistidele.

Lähim MRT Peatused: Kirde-MRT line Little India (Kirde7) ja Farrer Park (NE8) jaamad väljumise lähedal Serangoon Road. Ida-Lääne liini Bugis jaama (EW12) on jalutuskäigu kaugusel Little India.

2. Holland Village – Suveniirid, Aasia Käsitöö, mõnus söögikoht Choices

Singapuri Top ostupiirkondadest

Holland Village on mitteametlik kultuuri keskus Singapuri tohutu Expat elanikkonnast, ja sellisena see pakub vana ja uue, Ida ja Lääne võrdselt.

Holland Road Shopping Center asuvad kauplused nagu Lim Kunst ja käsitöö, varustaja kvaliteediga pesu, klaas- ja muude Aasia käsitöö ja antiikesemed. Muud kauplused läheduses müüa Aasia antiik, käsitöö, rõivad (ja pudukaupade teenused, kui kohalik Aasia suurused ei sobi teie Suured raami), tribal esemeid ja tiikpuust mööbel (mida saab veetud oma kodune aadress).

Kui otsite rohkem Aasia kunsti, käsitöö, antiik ja käsitöö, sa peaksid proovima kauplused mööda Lorong Mambong tagaosas Holland Village. Leiad keraamikat, majapidamistarbeid meisterdatud rotangist ja suhkruroo ja teiste kohalike suveniire.

Märg turul ja kaasaegse Külmhoone supermarket meelitada koduperenaised teevad oma sisseostud. Muud kauplusi müüa CDd, uudishimulikke ja soodushinnaga riided.

Kui olete sisseoste Kuni te olete valmis tilk, laadige Holland paljudest söögikohta, peenest söögikohast lihtsate makaron kioskites.

Lähim MRT Stopp: Välju ida-lääne liini Buona Vista jaama (EW21) ja võtta SBS Bus 200 Holland Village.

3. Orchard Road – Singapuri Shopping Mecca

Kui teil on minna ainult üks koht Singapur teha oma shopping, Orchard on koht, kus olla. Kaubanduskeskused liinile tänava lõpuni, pakkudes peamiselt high-end jaemüügikaupadele disainer sildid tipptasemel elektroonikat.

Ngee Ann City (391 Orchard Road; Tel: 6739 9323) on humongous shopping keeruline mõned Singapur parimad kauplustes. Jaapani kaubamaja Takashi kutsub Ngee Ann City kodus, kui teha kaubamärke nagu Guess, Zara, Mango ja Kinokuniya suurim raamat ahela Aasias. Kokkuvõttes üle saja eriala kauplustes elavad Ngee Ann City, spordi teemad, elektroonika, disainer riided ja assortii teenuste nõudlus. Läbipääs keldris viib otse maa Orchard MRT jaam.

Tangs (320 Orchard Road; Tel: 6737 5500) on Singapur vanim kaubamaja, olles asetada ennast aastate jooksul Aasia elustiili väljund, eksklusiivse mood sildid ja markide üle kogu maailma.

Wisma Atria (435 Orchard Road; Tel: 6235 2103) maja peatänaval mood turustusvõimalusi nagu fcuk, Gap, Nike, Topshop, samuti Jaapani kaubamaja Isetan.

Heeren (260 Orchard Road; Tel: 6733 4725) majad HMV, piirkonna suurim muusika-supermarket, tipptasemel jaemüügi riided neljanda ja viienda taseme ja laia valikut Aasia köögist viiendal tasemel.

Paragon ostukeskus (290 Orchard Road; Tel: 6738 5535) on ideaalne sihtkoht fashionistas otsima rahvusvaheliste kaubamärkide nagu Valentino, Escada ja Gucci. Muud elustiili margid läheduses hulka Marks & Spencer, Crabtree ja Evelyn, Toidu- Cellar ja Kr Super.

Lähim MRT Peatused: Mitte vähem kui neli MRT jaamades peatuda või lähedal Orchard Road: Põhja-Lõuna Line Orchard (NS22) Somerset (NS23), Dhoby Ghaut (NE6 / NS24) ja raekoda (EW13 / NS25) jaamad line Orchard tee ise, kusjuures viimane kaks teenindavate nagu vastastikused seosed Ida-Lääne Line.

