Sprievodca Changi Airport, Singapur

Posted on

Brána do Singapuru, Flight Hub do zvyšku juhovýchodnej Ázie

Sprievodca Changi Airport, Singapur

Singapore Changi Airport (IATA kód: SIN kód ICAO: WSSS) je jedným z najrušnejších letísk v regióne: rušný three-terminálny komplex v Singapure severovýchodnej spracováva viac ako 100 lietajúce dovnútra a von z ostrovného štátu.

V priestore jedného týždňa, asi 6000 rokmi lietať z letiska Changi, spracovanie viac ako 46 miliónov cestujúcich lietajúce von (alebo z) viac ako 60 krajinách a oblastiach po celom svete.

  • Umiestnenie letisko Changi: 1 ° 21’45.8496 “N, 103 ° 59’27.9254” E ( Google Maps )

Tento článok je prvým z dvoch častí:

  • V prvej časti sa budeme zaoberať, čo môžete očakávať, keď letíte do Singapuru cez letisko Changi, a ako sa dostať do ostatných častí Singapuru po tom, čo ste opustili odchodu priestoru letiska.
  • V druhej časti sa budeme diskutovať o tom, čo robiť, keď máte medzipristátia v Changi Airport – svoje ubytovanie voľby, zariadenie na letisko pre čakajúce cestujúci (vrátane prémiových salónikov ako Kapustové trhu), a ako tráviť medzipristátia turné kompaktný ostrovný štát.

Lietanie do Changi Airport

Changi Airport ľahko dosiahnuteľná lety z Los Angeles (Tablety), San Francisco (Tablety) a New York (porovnanie cien). Odtiaľ sa návštevníci môžu lietať prakticky kdekoľvek v juhovýchodnej Ázii, pretože hlavnými dopravcovia v regióne a cenovo dostupné letecké servisný pravidelné lety z Changi.

Držiteľov cestovných pasov USA nie sú potrebné na získanie víza na návštevu Singapuru; Entry Heslo dovoľuje maximálnu pobyt 30 dní. Pre ostatné informácie o cestovaní do ostrovného štátu, prečítajte si toto: Singapur Cestovné Essentials – Informácie prvýkrát návštevníkov Singapure .

Singapur je opatrnejší než väčšina iných krajín, kde zakázané predmety majú obavy: cestujúci boli zatknutí za nevedomky uvedenie na pár guliek vo svojej batožine. (Pozri viac: Aussie varoval po živú muníciou našiel na ňu letisko Changi – ChannelNewsAsia.com ) Niektoré položky vyžadujú písomné povolenie od singapurskej polície Licensing & regulačného odboru; platné osvedčenie môže byť vyžadované pri príchode.

Váš stav Changi Airport Flight

Postupujte podľa nasledujúcich aktuálne informácie o letoch z letiska Changi, vrátane príchodov a odchodov na nasledujúce odkazy:

Sa dostať na az letiska Changi

Umiestnenie letisko Changi v Singapure severovýchodnej umožňuje hosťom prísť do centra počas 40 minút po vystupovaní z ich letu.

Od letiska Changi, cestujúci môžu cestovať do ostatných častí Singapuru prostredníctvom jednej z nasledujúcich možností dopravy:

Autobus: autobusové terminály v suterénoch každý terminál poskytuje priamy prístup k Singapuru. Najlepším riešením je Bus # 36, ktorý slučky z letiska do centra mesta a späť, okolo Suntec City, Ritz-Carlton Millenia vo štvrti Marina Bay a Orchard Road (s obchodmi a hotely habadej) pozdĺž cesty. Autobusy prijať presné zmeny, ale je to oveľa výhodnejšie používať kartu EZ-Link z terminálu MRT na Changi Terminálu 2, ak hľadáte ďalšiu cestu okolo Singapure v dňoch dopredu.

Ostatné čísla autobus odchádzajúci z Changi – SBS 24, 27, 34 a 53, a SMRŤ chobota služby 858 – service Singapure prímestských “srdciach”, domov pre štátom vlastnené výškové bývania a malého záujmu pre turistov.

MRT: Terminál v suteréne Terminálu 2 MRT poskytuje priamy prístup vlakové spojenie do zvyšku Singapuru. Byť varovaný: budete musieť previesť vlakov as you go. Napočítal som najmenej tri prenosy vlaku pri ceste z letiska Changi do Marina Bay Sands.

Taxi: taxi stojí môže byť dosiahnuté tesne mimo príjazdom termináloch Changi je. Cestovné je dávkované s príplatkami pridaných na prístup na letisko a cestovanie neskoro v noci.

Autopožičovne: SIXT a AVIS fungovanie účinných prenájom automobilu pre cestujúcich, ktorí chcú riadiť svoje vlastné jazdy po celom ostrove. Porovnanie cien na prenájom auta v Singapure.

Marina Bay Sands Shuttle: Hostia ubytovaní v hoteli Marina Bay Sands získať špeciálne kyvadlová doprava na seba. Autobus odchádza terminály 1, 2, 3 a každú polhodinu každý deň. Len predstaviť výtlačok potvrdzovacom e-maile pre prevádzkovateľov autobusovej kyvadlovej pri vstupe do autobusu. Viac info tu: letisko shuttle bus – MarinaBaySands.com .

  • Chvíľu zostať: prečítajte si náš prehľad o skúsenostiach Marina Bay Sands. Alebo zistiť o umení vo verejnom priestore v Marina Bay Sands: kráča Marina Bay Sands ‘Art cestu v Singapure .

Opúšťať Changi Airport

Návštevníci letiska Changi sú perfektne umiestnené tak, aby lietať prakticky kdekoľvek v regióne – stovky priame lety, obsluhované hlavnými dopravcovia v regióne a nízkonákladových leteckých spoločností, pozrite sa zo Singapuru do všetkých kútov juhovýchodnej Ázii.

  • Nonstop, v mene lásky: pre zoznam turistických destinácií v regióne, ktoré možno dosiahnuť nonstop zo Singapuru, má byť: Priame lety zo Singapuru do zvyšku juhovýchodnej Ázii.

Pri odchode cez letisko Changi, môžete uplatniť 7% Tovar a služby zdaní (GST) vyberaná na nákupy v Singapure pred letom; Scheme Electronic Tourist Refund (ETRS) zjednodušuje celý proces.

ETRS svojpomocnej kiosky na Changi umožňujú sčítať svoje nákupy a výpočtu náhrady vám dlhuje; môžete uplatniť vrátenie dane v počte žetónov náhrad v odletovej hale.

  • Uvedenie “zábava” v náhradu: Pre postup riadiť, keď uplatnením GST v Changi Airport, prečítajte si toto: tax-free nákupy v Singapure .

Pristúpiť k druhej časti nášho úvodu Changi Airport – medzipristátí v Changi Airport, Singapur .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *