Singapūro viršų Shopping Rajonai

Posted on

Singapūro viršų Shopping Rajonai

Šalia maisto, apsipirkimas Singapūro antra mėgstamiausia pramoga. Prekybos scena Singapūras nieko nesiekia legendinis-prekybos centrų kryžmine salą, susijusių oro kondicionieriumi požeminių tunelių ir MRT stotis.

Geriausios iš visko, Singapūras grąžins turistams už mokesčių jie moka už pirkinius. Jūs būsite imamas prekių ir paslaugų mokesčio (GST) 7%, tačiau mokesčiai apie pirkimus minėtų SG $ 100 gali būti kompensuojamos mažai problemų. (Skaitykite apie neapmokestinamų parduotuvių Singapūre  daugiau informacijos.)

Dabar, jei jūs turite savo kreditinę kortelę ir jūsų labiausiai patogią avalynę pasirengęs, jūs esate savo kelią į sprendžiant šiuos prekybos hotspots Singapūre.

1. Mažoji Indija – Autentiška dvelksmu subkontinento

Kur kitur Singapūras galite pasakyti, kur esate pagal prieskonių ir jazminų kvapo? Tik Mažoji Indija, kur Singapūro Indijos bendruomenė perka savo maisto, prieskonių, sarius ir papuošalai. Mažoji Indija orientuota Serangoon Road-jos pagrindinės gatvės ir šoninės gatvės išklotos parduotuvių viską nuo papuošalų Bolivudo relikvijų į karis su papjė mašė dėžutes.

Kol jūs čia, jūs tiesiog turite sustabdyti dviejų garsiausių prekybos stotelių Little Indija: į TEKKA centro ir 24 valandų Mustafa Centre.

TEKKA centras kartu Bukit Timah Road trafficks visose unikaliai Indijos daiktų-šlapio rinkoje rūšių pirmame aukšte parduoda daržoves, mėsą, gėles ir prieskonius, ir greta Hawker centras parduoda Indijos vegetariškų patiekalų ir kitų populiarių vietos bilieto kaina. Viršutiniuose aukštuose knibždėte knibžda prekiautojų, parduodančių religinę reikmenų naudojimą, techninę įrangą, ir sarius.

Mustafa centras (145 Syed Alwi Kelių; tel: 62.955.855) yra atidaryta 24 valandas, ir tai sandėlyje yra platus asortimentas dirbiniai jos ankšta interjerą. Takai yra gana siauras, visiems geriau atsargomis daugiau stuff savo šešių aukštų. Centras yra geriausiai žinomas dėl savo pigių elektronikos, prieinamą aukso ir plataus asortimento prieskonių prekybos centrų. Kainos šių daiktų yra stebėtinai mažas, o tai paaiškina, kodėl Mustafa Centre yra toks turistams lygiosiomis.

Arčiausiai MRT Stotelės: Šiaurės rytų MRT Linijos Mažoji Indija (NE7) ir Farrer parkas (NE8) stočių išeiti netoli Serangoon Road. Rytų-vakarų linija anketa Bugis stotis (EW12) yra kelios minutės pėsčiomis nuo Mažosios Indijos.

2. Holland Village – Suvenyrai, Azijos amatų, jaukus Maitinimas pasirinkimas

Singapūro viršų Shopping Rajonai

Olandija Kaimas yra neoficiali kultūros centras Singapūro didžiulis Emigrantų gyventojų, ir kaip tokia ji siūlo senas ir naujas, Rytus ir Vakarus vienodai.

Olandija Kelių prekybos centras įsikūrė parduotuvės, pavyzdžiui Lim dailė ir amatai, yra kokybės lino, stiklo, bei kitų Azijos amatų ir antikvarinių tiekėjai,. Kitos parduotuvės netoli parduoti Azijos antikvariniai daiktai, rankdarbiai, drabužių (ir Galanteriniai paslaugas, jei vietiniai Azijos dydžiai netelpa savo “didelė rėmo), genčių artefaktų ir tiko baldai (kuris gali būti vežamos į savo namų adresą).

Jei jūs ieškote daugiau Azijos menai, amatai, antikvarinių ir amatų, jūs turėtumėte pabandyti parduotuves kartu Lorong Mambong ties Holland Village gale. Jūs rasite keramikos, namų apyvokos daiktai pagaminti iš rotango ir cukranendrių ir kitų vietinių suvenyrų.

Šlapias rinka ir modernus Cold Storage prekybos centras pritrauks namų šeimininkės daro savo namų apsipirkti. Kitos parduotuvės rajone parduoti kompaktinius diskus, Curios ir diskonto drabužius.

Jei pirko, kol jūs esate pasirengę lašas, įkrauti ne Olandijos daug maitinimo įstaigų, iš švelniavilnių pietūs įstaigas paprastų makaronų prekystalių.

Artimiausias MRT stotelė: Išeiti ne rytų-vakarų linija anketa Buona Vista stoties (EW21) ir SBS Bus 200 Holland Village.

3. Orchard Road – Singapūro Pirkinių Meka

Jei jūs turite eiti tik vieną vietą Singapūras padaryti savo pirkinių Orchard yra vieta būti. Prekybos centrai linija gatvę nuo pradžios iki pabaigos, siūlanti daugiausia aukštos klasės mažmeninės elementus iš dizainerio etikečių pažangiausius elektronikos.

Ngee Ann Miestas (391 Orchard Road, tel: 6739 9323), yra humongous prekybos kompleksas su kai Singapūro geriausių parduotuvėse. Japonijos universalinė parduotuvė “Takashimaya ragina Ngee Ann City Home, kaip ir ženklų, kaip Guess,” Zara “,” Mango “, ir Kinokuniya , didžiausia knygų leidybos grandinėje Azijoje. Iš viso, daugiau nei šimtas specializuotų parduotuvių gyvena Ngee Ann City, su sporto elementus, elektronikos, dizainerio drabužių ir asorti paslaugų paklausa. Praėjimo rūsyje veda tiesiai į požeminę Orchard MRT stotis.

Iškyšų (320 Orchard Road, tel: 6737 5500) yra seniausia Singapūro universalinė parduotuvė, atsižvelgdamas į buvusią padėtį save per tuos metus, Azijos gyvenimo būdo lizdo, su išskirtinių mados etiketės ir prekių ženklų iš viso pasaulio.

Wisma Atria (435 Orchard Road, tel: 6235 2103) namai aukštos gatvės mados lizdai kaip FCUK, Gap, Nike, Topshop, taip pat Japonijos universalinė parduotuvė Isetan.

Heeren (260 Orchard Road, tel: 6733 4725) namų HMV, didžiausios regiono muzikos supermarketas, pažangiausius drabužių mažmeninės ketvirtojoje ir penktojoje lygio ir platų asortimentą Azijos virtuvės penktą lygį.

“Paragon Shopping Centre (290 Orchard Road, tel: 6738 5535) yra ideali vieta fashionistas į paiešką tarptautinių prekinių ženklų kaip Valentino, Escada, ir Gucci. Kitos gyvensenos prekybiniai ženklai netoliese yra Marks & Spencer Crabtree ir Evelyn, maisto rūsys, ir POA supermarketas.

Arčiausiai MRT Stotelės: Ne mažiau nei keturi MRT stočių sustoti arba netoli Orchard Road: Šiaurės-Pietų Line sodas (NS22), Somersetas (NS23), Dhoby Kalnų praėjimas (NE6 / NS24) ir Rotušės (EW13 / NS25) stočių linija sodas pati kelių, su ja dviejų stočių tarnauja kaip jungtis su Rytų-Vakarų linija.

4. Kinų kvartalas – atgimęs Shophouses, tradicinė kinų Gaminiai

Kinų kvartalas slypi už Singapūro finansų rajonas, senas, kuriais grindžiama nauju. Rajono dabartinė išvaizda yra blizgus, antiseptinis versija istorinio Chinatown kolonijinės kartus. Prikelti shophouses parduoti tradicinius amatus, kinų medicina, papuošalai, ir pigūs suvenyrus, o netoliese Hawker centrai ir vaisiai stendai vilioja praeivius su savo gaminius.

Senas-time Eu Tong Sen Gatvė turi savo sąžiningai dalytis didesnių prekybos centrų, pavyzdžiui, buvusio kino namas pasuko Mall “Majestic (80 Eu Tong Sen gatvė) ir Pearl centras (100 Eu Tong Sen Gatvė), su savo sukimo koridoriams ir keista kolekcija dirbiniai iš seksualus vyrų apatiniai budistų artefaktus.

Daugiau modernių prekybos parinktis galima rasti visame Kryžiaus gatvės rajone, kur rasite didelį prekybos kompleksai, kaip Chinatown Point (133 New Bridge Road), Liaudies parkas kompleksas (1 Park Road) ir orientyrą OG Liaudies parkas (100 Viršutinė kryžiaus Gatvė, OG Statyba, Singapūras; Telefonas: 6535 8888).

Arčiausiai MRT Stotelės: Galite pasiekti Chinatown per Rytų-Vakarų Line Outram Park stoties (EW16) ir šiaurės rytų Line Chinatown stoties (NE4).

5. Rotušės / Riverside “- Singapūro blizga Prekių vitrina

Singapūro centrinis verslo rajonas yra vitrina Singapūro miestų plėtros, kur senų laikų pastatai, pavyzdžiui, Raffles Viešbutis stovi šalia su blizgus naujas mažmenines pokyčius kaip Raffles miesto prekybos centras.

Zonos centrai padengti pagrindai ir daugiau. Kai išsiskiria savo įspūdinga dizainas (Raffles miesto kompleksas buvo suprojektuotas IM Pei), o kiti yra skirta ypač Temos (Funan centras yra skirta naujausiomis technologijomis). Rajono centrai paminėtinos yra:

Suntec City Mall “ (3 Temasek Boulevard; tel: 6825 2667/6825 2668/6825 2669yra didžiausias prekybos centras, Singapūre, su daugiau nei 83.000 kvadratinių metrų prekybos ploto. Prancūzų hypermart Carrefour “yra čia, kaip ir šimtai kitų pagrindinių pasaulio gamintojų. The Mall yra žinomas dėl turtų fontanas, žinoma Guinness Records gerbėjai kaip didžiausias fontanas pasaulyje.

Raffles miesto prekybos centras (252 North Bridge Road, tel: 6338 7766) namų tarptautinių mados ir specializuotų parduotuvių, įskaitant Guess, Metropolitan Museum of New York, Tommy Hilfiger įvairovė.

Funan DigitaLife centras (109 North Bridge Road), yra neabejotinai Singapūro antra geriausia vieta už prieinamą elektronika (pirmas-geriausia yra sim Lim Aikštė, kuri yra labiau tinkamas patyrusiems kompiuterių pirkėjų). Vyriausybė palaiko arčiau stebėti, parduotuvėse Funan, todėl galite būti gana tikri, jūs negaunate neveikiančių išjungti (kuri ne visada yra iš daugiau žaliavinės ir paruoštas Sim Lim atvejis).

Millenia Pasivaikščiojimas (9 Raffles Boulevard; tel: 6883 1122) siūlo mados parduotuvių ir specializuotos parduotuvės keliolika.

Marina aikštė (6 Raffles Boulevard tel: 6339 8787) turi daugiau nei 300 parduotuvių prarasti save.

CityLink (1 Raffles Link “) yra požeminė Mall kad nuorodos Rotušės stotis MRT į Suntec City Mall ir Marina Square. CityLink nėra mažmeninės prekybos departamento kumpinti – ji siūlo platų parduotuvių ir restoranų, iš HMV į FCUK į Adidas.

Arčiausiai MRT Stotelės: Trys MRT sustoja suteikti prieigą prie netoliese: Clarke Quay (NE5), Raffles Place (EW14 / NS26) ir City Hall (EW13 / NS25)

6. Bugis / Arabų Gatvė – Senojo ir Naujojo Side by Side

Bugis yra Singapūro prekybos meka, kurio mažų parduotuvių mažyčių juostų, didelių prekybos centrų, ir dengtose turgavietėse, taip pat restoranų ir naktinių amalgama. Pavadinta po vietinių jūros piratai, kad naudojamų terorizuoti buriuotojai 19 amžiuje, Bugis buvo apskuręs rajono apgyvendintos su pastoviu transvestitai, lošimo urvų ir naktinių pardavėjai kol jis buvo perstatyti į 80s.

Rajono ambicingiausias plėtra yra  Bugis Gatvė  (3 Nauja Bugis Street), pirkinių kompleksas sukurtas iš nuo gatvės parduotuvių palei Viktorijos gatvės ir Queen Street. Take your pick iš trijų lygių apsipirkti su daugiau nei 600 parduotuvių kvepalų, drabužių, elektronikos, priedai, ir dar daugiau – tiesiog pradėti tyrinėti ir nustebinti save su Bugis Street sprogimo už savo-Buck randa. 2014 plėtra pradėjo bugisstreet.com.sg, pardavimo elementus iš matomas parduotuvių komplekso. Svetainėje taip pat išvardyti visas 600 parduotuvių šioje vietoje.

Iškart priešais Bugis Street, Bugis Junction  Mall “(200 Victoria Street, bugisjunction-mall.com.sg) tarnauja iki žemos ar vidutinės kainos Japonijos parduotuvių ir prekių ženklų mados priekį jaunimo rinkoje. The Mall iš tiesų yra pastate parduotuvėje priekine gatvės atkarpa, kuri buvo taikoma daugiau ir oro kondicionieriai.

Kirsti Bencoolen Street pasiekti  Sim Lim Square  (1 Rochor kanalas Rd), šešių aukštų prekybos centras su 390.000 kvadratinių pėdų nevaržomai kompiuteris parduotuvių palaimos.

Pirkėjas beware – mažesnės parduotuvės yra žinomi dėl grioveliai turizmo pirkėjų, todėl įsitikinkite, kad pirmiausia patikrinti vietos kainas prieš stebina sandorį.

Kampong Glam

Kampong Glam jaučiasi Perjungimas į paprastesnius prekybos dienų, kai kainos buvo lanksti ir parduotuvių savininkai žinojo savo geriausius klientus pagal pavadinimą. Čia gali rasti centrai Kampong Glam – tiesiog apsipirkti namus supančių Sultan mečetė, visus egzotikos kaip rotango lopšiai, maldos kilimėliai, papuošalai, ir kupranugaris-odos maišelių rūšių. Taip pat yra daug puikių užeigų rajone, jei jums reikia įkrauti Jūsų pirkinių baterijas.

Arabų Gatvė  pilna tekstilės parduotuvės gyvulių išskirtinį batiks ir prabangūs šilkas kiekvienoje atspalvis, įskaitant keletą anksčiau nežinoma jūsų nervų sistemą. Galite įsigyti juos skaitiklio, arba paruoštas, kaip drabužiai ir stalo tekstilė. Jei jūs galite aplankyti tik vieną, eikite į Toko Aljunied  (95 arabų gatvėje, 65 6294 6897), drabužių parduotuvė, kuri parduoda tradicinius malajų  kebaya  ir batikos audiniai.

Tekstilės parduotuvės pamatyti, labiausiai verslą prieš Ramadano kai Malay šeimos turi savo baju kurungs pagaminti.

Bussorah centras  yra pėsčiųjų gatvė, kad dabar sporto dvi eiles parduotuvėse žemyn jo ilgį. Viename gale rasite garbinga Sultan mečetė, ir, kita vertus, jūs rasite  Jamal Kazura Aromatics  (21 Bussorah gatvėje, 65 6293 3320), viena iš seniausių parfumerijos Singapūras. Įkurta 1933 m Indonezijos verslininkas Jamal Kazura gerbia islamo draudimą nuo alkoholio ir parduoda naftos pagrindu (Attar) Kvapai vietoj.

Haji Lane , lygiagrečiai Arabų Street, sutalpinti į jaunesnio minios ieško naujausias gatvės mados ir “anksto mylimas” dėvėtų drabužių.

Kai kurie iš geriausių parduotuvių palei Haji Lane bakstelėkite į retro pop Vibe, kaip  Dulcet pav  (41 Haji Lane, +65 6396 5648, dulcetfig.com). Savininkas atkreipė įkvėpimo iš savo mamos ir močiutės kolektyvinių drabužinė, kuruoja egzotiškos kolekciją senovinių drabužių ir Perjungimas pagalvės, rauginto naujų kolekcijų indie dizainerių.

Arčiausiai MRT Stotelės:  rytų-vakarų linija anketa Bugis stotis (EW12) nuorodos tiesiogiai į Parco Bugis Junction, ir yra kelios minutės pėsčiomis nuo Arabų gatvėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *