Smēķēšana Francijā fakti

Posted on

Smēķēšana Francijā fakti

Francija ir aizliegts smēķēt sabiedriskās vietās, kopš 2006. gada saskaņā ar pārējo Eiropu. Bet joprojām ir mīts, ka Francijas var smēķēt visu veidu no vietām, kas nāk galvenokārt, vismaz uz ārzemniekiem, skatīties franču filmas. Pēc britu filmās, rakstzīmes vai nu pērk pintes alus vai atverot otru pudeli Chardonnay, bet filmas par vai iestatīt Francijā vienmēr ir viņu varoņi iedegas laimīgi.

Vai tas ir taisnība, vai ne? Neatkarīgi no iemesliem, franču joprojām , šķiet , lai  smēķēt stipri. Ir aptuveni 13 miljoni smēķētāju Francijā no iedzīvotāju 66 miljoniem, un viņi smēķē katru dienu. Oficiālā statistika studentiem rāda 29% no viņiem smēķēt regulāri. Ir skaidrs, ka problēma ar jaunajiem smēķētājiem.

Un aptauja 2013. gadā vēlēšanu Ipsos parādīja, ka aptuveni 1 miljonu franču cilvēki izmanto e-cigaretes no 20 miljoniem eiropiešu, kas darīt. Spānijā aptuveni 700.000 cilvēki izmanto e-cigaretes.

Pirmie Mēģinājumi aizliegums

Francija ierobežo smēķēšanu ceļu atpakaļ 1991. gadā, ko sauca Evin likums, pēc tam, kad Claude Evinas kurš bija galvenais virzītājspēks ieviest ierobežojumu. Likums teica, ka restorāni, kafejnīcas un bāri nācās sniegt smēķēšanas un nesmēķētāju sadaļas. Bija jautrs periods, kad nesmēķētāju sadaļa bija parasti sliktākā iespējamā daļu izveides (blakus tualetes, piemēram, vai netālu no šūpošanos durvīm ievešanu un izvešanu no virtuves), un tika diezgan maza, bet pārējais vieta tika atstāta uz smēķētājiem.

Likums nebija īpaši labi piemēroti, un rezultāts bija diezgan neefektīvi, ar franču laimīgi turpina dvesma prom pie piliens cepuri.

Lietām ir jāmainās

Līdz 2006. gadam, sabiedrības spiediens un attieksme mainās bija ar efektu. Daudz spēcīgāks likums tika pieņemts, kas aizliedz smēķēšanu slēgtās publiskās vietās, piemēram, tiem, restorāni un bāri, kā arī skolām un valdības ēkas.

 Kas ir vairāk, minimālais naudas sods tika noteikts līdz € 500. Juridiska izaicinājums pret to tika iesniegts 2007. gadā, bet noraidīja.

Visi domāja, ka Francijas, ar to plaši publicētu spīti iestāžu, nevarētu sekot likumu. Bet viņi darīja, un dūmu piepildīta, smirdošs vietas pagātnes kļuva tabakas dūmiem apburošs vietas pavadīt laiku.

Vairāk ierobežojumi

2013 un Francijas veselības ministrs, Marisol Touraine, paziņoja, ka smēķēšanas aizliegums tiks paplašināta, lai elektroniskās cigaretes.

Jūnijā 2014 smēķēšana tika aizliegta bērnu rotaļu laukumiem, kā France pretsmēķēšanas likumi kļuvuši stingrāki. Jūlijā jums var tikt uzlikts sods € 68 par nodarījumu. Aizliegums bija izmēģinājuši uz gadu Parc de Montsouris Parīzē. Marisol Touraine teica, tas bija paredzēts “ievērot savus bērnus.” Tajā pašā laikā, smēķēšana automašīnās, kas pārvadā bērnus arī tika aizliegta.

2015. gada oktobra sods stājās spēkā izmetot izmanto cigarešu sabiedriskās vietās. Tur tagad ir likums, kas aizliedz smēķēt automašīnās, kas pārvadā bērnus, un būs viens, kas stāsies spēkā 2016. gadā, kas prasa tabakas uzņēmumiem noņemt zīmolu uz cigarešu paciņām un ieviest vienkāršu, vispārēju iepakojumu.

Dusmīgs Protests

Neviens no šī pagājis bez komentāriem, vai drīzāk protestētu.

Mums ir darīšana ar Franciju galu galā. Kad likums tika apspriests, dusmīgs ļaužu sapulcējās iebiedēt likumdevējus. Licencēti Tobacconists bija galvenie protestētāji un izmantotās taktikas, ka Francijas lauksaimnieki izmanto, lai šādu labu efektu. Par Tobacconists dempinga četras tonnas burkānu ārpus Sociālistu partijas Parīzes mītnē. Francijas ieguva nozīmi burkānu; tas ir acīmredzami, ko viņi sauc garo sarkano simbolu, kas karājas ārpus “tabacs” un bāri pārvadā tabakas izstrādājumus Francijā.

Tā apakšējā līnija ir, nav dūmu publiski . Bet jūs joprojām atradīsiet cilvēkus daļēji sedz vai brīvdabas terases joprojām izgaismojot ar viņu kafejnīcas au lait vai espresso, tāpēc tas nav viss beigusies.

Mēs varētu nožēlot nokārtošanu šo ikonisko Gitanes, Gaulouise un Boyards (lieliski iepakota zīmolu, vienmēr ar kukurūzu papīru, kas iet ārā, ja jūs saglabāt kūpinot kas bija zīmols, ka visi Francijas lauksaimnieki šķita izmantot), bet tā ir daļa no ļoti nepieciešams kampaņu, lai apturētu cilvēku smēķēšanu.