Singapur’un Changi Airport Hakkında 12 havalı şeyler

Posted on

 Singapur'un Changi Airport Hakkında 12 havalı şeyler
Çoğu yalnız kelime havaalanı duyduğunda korku dolu ediyoruz. Havaalanları genellikle gezginler harcamak istediğiniz bir yer değildir zamanda-bazıları mümkün olduğunca çabuk ve dışına almak isteyen, stresli mekanları kalabalık olabilir.

Ama bırakmak istiyorum asla bu kadar çok aktivite ile bazı havaalanları vardır. Bunlardan biri Singapur’da Changi Havaalanı olduğunu. Havaalanı mutlu yolcuları tutmak özellikler için çok sayıda küresel ödül kazandı. Bunlar arasında Uluslararası Havaalanları Konseyi adlı Havaalanı Hizmet Kalitesi Ödüller ve üst üste beşinci yıl için Skytrax Dünya Havaalanı Ödüller. Changi takımından Crowne Plaza Changi Havaalanı da Skytrax ödüllerinde üst üste ikinci yıl için Dünyanın En İyi Havalimanı otel seçildi. Aşağıda gerçekte seyahat planları içine Changi Airport çalışmak isteyebilirsiniz neden 12 nedenleri vardır.

Oteller

Uzun bir konaklama dinlenmek için zaman ayırmak isteyenler için, Changi Havaalanı vardır Aerotel Airport Transit Hotel Terminal 1 ve Büyükelçi Transit Hotel güne veya saate göre rezerve edilebilir Terminaller 2 ve 3. Hem oteller. Kapı D41 yakın Seviye 3 üzerinde bulunan Aerotel, bir fitness merkezi, yüzme havuzu ve jakuzi bulunmaktadır. Büyükelçi Terminali 2’de ve sonraki Terminal 3’te sinemaya Seviye 3 Orkide Garden yukarıdaki Seviye 3 yerlerle yolcular için düzenli ve bütçe seçenekleri vardır.

Ödemeli Salonlar

Her yolcu onlara havayolu salonları ücretsiz erişim sağlayan statüsüne sahiptir. Bilmeyenler için, Changi Havaalanı terminallerinde her salonlar ödemiştir. Kapısı C-1, yukarıda Seviye 3 Terminal 1’de bulunan 7.000 metrekarelik Plaza Premium Lounge, ünlü Singapore Chicken Rice gibi yerel lezzetleri ile dolu yemek sunuyor. Üç özel dinlenme suit, altı tam dolu duş odaları, iki VIP odaları, masaj ve tırnak bakımı hizmetleri, rahat oturma bol, ücretsiz Wi-Fi ve şarj istasyonları da mevcuttur. Büyükelçi Transit Lounge Orkide Bahçesi yukarıda Terminal 2’de bulunan, bu tür iş hizmetleri, toplantı odaları, spor salonu, aktivite, güzellik ve masaj hizmeti ve şekerleme suit olmak üzere duş imkanı gibi olanaklar sunmaktadır. Aynı salon da sinema yanındaki Seviye 3 Terminal 3’te yer almaktadır.

Ücretsiz Şehir Turları

En az beş saat konaklama yolcular için Changi Havaalanı Singapur iki ücretsiz rehberli turlar. birine katılmak için, herhangi bir tur başlamadan önce Ücretsiz Singapur Turu kabinleri bir pasaport ve biniş en az bir saat kaydolur. Miras Turu Singapur’un mimari geçmişi ve Chinatown, Little India, Kampong Glam ve Merlion Parkı gibi sömürgeci ve kültürel bölgelerine ziyaretler mevcut kapalı gösterir. Tur Bay, fazla 162.900 bitkilerle kaplı kentin ünlü Supertrees ev ile Merlion Park, Singapore Flyer, Marina Bay Sands, Esplanade, ve Bahçeler durur İl Görülecek yerler.

Yüzme havuzu

Changi 1. terminaline de şunu bir ücret karşılığında Aerotel Havaalanı Transit Hotel’de yer çatıdaki havuzda yüzme gidebilir. Eğer yüzme gibi hissediyorum yoksa, dinlendirici jakuzi, havuz başı barı ve duş imkanı vardır. Havuz D Gates’in yakın Transit Alanında Seviye 3 bulunur.

