Singapūro Flyer – pasaulyje 2. dydį stebėjimo Ratų

Posted on

Singapūro Flyer - pasaulyje 2. dydį stebėjimo Ratų

Singapūro Flyer yra dalykas, kurį norite statyti, jei buvo nedidelė sala su mąstymo didelis reputaciją natūra – projektą, skirtą didžiausia tokio pobūdžio pasaulyje. Taip yra ir su Singapūro Flyer, 540 pėdų aukščio stebėjimo rato, kuris siūlo kvapą 360 laipsnių vaizdas Singapūro Marina Bay.

Nedarykite iš kurios skambinama Singapūro Flyer A “Velnio ratas” klaidą. Valdymo visiškai atsisako “naudotis F-žodį” – Singapūro Flyer tikslingiau vadinamą stebėjimas ratų , palei garsiąją Londono akis linijas. (Tai taip pat pranoksta Londono akis dydžio departamento daugiau kaip devyniasdešimt kojomis!)

Singapūro Flyer yra sumontuotas su 28 oro kondicionieriumi kapsulių, kurių kiekviena autobuso dydžio ir galimybė priimti dėl iki 28 raitelių. Singapūro Flyer darbininkai pasigirti, kad kiekvienas keleivis patirsite vibracijos nemokamai 30 minučių kelio, su neįtikėtinai neužstojamą supančios salos-valstybės, taip pat keliaudami kaimyninių šalių Indonezijoje ir Malaizijoje.

Išsamesnį kontrolinį sąrašą iš kitos veiklos, kuriuos galite padaryti į bendrą kaimynystėje, skaityti taip: Top 10 Things to do Marina Bay , Singapūras.

Singapūro Flyer terminalo statybos

Pati ratas stovi ant trijų aukštų mažmeninės terminalo su daugiau nei 82.000 kvadratinių pėdų prekybinio ploto. 1960-teminius maisto gatvė vadinama “Singapūro Maisto takas” asocijuojasi Singapūro daugiau rūpesčių dienas, o teikiant įvairų pasirinkimą virtuvių. Iš kitų “patirtis” parduotuvėse skaičius tegul Flyer keleiviai pabandyti savo rankomis plaukioja imituoti jet, vairavimo imituoti Ferrari “automobilis, o gauti (Real) žuvų SPA patirtį savo pavargusioms kojoms.

  • A smaguris turas: Sužinokite daugiau apie valgius Singapūro Maisto Trail ne pirmame lygyje.

Netinka, Singapūro Flyer tapo hotspot Singapūro kokteilių ir vyno gerbėjai. Skrajute vestibiulyje, įsikūrusi terminalo pastatą, yra jaukus baras, kuris tapo pageidaujamą vieta metinių kokteilių varžybose. Poilsio valdo ir barmenai ir someljė Singapūras asociacijos (turtu užtikrintų vertybinių popierių), kurie saugo vietą supakuotas su savo repertuarą apdovanojimai kokteilių receptus. (Mes turime receptus mūsų pačių – patikrinkite mūsų A iki Z sąrašą kokteilių receptus.)

Terminalas taip pat namų centrinę atriumas būsto “Yakult Rainforest Discovery” parodą ir savaitgalio spektaklius ir kitus renginius etapą. ( “The tvenkinyje žuvys gali būti šeriami ranka – nusipirkti žuvies maisto SGD 1 ir jūs visi nustatyti.) Vieta automobiliui yra apie trisdešimt autobusų ir beveik 300 automobilių.

Jūsų Singapūras Flyer Skrydis

Siekiant išvengti ilgų linijų, skrajute leidžia bilietų turėtojams klajoti visoje mažmeninės prekybos terminale, reikia juos tik parodyti prie vartų apie 30 minučių iki skrydžio metu dėl bilieto.

Tiesiog prieš įlaipinimą svečiai patirti Interaktyvioji galerija pavadinimu “sapnų kelionė”. Žiniasklaida išminties impresarios atsilieka Singapūro Flyer naudoti galerija pristatyti Singapūras geriausią įmanomą šviesą, kaip matyti per Singapūro Lankstinukas važiuotojo taško. Į “Kelionė” Kulminacija į vaizdu Singapūras, kaip matyti iš Flyer kapsulę, su svaiginantis pažadą ryškiai panoraminiu Singapūras ateities.

Kiekvienoje kapsulėje gali tilpti iki 28 žmonių. Kapsulės yra oro kondicionieriai ir UV-filtruojamas. Sinchroninis Double Door atvykimo / išvykimo sistemos bei “žingsnis į” dizainas leidžia lengvai patekti iš abiejų kiekvienos kapsulės pusių, net kūdikiams vežimėliais, vyresnio amžiaus žmonėms ir neįgaliesiems.

Į “skrydis” trunka 30 minučių, su ratų atnaujinamos lėtai leisti keleiviams imtis nuomone. Keleiviai patirti labai mažai judesio, o į laivą, nes rato inžinerijos: dizainerių studijos dinaminių vėjo apkrovos duomenis ir atsiranda ratų dizainas leidžia sklandžiai beveik be šoninio judėjimo ar vibracijos. Trumpai: patogi, vaizdingas ir visiškai saugus važiavimas.

Viršuje kompasas kiekvienoje kapsulėje suteikia orientacijos už keleivių priemonę, ir iš skirtingų vietų, kad būtų matomi iš langų aprašymas. Vietos ir statiniai matomas iš Kapsulėse yra etninių anklavai , kaip Singapūro Chinatown ir Mažosios Indijos ir vietų naujai atjaunėjusi Marina Bay patinka Marina Bay Sands, Marina užtvaros ir pagal Bay Gardens. (Sužinokite daugiau apie Marina Bay, Singapūras viešbučių.)

Singapūro Flyer Žvilgsnio

  • Kas tai yra: Pastebėjimas Ratų
  • Vieta: 30 Raffles Avenue, nuo Marina Bay. Pėsčiomis Suntec miesto ir Esplanade
  • Darbo valandų: Atidaro kasdien nuo 8:30 iki 10:30 val (paskutinis skrydžio 10:15 pm)
  • Važiavimo trukmė: 30 minučių
  • Bilietų kainos: įvairovė kainas ir paketai žr oficiali svetainė kainų ir informacijos: www.singaporeflyer.com
  • Kaip ten patekti: Ride MRT ir išlaipinamas Promenade stoties (CC4). Pėsčiųjų prieiga galima gauti kranto, Raffles Avenue, ir spiralės formos tilto susijusi su netoliese Marina Bay Resort.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *