Songkran: The Tailandas Vandens festivalis

Posted on

 Songkran: The Tailandas Vandens festivalis
Songkran, neoficialiai vadinamas “Tailandas vandens festivalis” yra kasmetinis renginys ženklinimas tradicinės tajų naujų metų pradžios. Songkran yra didžiausia šventė Tailande ir pagarsėjęs kaip drąsiausias vandens kovos pasaulyje.

Nešiojami kompiuteriai, Išmanusis telefonas, pasas … nemanau, kad jūs kažkaip atleisti nuo geraširdis purslų nesvarbu, ką jūs vykdyti arba dėvėti! Planas sušlapti ir sustabdyti, kad taip bent tris dienas, jei esate kur nors netoli šventę.

Laimei, vis šlapias metu Songkran sutampa su rūstus temperatūra balandžio – šilčiausias metų mėnesį.

Kas yra Tailandas Vandens šventė?

Oficialiai žinomas kaip Songkran, Tailando vandens festivalis yra apie valymas, valymo, ir turintys švieži pradžios. Namai valomi; Budos statulos atliekami gatvėmis procesijoje būti nuplauti gėlių kvapus vandens. Seniūnai yra pagerbtas pagarbiai pilant vandenį ant jų rankas.

Tose vietose, pavyzdžiui, Chiang Mai, gausite mėgautis matome ilgą paradą atliktų pro vartus Budos statula. Paprastai, peržiūrėti kiekvieną vaizdą būtų reikalaujama Lankymūsi dešimtys plitimas-iš šventyklos.

Nors tiesa Songkran tradicija yra pabarstyti vandens žmonėms, keliautojams, tiek ir vietiniai Don vandens patrankomis ir kibirai imtis “palaiminimus” į kitą lygį! Apipylimas ar apipurkšti žmones su vandeniu, reiškia skalbimo toli blogų minčių ir veiksmų. Jis duoda jiems sėkmės naujų metų. Kartais firehoses naudojami tikrai Skleisti gerą palaiminimus!

Kaip oficialūs procesijos ir formalumai pabaigoje sugužėti formos gatvėje šokti, partijos, ir mesti vandens geraširdis įdomus. Pagalvokite Mardis Gras su vandens kovoje. Norėdami daugiau ante, daugelis Thais pridėti ledo savo vandeniu. Jie sudaro gaujos ir komandas, kurios dėvi kaukes ar bananai, o Turintys didelius vandens patrankas.

Nors Holi Indijoje greičiausiai gali reikalauti už messiest festivalio pavadinimą, Songkran Tailande yra tikrai drėgniausias festivalių Azijoje.

Nesijaudinkite, jūs tikriausiai ne tai Sočiųjų. Popietė temperatūra balandį (Tailandas šilčiausias mėnuo) reguliariai pakilti virš 100 laipsnių pagal Celsijų.

Kai Songkran?

Songkran kartą buvo grindžiamas mėnulio kalendorių, tačiau dabar datos yra fiksuota. The Tailandas vandens festivalis oficialiai trunka tris dienas, pradedant nuo balandžio 13 ir apdailos balandžio 15. Darbo ceremonijos prasidės balandžio 13 ryte.

Nors festivalis oficialiai tik tris dienas ilgas, daug žmonių kilimo iš darbo ir ištiesti festivalį į tol, kol šešių dienų – ypač turistinių vietų, tokių kaip Chiang Mai Puketas.

Įspėjimas: Būkite pasiruošę anksti! Susijaudinęs vaikai gali užgesinti jūs (ir jūsų išmaniajame telefone ar pasą) dienas iki oficialios pradžios festivalyje.

Kur švęsti festivalis

Nors Songkran epicentras yra maždaug senojo miesto grioviu Chiang Mai, rasite didžiulius šventes, esantys Bankokas, Phuket, ir visas kitas turistų lankomose vietose.

Mažesniuose miestuose ir provincijose gali švęsti labiau tradiciniu būdu su dėmesio yra ant šventyklos veiklą, o ne girtas Ucztowanie. Norėdami daugiau tradicinės patirties, apsvarstyti Lankymūsi Isaan – didžiausios Tailando regioną šiaurės rytuose, kad gauna mažiau turistų nei turėtų.

