Söömine Out With Kids Pariisis – Alates Quick Bites formaalse Toitlustamine

Posted on

Söömine Out With Kids Pariisis - Alates Quick Bites formaalse Toitlustamine
Paris võib olla üks maailma lugupeetud gastronoomiline pealinnades, kuid külastajatele lapsed võivad roomama idee leida midagi oma väetid süüa, kutsumata nägemuse nende noorim korjamine juures liiga harv praad või fussing üle võõras köögiviljad ja “fancy” koostisosi. Isegi noori võib olla unadventurous söövad, kes tahavad midagi lihtsat ja lihtne ning on mõnikord võrdselt tundlikud leida Prantsuse kööki natuke liiga väljaspool oma mugavuse tsooni.

Õnneks vaatamata oma maine on lepitamatu ja paindumatu, kus kliendi vajadustele on mures, Pariisi restoran kultuur võib olla üllatavalt lapsesõbralik: see kõik on küsimus tunnistades liiki ettevõtete, et vabamalt rahuldada noorte ja valiv söövad ja need, mis on vähem tõenäoliselt raamidesse. Vastused võivad üllatab sind. Siin on palju suurepäraseid näpunäiteid, kuidas hoida oma noorim pereliikmete maitseid ja tummies õnnelik reisi ajal.

Quick Toitlustamine: Proovige Street Food või Corner Õllerestoranid

Kui sa üritad leida kiire ja korralik eine vahel vaatamisväärsusi või enne kui pea välja Pariisi päevast reisi Versailles või Disneyland, seal on palju lihtne võimalusi, mis peaks vastama oma noorim pereliikmete maitseid.

  • Kuna lapsed eelistavad maitsetu ja lihtne maitse ja tekstuuri üle peent, keerulisteni, esemed nagu tavaline Pannkoogid juust, seened, suhkur, või Nutella, võileibu, või isegi falafeli, on apt, et rahuldada valiv söövad.
  • Sest kiire sit-down sööki , ärge kartke proovida iga korralik ilmega nurgas kohvik-brasserie lähedal, kus sa jääd või universaal. Enamik Pariisi õllebaari teenida lihtsaid toite nagu tavaline omletti, juustu võileibu, pasta tavaline tomatikastmes või Emmentali juustu, või paneeritud kala, kõik elemendid, mis on tabanud lapsed. Lisatud õnnistuseks? Paljud neist pere orienteeritud, suhteliselt mitteametlik restoranid pakuvad poiss menüüde-veenduda otsima märke või menüü lõigud märgistatud ” menüü enfant ” või küsida waitstaff kas nad pakuvad eri objektide lapsed.
  • Kas lapsed iha hamburgerid, friikartulid ja muud American klassikat ? Leiate mõned American restoranid ja kauplused Pariisis, kui soovite leida midagi, mis meenutab neile koju.
  • Paljud, kui mitte kõige, kohvikute ja restoranide suuremates muuseumides ja mälestusmärkide ümber linna pakkumisi poiss menüüde-jälle otsima märke lugemist ” menüü enfant ” kui kahtled või küsida personali kui neil on eriline info noortele söövad.

Rohkem Ametlik Toitlustamine

Kui olete suremas proovida, et kahe Michelini tärniga restorani Pariisis ja ei taha leidma lastehoid lastele või valiv noorukid, ärge kartke! Mõned paremad ettevõtete Paris uhked mitte ainult gastronoomiline kogemus , kuid tegemise kliendid rahul. Mõned inimesed aru kutsus ka kõige high-end Pariisi restorani eelnevalt küsida, kas nad saavad teha lihtsa tassi (pasta juustuga, näiteks) lastele ja palju restorane järgivad. Mõned on isegi spetsiaalne gastronoomiline ” menüüd enfants ” (kuigi sa peaksid olema teadlikud, et Prantsuse ideid, mida lapsed näevad ja talu võib olla erinev enda omad).

Kõigil juhtudel, kui seal on eriti restoran soovid proovida, kas high-end või keskklassi, veenduge, et helistada või e-posti ees ja enne Broneerige, et vältida pettumust ja stressi. Puuduvad garantiid, kuid mõned paremad restoranid teha koht toitlustus klientide vajadustele, ning see hõlmab ettevalmistamise eriline objekte lapsed, kes ei ole menüüs.

Sweet Märkused: Ravivad Kids

Enamik vanemaid soovite veenduda nende lapsed söövad tervislikult reisil ja õiglaselt nii. Aga aeg-ajalt, eriline maiuspala on nõudnud. Sul peaks olema null probleeme leida midagi palun oma magus hambad.