Kelebek Bahçesi

Changi Havaalanı dünyanın ilk havalimanı tabanlı kelebek bahçesi ev sahipliği yapmaktadır. Bu tropikal kelebek yaşam çiçekli bitkiler, gür yeşillik ve 6 metrelik mağara-şelale vardır. Ziyaretçi 40 türlerden yaklaşık 1.000 tropik kelebekler görmek ve yakın mesafeden kelebeklerin üreme ve beslenme izleyebilirsiniz. Bahçe Terminal 3’teki düzey 2 ve 3 üzerinde Gidiş Transit Lounge yer almaktadır.

Sinema

Gezginler Terminaller 2’de bulunan sinemalarda ücretsiz olarak küresel filmleri yakalamak ve 3. Bir Terminal 2. diğer Büyükelçisi Transit yakın Gidiş Transit Lounge Kuzey bulunan 3. Kattaki Ayçiçeği bahçesi yakınında Gidiş Transit Lounge yer almaktadır Terminal 3’teki Seviye 3 salon.

Eğlence Güverte

Yetişkin ve çocuklar hem Terminali 2. Geliş Xbox Kinect Sports bulunan bu oyun alanının keyfini ve masa tenisi, plaj voleybolu, atletizm etkinlikleri, bowling, boks, ya futbolu dahil olmak üzere interaktif oyunlar, oynayacak. MTV standında müzik videolarını izleyin veya Xbox 360 veya PlayStation 3 oyun konsolları üzerinde favori oyunları. Güverte Seviye 3 Ayçiçeği Garden yanındaki Gidiş Transit Lounge yer almaktadır.

Bazı çay yudumlayın

Önce uçuş Relax TungLok çay evinde Terminal 2’nin transit alanda. Gezginler Peranakan tarzı mobilya ve dönem dekora sahip yemek salonunda geleneksel Çin dim sum yemekleri ile birlikte, geleneksel çaylar sahip olabilir.

Bahçeler

Changi Havaalanı Cactus, Water Lily, Orkide ve Ayçiçeği bahçeleri gibi kendi terminalleri, birçok yeşil alanları sunar. Seviye 3 Kalkış Transit Lounge yakınlarındaki Terminal 1’de yer alan çatı tabanlı Cactus Bahçe dünyadan kaktüs ve kurak bitkilerin 100’den fazla türe ev sahipliği yapmaktadır.

Ayrıca 2. Katta Terminal 1’de bir nilüfer yaprağı şeklinde Water Lily Garden vardır. Bu zambaklar çeşitli ev sahipliği yürüyüş yolları kiremitli özellikleri. 2. Katta Gidiş Transit Lounge 2 numaralı terminale bulunan yolcuları Orkide Garden 700’den fazla orkide görebilirsiniz. Seviye 3 Gidiş Transit Lounge’da Terminal 2’de bulunan Ayçiçeği Bahçe, Havalimanı’nın kendi kreş yetiştirilen çiçeklerin farklı çeşitleri mevcuttur. Aynı zamanda bazı uçak Lekelenmeyi yapmak için harika bir yerdir.

Slayt @ T3

Changi Havalimanı Terminal 3 Slide @ T3, ülkenin en uzun kaydırağı ve bir havaalanı bulunan dünyanın en yüksek slayt ev sahipliği yapmaktadır. Dört katlı bir bina yüksekliğindedir slayt, kullanıcıların saniyede en fazla 6 metreye hızları ulaşmasını sağlar. Bu kamu alanında Seviye 1 Geliş Salonu’nda yer alır.

Sanat

Changi Havaalanı dört terminalleri sanat kurulumları ev sahipliği yapmaktadır. Bir vurgulamak Terminali 1’in Gidiş Giriş Salonunda iki 3-B Kinetik Yağmur heykeller olduğunu. heykeller de yavaş sıvı hareketleri ile uçuş hareketini göstermektedir 16 farklı şekillere dönüşebilirler. Terminal 4, Petalclouds onun hareketi animasyonlu ışıklandırma ve müzik senkronize edilir Merkez Galleria, üzerinde asılı kinetik heykel merkezinde yer almaktadır. Ve gezginler Singapurlu simgelerin baskı kabartmalarla yaparak kendi Terminal 1, 2 sanat, ve 3 oluşturabilir.

Havaalanı Sağlık Oasis

havaalanının D Gates’in yakın 2. Katta Terminal 1’de yer alan bu kaplıca bir masaj, manikür, sıcak duş veya spa’nın kafesinde bir yemek gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca uzakta ölü deri dan ayaklarınızı yemek Garra rufa balık pedikür sahiptir.