4. Chinatown – Taastatud Shophouses, traditsiooniline hiina kondiitritooted

Chinatown varitseb taga Singapur äripiirkonna, vana aluspõhja uuele. Linnaosa praegune välimus on läikiv, antiseptiline versioon ajaloolise Chinatown koloonia korda. Ülestõusnud shophouses müüa traditsioonilise käsitöö, Hiina meditsiini, ehted, ja odav suveniire, lähedal rändkaupmees keskused ja puu seisab kiusa möödujaid oma kondiitritooted.

Vana-timey Eu Tong Sen Street on oma õiglase osa suuremat kaubanduskeskused, nagu endise kino välja kaubanduskeskus Majestic (80 Eu Tong Sen Street) ja Pearl Keskus (100 Eu Tong Sen Street), tema keerates vahekäikude ja paaritu kogumise kondiitritooted, alates seksikas meeste aluspesu budistliku esemeid.

Rohkem kaasaegse ostuvõimalusi võib leida umbes Cross Street piirkond, kust leiad suure shopping kompleksid nagu Chinatown Point (133 New Bridge Road), Rahvapartei Park Complex (1 Park Road) ja vaatamisväärsus OG Inimeste Park (100 Upper Cross Street, OG Building, Singapore; Telefon: 6535 8888).

Lähim MRT Peatused: Jõuate Chinatown kaudu ida-lääne Line’i Outram Park Station (EW16) ja Kirde-Line Hiinalinna raudteejaam (NE4).

5. City Hall / Riverside – Singapuri Säravad Shopping Showcase

Singapuri Central Business District on presentatsioon Singapuri linnaehitus, kus vana aja hooned nagu Raffles Hotel seista kõrvuti säravat uue jaemüügi arenguid nagu Raffles City Mall.

Piirkonna kaubanduskeskused katta põhitõdesid ja rohkem. Mõned eristuda oma muljetavaldav disain (Raffles City kompleksi projekteeris IM Pei), samas kui teised on pühendatud eelkõige teemad (Funan Mall on pühendatud uusima tehnoloogia). Linnaosa kaubanduskeskused märkimist järgmised:

Suntec City Mall (3 Temasek Boulevard; Tel: 6825 2667/6825 2668/6825 2669on suurim kaubanduskeskus Singapur, üle 83.000 ruutmeetrit kaubanduspinda. Prantsuse Hypermart Carrefour on siin, nagu ka sadade teiste suure maailma marki. Kaubanduskeskus on tuntud Fountain varanduse, tuntud Guinnessi rekordite austajatega suurim purskkaev maailmas.

Raffles City ostukeskus (252 North Bridge Road, Tel: 6338 7766) majad erinevaid rahvusvahelisi mood ja eriala kauplustes, sealhulgas Guess, Metropolitan Museum of New York, ja Tommy Hilfiger.

Funan DigitaLife Mall (109 North Bridge Road), on vaieldamatult Singapuri paremuselt teine koht taskukohaste elektroonika (esimese parim on Sim Lim väljak, mis sobib rohkem kogenud arvuti ostjad). Valitsus hoiab lähemalt jälgima kauplused Funan, siis võite olla üsna kindel, et sa ei saada Ripped off (mis ei ole alati nii rohkem käib küll Sim Lim).

Millenia Walk (9 Raffles Boulevard; Tel: 6883 1122) pakub mood kauplustes ja eriala kauplustes poolt tosinat.

Marina Square (6 Raffles Boulevard Tel: 6339 8787) on üle 300 poed end unustama.

Citylink (1 Raffles Link) on maa-alune kaubanduskeskus, mis ühendab raekoda MRT Station Suntec City Mall ja Marina Square. Citylink ole looder jaemüügi osakonna – see pakub laia valikut kauplustes ja restoranides, alates HMV et fcuk Adidas.

Lähim MRT Peatused: Kolm MRT peatub pakkumisi juurdepääsu läheduses: Clarke Quay (NE5), Raffles Place (EW14 / NS26) ja raekoda (EW13 / NS25)

6. Bugis / Araabia Street – Vana ja Uus Kõrvutivaade

Bugis on Singapuri shopping meka, sulam väikepoed tilluke rajad, suur kaubanduskeskused ja kinnistel turgudel, samuti restoranide ja ööelu. Named pärast kohaliku mere piraadid et kasutada terroriseerida meremehed 19. sajandil, Bugis oli vilets linnaosa asustatud reisilennu transvestites, hasartmängud dens ja öösel müüjad, kuni see oli kujundatakse ümber 80s.

Linnaosa kõige ambitsioonikam areng on  Bugis Street  (3 New Bugis Street,), kaubanduskeskus keeruline arenenud linnapoolseid poed mööda Victoria Street ja Queen Street. Võtke kätte kolme taset ostude üle 600 müüvate kaupluste parfüümid, riided, elektroonika, tarvikud ja rohkem – lihtsalt alustada uurimist ja üllatada ennast Bugis Streeti bang-for-your-buck leiab. 2014. arengu käivitas bugisstreet.com.sg, müües esemeid esiletoodutest kauplustes kompleksis. Sait on loetletud ka kõik 600 kauplust selle asukoha.

Kohe vastas Bugis Streeti Bugis Junction  Mall (200 Victoria Street, bugisjunction-mall.com.sg) mahutab kuni madal-to-keskel hinnaga Jaapani kauplustes ja brändid oma moe-edasi noorte turul. Kaubanduskeskuses on tegelikult osa shophouse esiküljega tänaval, mis on kaetud üle ja konditsioneeriga.

Risti Bencoolen Street jõuda  Sim Lim väljak  (1 Rochor Canal Rd), kuue-korruseline kaubanduskeskus koos 390.000 ruutjalga piiramatu arvuti shopping õndsus.

Ostja valvel – alumine poed on tuntud pinnalõikamiseks turistide ostjaid, et olla kindel, et kontrollida kohalike hindadega, enne silmatorkav soodne.

Kampong Glam

Kampong Glam tunne Sarnasusi lihtsam ostupäevadel, kui hinnad olid paindlik ja kaupluseomanikud teadis oma parimad kliendid nime. Leiad ei kaubanduskeskused Kampong Glam – lihtsalt osta maja ümbritseb Sultan mošee, igasuguseid Exotica nagu rotangist hällid, palve matid, ehted, ja kaamel-naha kotid. On ka toredaid söögikohti valdkonnas juhul pead laadige shopping patareid.

Araabia Street  on täis tekstiili poed parempidises peen batiks ja luksuslik siidi igas toon, sealhulgas mõne seni teadmata oma närvisüsteem. Sa võid osta neid meeter või valmis riideid ja laud linad. Kui saab ainult külastada üks, minge Toko Aljuniedi  (95 Araabia Street, +65 6294 6897), rõivapood, mis müüb traditsiooniliste malai  kebaya  ja batik kangad.

Tekstiili- poed näha kõige äri enne Ramadan kui malai peredele on oma baju kurungs tehtud.

Bussorah Mall  on jalakäijate tänav, mis nüüd spordivõistlused kaks rida kaupluste alla selle pikkus. Ühes otsas leiad auväärne Sultan mošee ja teiselt leiad  Jamal Kazura Aromaatsete  (21 Bussorah Street, +65 6293 3320), üks vanimaid parfümeeriakauplused Singapuris. Asutatud aastal 1933 Indoneesia ettevõtja, Jamal Kazura austab islami keeld alkoholi ja müüb õli baasil (attar) lõhnaainete asemel.

Haji Lane , paralleelselt Araabia Street, näeb, et noorem rahvas otsivad viimaseid tänava mood ja “pre-armastanud” second-hand riideid.

Mõned parimad kauplustes mööda Haji Lane kasutusele võtta retro pop vibe, nagu  armsakõlaline joonis  (41 Haji Lane, +65 6396 5648, dulcetfig.com). Omanik sai inspiratsiooni tema ema ja vanaema kollektiivse riidekapid, kureerimise Pentsik kogumise vintage riideid ja Sarnasusi kotid, hapendatud uute kogusid indie disainerid.

Lähim MRT Peatused:  ida-lääne Line’i Bugis Station (EW12) lingid otse Parco Bugis Junction ja on mõne minuti kaugusel Araabia Street

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *