Skip to main content

Singapūro Chingay paradas – A Kinų Naujieji Metai Paryškinti

Gatvė paradas pagyvina Singapūre plūdes, Kostiumai ir akrobatika

Singapūro Chingay paradas - A Kinų Naujieji Metai Paryškinti

Saloje-valstybė Singapūras didžiuojasi savo įvairių etninės makiažas, kuris yra per šventes, pavyzdžiui, kinų Naujieji metai ypač akivaizdi. Net atostogų švenčia salos kinų dauguma, kitos tautos etninių grupių gauti dalį dėmesio, ypač per triukšmingas Chingay paradas .

Kai ji pirmą kartą Sulig 1973 metais, Chingay buvo kaimynystės gatvė paradas, kuris buvo beveik visiškai kinų pobūdžio. Viskas labai pasikeitė nuo tada – šiandien Chingay jau seniai peraugo savo pradinę march maršrutą, to, persikėlė iš Singapūro gyvenamųjų namų kvartalų gatves plataus prospekto priešais Formula One duobę pastate.

Ir skirtingai nuo daugiausia Kinijos švenčių elementų pasekėjai savo paradais, šių dienų Chingay pristato visą spektrą Singapūro kultūrų ir dar daugiau.

Chingay paprastai švenčiama pirmąjį savaitgalį 15 dienų Kinų Naujieji Metai šventėms; už 2019, paradas vyksta per dvi dienas, vasario 15 ir 16, pradedant 8pm abiejų vakarais ne.

Gyva Chingay paradas Maršrutas


Chingay paradas dabar užima trumpas paradas maršrutą 360 metrų ilgio, su mokėjimo auditorijas sustatyta nuo žiūrėjimo platformas kartu su tuo Formula One duobę pastatas, šalia Singapūro Flyer.

Kaip paradas žygiuoja žemyn nustatytą maršrutą svečiai gauti iš akrobatų, kultūros atlikėjų, plūdes, ir drakonas šokėjų priėmimo reginys kelyje pasigrožėti, padėjo kartu su pirotechnika ir apšvietimas.

Kiekvienas individas Chingay šventė turi savo temą, paprastai remiantis Kinijos zodiako gyvūnų, kad ypač kinų Naujieji metai. Paradas yra sukurta, kad atitiktų su tema; šuns Metai 1994 pamačiau aktyvų šunims nuo Singapūro Kennel Club; vandens Drakono 2012 metais turėjo Dragon girliandomis paradas pereiti vandeningas trasoje.

Chingay Dalyviai: Merry Daugiakultūris Sumaišykite


Chingay Parade dalyviai atrenkami iš skirtingų bendruomenių visoje Singapūre.

Jūs ne tik pamatyti profesionalių atlikėjų, bet jūs taip pat galite rasti atstovus nuo politinių rinkimų apygardose, HDB blokų, bendruomeninių organizacijų ir pilietinių grupių, jungiančių Chingay paradą gauti savo beproti nuo gatvėse.

Pagrindiniai tautybių Singapūro gauti savo laiką dėmesio centre – kinų, malajų, tamilų ir Indijos eitynių atlikti šokius ar triukus gimtoji jų kultūrą, kartu išlaiko plūdės, kad sukelk jiems kultūrinę istoriją ar mitologiją.

Atlikėjai iš viso pasaulio patekti į už Chingay akto, taip pat – menininkai iš Malaizijos, Kinijos, Filipinų, Prancūzijos, Brazilijos ir pridėjo savo tikrą kultūrinį Tvist į mišinį. Singapūras myli pasveikinti Nacionalinis veiklos įmonėms kitur Chingay, kaip jie tai padarė, kai baleto Nacional de Angola padarė išvaizdą, debiutavo Angolos muziką ir šokį Singapūras į Chingay paradas žiūrovų džiaugsmui.

Tuo Chingay pabaigoje gatvė šalis tęsia šventes iki pirmosios valandos po vidurnakčio.

Istorija Chingay: Kinijos Bendrijos Šaknys

Chingay turi šaknis Kinijos religinių švenčių, ypač daosizmas festivalio Shang Yuan Chieh (vyks 15 dieną kinų Naujieji metai), ir su jais susijusių paradai vyko pagerbti kinų dievybių.

Žodis “Chingay” ateina pas mus iš originalaus Kinijos zhuangyi – “iš maskaradas menas”.

Kinijos imigrantų bendruomenės Penangas ir Singapūre pareikštas per religinių procesijų iš savo gimtosios žemės tradicija, o paradai greitai augo svarbą ir spalvingumu. Ką gavo iš rankų; paradai sutrikdė eismą ir prekybos srautus, ir 20-ojo amžiaus pradžioje, Chingay buvo panaikinta Singapūre.

Tradicija Jie negalėjo išlaikyti žemyn

Ši tradicija sugrįžta 1972 metais, kai vyriausybė uždraudė fejerverkai naudojimą. Nori išlaikyti entuziazmą kinų Naujieji metai, institucijos atgaivino Chingay – atnaujinta paradas vyko aplink Singapūro HDB gyvenamųjų namų kvartalų, ir buvo labai Kinijos į jos turinį.

Per metus, kaip Chingay augo reikšmę, paradas buvo perkelta į daugiau žinomų maršrutų ir prarado savo išskirtinai Kinijos jaustis.

Paradas yra žygiavo priekyje rotušės ir Chinatown, bet tai buvo ne iki paradas įsikūrusi į duobę pastate, kur geras balansas buvo ištikusios tarp paradas pati spektaklio ir žiūrovų skaičių, žiūrėjimo.

Daugiau kaip 6000 atlikėjų dalyvavo 2018 anketa Chingay su dalyvių, atstovaujančių tamilų, malajų ir Eurazijos Singapūro bendruomenes, jau nekalbant apie importuojamų specialiai progai užsienio aktų įvairovė!

Kelionė į Chingay paradas Singapūras – Kryptys į duobę pastatas

Norėdami patekti į Chingay paradas, galite pereiti prie Marina Bay jojimo MRT bei išlaipinimą ne Promenade MRT stotis (CC4 / DT15), tada išvažiavimą A iki padaryti penkių minučių pėsčiomis į duobę pastatas. Daugiau apie Singapūro patogiu priemiestinių sistemos, perskaitykite mūsų straipsnį apie Riding Singapūro MRT ir autobusai su EZ-Link kortele .

Chingay bilietus galima įsigyti iš SISTIC (sistic.com.sg), ir kaina tarp SGD 28 SGD 60. Daugiau informacijos, apsilankykite Chingay svetainę: chingay.org.sg .

Jūs neturite mokėti stebėti paradą, tačiau be peržiūros linkę būti ne tokia gera, kaip akyse nuo sumokėtų platformų.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *