Sprievodca Cestovanie Taliansko vlakom

Posted on

Sprievodca Cestovanie Taliansko vlakom

Taliansky železničný systém je pomerne rozsiahla, a lacnejšie ako vo väčšine európskych železničných systémov. Vaši priatelia vám môžu povedať, že jediný spôsob, ako vidieť Taliansku je autom, ale nebudete nudiť miest môžete vidieť vlakom počas obdobia mesiac.

Vysokorýchlostné železnice, ako je stanovené podľa talianskych nové vlaky môže dostať vás z centra mesta do centra v oveľa kratšom čase od dverí k dverám, než pri lete. Dostanete sa pozerať scenérie ísť, v práci alebo jabber s ostatnými cestujúcimi a turistov, zatiaľ čo mil lietať.

Pre podrobnejšie informácie o talianskej železničného systému a kúpiť vstupenky, pozri  Trenitalia  webu. Môžete vidieť časový plán, dostať špeciálne ponuky a čítať “Hot-News”, rovnako ako informácie o vlakoch a lodiach. Ak plánujete európsku cestu vlakom, môžete konzultovať s  nemeckou DB Bahn  stránky, uznal cestovatelia ako má najkomplexnejšie informácie železničnej pre Európu.

Pochopenie železničnej trate v Taliansku

Môžete použiť Taliansko železničnej mapy zhora plánovať svoj talianskou dovolenku. Ukazuje hlavné talianskych mestách a železničné linky, ktoré ich spájajú. Napríklad, výlety do Milána a Benátok z Rím je uskutočniteľný vlakom.

Riadky fialové použité pre vysokorýchlostné vlaky, ako je séria Frecce ktoré väčšinou nahradil Eurostar Italia a IC (Intercity) vlaky. Oranžové linky sú vhodné iba pre pomalší vlaky.

Turínsky do Benátok cesta sama o sebe prechádza mnohých vážnych miest, vrátane Miláno, Brescia, Verona a Padova aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Talianska železničná prebehne bez problémov a Ticketing

Všeobecne platí, že cestovanie vlakom v Taliansku je lacnejšie ako v ostatných krajinách Európy. Väčšina ostrieľaný cestujúci len kúpiť železničných lístkov point-to-point. Tie by museli prejsť dlhú cestu každej zo svojich štyroch dní na cestu, aby čo Taliansko Rail priesmyk oplatí investície. Napriek tomu, ak nechcete hovoriť taliansky, môžete sa rozhodnúť pre pohodlie železničného priecestia.

Lepšie riešenie pre cestovateľov ísť do Francúzska a Talianska by mohla byť combo priechod. Nezabudnite, že s týmito priechodmi, budete musieť použiť svoje nahrávka cestovné dni pre dlhšie cesty, aby sa železničné nahrávka stojí za to cenu.

Viac mätúce je cestovných lístkov na rýchliky, ako sú Frecce vlakov (Frecciarossa, Frecciargento a Frecciabianca), kde budete tiež musieť kúpiť povinnú miestenku. Niektorí cestujúci chceli mať lístky na tieto vlaky vo vreckách pred tým, než opustí svoju dovolenku, bez toho aby museli vysporiadať s cestovných lístkov agent, ktorý hovorí len taliansky. Bezproblémový spôsob, ako to dosiahnuť, je prostredníctvom  Select Taliansku , kde si môžete skontrolovať plány a zakúpiť vstupenky s automatickou miestenky priame.

Nový chalan na bloku je  Italo , najväčší nezávislý vysokorýchlostnú sieť, ktorá vás dostane medzi hlavnými mestami rýchlo cestovať rýchlosťou až 360Km / h. Rím Florencii bude trvať o niečo menej ako hodinu a pol na Italo vlaky.

ostrovy

Vlaky na ostrovoch Sardínii a Sicílii sú všeobecne pomalšie než vlaky na kontinent.