Songkran taip pat švenčiama su užsidegimu Luang Prabang (Laosas), Birmoje, Kambodžoje, ir kitose Pietryčių Azijoje.

Songkran Chiang Mai

Čiangmajus yra tikrai vieta turi būti už drąsiausias vandens festivalio šventę. Naktinis gyvenimas siautėja, kad per savaitę. Tikėtis minias ir aklavietės eismą aplink Senamiesčio grioviu. Tha Pae vartai bus epicentras, su žmonėmis, naudojant griovys arba žarnas pateiktą barų užpildyti savo kibirus ir vandens ginkluotę.

Transportas iš Bankoko į Chiang Mai gauna labai užimtas dienas iki Songkran. Jums reikia atvykti dienas iš anksto susirasti apgyvendinimą, kaip apibrėžta senamiestyje šalia veiksmų. Užsisakykite išvykimo bilietą anksti, jei jūs tikitės palikti iš karto po šventės.

Institucijos nutekėjimo karstelėjusį vandenį iš griovio ir papildyti jį su švaresnį vandenį prieš festivalis prasideda. Nepaisant to, vanduo yra nieko, bet geriamojo, ir jūs tikriausiai baigti rijimas teisingą sumą dėl nelaimingo atsitikimo. Įsitikinkite, kad jūsų kelionės skiepai Azijoje yra iki datos! Vandens plintančių virusų, tokių kaip konjunktyvitas (rožinė akių) ir skrandžio problemų yra bendros po festivalio.

Trys Svarbūs taisyklės Songkran

 • Nemeskite vandenį po saulėlydžio. Pamatysite žmonių tai daro, bet jie yra neteisūs.
 • Neaptaškykite vienuolius, nėščios moterys, ar kūdikius.
 • Neišimkite savo marškinius ar suknelę nepadoriai. Per 2016 Songrkran šventėms, Britų vyras buvo suimtas už tai, nusivilko marškinius!

Patarimai Mėgautis Tailandas Vandens festivalis

 • Jūs sušlapti – labai šlapias! Iš tiesų, jei barikada save viešbučio kambaryje viduje, neplanuoja būti sausas šviesiu paros metu. Tik vienuoliai, karalius, ir nėščios moterys yra atleistos gražu aptaškytos. Nesvarbu, kiek jums pagrindas ar kokie elementai esate vežančių su jumis, jums gali būti užpulta viešbučio personalas su vandeniu, kai tik išeisite savo kambarį.
 • Songkran pareiškė daugiau nei jo dalis fotoaparatai ir telefonai. Kaip minėta pirmiau, nei vandeniui viskas arba palikti visus vertingus daiktus jūsų viešbutis.
 • Apgyvendinimo ir transporto Chiang Mai pasiekti visu pajėgumu. Jums reikia atvykti anksti bet rasti vietą apsistoti šalia veiksmo viltimi.
 • Neikite basakojų. Nepaisant pastangų uždrausti butelius, skaldytų stiklo baigiasi visur.
 • Girtas Bachanalia yra didelė dalis Tailando vandens festivalyje. Tikėtis minios žmonių šokių ir gerti gatvėse. Vietos valdžia Chiang Mai turi krekingo žemyn daugiau ir daugiau girtas elgesio viešumoje. Jums gali būti skirta bauda.
 • Negalima vairuoti motociklą per Songkran! Kelių nelaimingų atsitikimų ir mirčių – jau labai didelis Tailandas palyginti su kitų šalių – daugiau nei dvigubai vandens festivalio metu, daugiausia dėl vairavimo išgėrus. Užsieniečiai vairavimo ant motociklų neatleidžiamos nuo vis aptaškytos. Tiesą sakant, jie dažnai tikslingai!
 • Songkran yra apie įdomus ir geros karmos naujų metų! Dėl tam tikrų priežasčių, atliekant didelį plastikinį vandens pistoletas atrodo Rozzuchwalać žmonių. Nebūk vienas iš jerks Kas naudoja festivalį kaip pasiteisinimas elgtis kaip suteneris (pvz, purslų žmonių naktį ar šaudymo patalpose į verslo). Į įprastos taisyklės Tailando etiketo vis dar galioja. Nesukelia kitiems prarasti veidą arba tampa drovus, nes jie matė, jūs prarasite savo atvėsti vandens kovoje.

Švenčiant Tailandas Vandens festivalis

 • Išlaikyti gerą požiūrį! Fun-loving Thais ir turistai ketinate splash jus su vandeniu – ne supykti ar jaustis išskirta. Šlapias chaosas yra dalis šventės. Negalima eiti, jei neketinate dalyvauti.
 • Arba gauti kibirą – bus daug aplink nemokamai – arba derėtis įsigyti vandens patranką rinkoje, kad būtų galima prisijungti prie įdomus. Tie eilutę į savo kibirą, todėl jūs galite užpildyti ją iš vandens statinės greičiau.
 • Nors Rowdy vietų, tokių kaip Khao San Road Bankokas gali būti išimtis, paprastai purslų sustoja saulei nusileidus, kai temperatūra šiek tiek sumažės. Net dar, kai iškylautojai vis dar bando splash jus po saulėlydžio.
 • Būti saugiam. Girtas vairavimo yra rimta problema metu Songkran. Pėstieji yra reguliariai nukentėjo transporto priemonės. Būkite atsargūs, kirsdami kelią arba stovint sankryžose.
 • Nors vandens purslų smagu visiems, nepamirškite, kad Songkran iš tikrųjų yra religinė šventė. Gyventi iš maldininkų prie šventyklų ir šventovių būdu. Jei norite aplankyti šventyklą, parodyti deramą pagarbą.

Songkran sveikinimai

Tradicinis būdas palinkėti ką nors gerai ne Songkran ir sudaryti taiką po jų purslų yra su SAH-wah-Dee tualetą mai , kuri iš esmės reiškia “Laimingų Naujųjų metų”. Jūs galite pasakyti, kad tai, kaip pagrindinio sveikinimo metu Songkran ar po pasisveikinti su kuo nors tajų.

Daugiau nei tikėtina, taip pat išgirsite Suk San wan Songkran : “. Laimingas Songkran diena” (tariama Šukė Sanas Wahn daina Kran), kuris reiškia

Kitos Ritualai metu Songkran

Kartu su purškimu arba mesti vandens, keli vietiniai gyventojai gali būti tepimas balti milteliai arba įklijuokite kitiems. Pasta paprastai šepečiu švelniai ant skruostų ir kaktos. Simboliškai ji grandinių išjungimas nesisekė. Nesijaudinkite: Pasta turėtų būti vandenyje tirpus, todėl bus ne dėmė drabužius.

Kitas metai Songkran ritualas yra susieti błogosławione eilutes ( Sai nuodėmės ) į žmonių riešų. Jei kas nors prieina prie jūsų eilutę vyko nuo pradžios iki pabaigos, pratęsti savo riešą su delnu dangų. Jie bus susieti savo naują apyrankę (jie paprastai plonas, medvilnė be palaimino vienuolių) ir pasakyti trumpą palaiminimą. Ši tradicija yra palikti eilutes, kol jie sulaužyti arba nukristi ant jų pačių. Jei jie tampa pernelyg nemalonu dėvėti, pabandykite juos atrišti, o ne iškirpti (Jūs nenorite nutraukti sėkmės).

Nešioti spalvinga drabužius yra per Songkran tradicija. Turistai ir vietiniai dažnai dėvi ryškiai spalvos, gėlėtas “Songkran marškinėliai” švęsti. Jūs rasite daug apgailėtinais Songkran marškinėliai galima pigus.

Kaip išvengti gauti Wet Per Songkran

Jūs negali! Nebent jūs paslėpti patalpoje tris dienas, galite sumažinti tik soakings eidami kažkur kaimo, kur vanduo yra apibarstyti labiau nei išmesti. Net ir tada, kai kuriose vietose su mažiau farangs (užsieniečiams), jums gali būti vertinamas kaip prioritetinis tikslas.

Taip, nuolat to, vandens kartais atšaldyti su ledo dempingo virš galvos gali išbandyti vienas kantrybės po antrą ar trečią dieną. Pamirškite bando sėdėti, skaityti, ar dirbti bet po atviru dangumi įsteigimo.

Ultimatumą yra paprasta: Jei jūs nenorite sušlapti arba prisijungti chaotiškus šventes, nereikia eiti kur nors netoli Songkran! Bet planuoju prisijungti prie Fray ir smagiai arba laukti iš šventę kažkur kitur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *