Sprievodca po londýnskych najlepších parkov

Posted on

Návštevníkov i miestnych obyvateľov je schopný odhaliť rozlohy zelene v Londýne, každá z mestských parkov ponúka oddych od zhonu v britskom hlavnom meste. Kým populárny miesta ako Hyde Park a St. James Park sú dobre známe medzi cestujúcich, London je naplnený trávnatých lúkach a zalesnené rozlohy, pričom niektoré z nich sa rozprestierajú na míle ďaleko. V priebehu celého roka, Londýnske parky sú ideálne na dlhú prechádzku alebo pokojné chvíle rozjímanie – alebo dokonca poklesu v jednom z rybníkov na kúpanie.

Hyde Park

Nachádza sa v samom srdci Londýna, Hyde Park je obľúbeným miestom stretnutia v teplých víkendových dňoch. Je pripojený k Green Park a Buckinghamský palác záhrady na východe a hraničí s Kensingtonský palác na západe, a Hyde Park je považovaný za súčasť kráľovskej parkov, čo je ideálne pre prehliadku mesta. Serpentine, dlhý, úzky jazero v stredu Hyde Park, pozýva návštevníkov miestnosť na slnku alebo si jeden z vodných bicyklov, zatiaľ čo v blízkosti Serpentine Gallery ponúka meniace sa zobrazí. Nenechajte si ujsť Princezná Diana Memorial Fountain, talianske záhrady a pamätníka obetiam holokaustu záhrady.

Regent Park

Regent Park je domovom pre londýnskej zoo , rovnako ako dlhý, mierové úsek Regent Canal. Expanzívna zelený priestor je tiež vybavený malebné vodácky jazero, divadlo pod holým nebom a nekonečné škvrny usadiť sa v pre popoludňajší piknik. Súčasťou The Royal Parks, Regent Park je napojený na Primrose Hill, ktorá ponúka neuveriteľné výhľady na panorámu Londýna ideálne pre fotografie. Ako ste si dovolenku, nezabudnite sa zastaviť espresso baru , malé kaviarne pozdĺž parku Broad prejsť na ma vyzdvihol.

Hampstead Heath

Otec sever, Hampstead Heath je obľúbeným miestom pre miestnych obyvateľov na prechádzku, piknik alebo si zaplávať v jednom z rybníkov na kúpanie, ktoré sú od seba oddelené pre mužov a ženy. Je tu veľa, aby preskúmala v celom parku, od tenisových kurtov, aby jazda na koni oblasti k milovanej Secret Garden. Hlava na západnej lúke na slnečný svit, alebo ísť na jog cez zalesnené východné Heath. Vzhľadom k tomu, že je to jeden z viacerých rustikálny zelených rozlohy v meste, to skoro pocit, ako by ste objavovať nejakej vzdialenej lesy, nie metropolitné park.

St. James Park

Vzhľadom k tomu, St. James Park sedí vedľa Buckinghamského paláca malý centrálny park je známy pre svoje farebné, dokonale pestované záhony a desiatky labutí (z ktorých všetky sú vo vlastníctve kráľovnej). The Royal Park je domovom mnohých ikonických osláv, vrátane Trooping farby a striedanie stráží, ktorý sa stane v okolí na Mall. Navštívte St. James Café na dennej niečo na jedenie s výhľadom do parku alebo si prenajať jedno z ležadiel, ktoré sú k dispozícii každú hodinu v priebehu trávnatých plôch. Vzhľadom k tomu, že je v tesnej blízkosti mnohých turistických atrakcií, park je tiež ideálny pre prestávku od výdavkov počas náročnom dni strávenom prehliadkou mesta.

London Fields

Predtým pastvu miesto pre hospodárske zvieratá, London Fields je jedným z najobľúbenejších East London zelených rozlohy, a to najmä cez víkendy. London Fields Lido , ktorý sa nachádza v severnej časti parku víta plavcov jeho vyhrievaného bazéna po celý rok. O soboty, Londýnčania hlava na Broadway Market , týždenné vonkajšie trhu s potravinami, chytiť obed a pár pív, aby si na tráve. Existuje aj niekoľko krčiem a miestnych pivovarov pozdĺž hraníc parku ( Pub on the Park je obzvlášť odporúčané).

Victoria Park

Victoria Park, mesto je najstarší verejný park, často hosťuje hudobné festivaly a každoročné akcie, ako novembrové Bonfire Night, ale park East London je skvelý výlet akýkoľvek náhodný deň. Je to jedna z londýnskych väčších kolekcií polí, ihrísk a zalesnenej krajiny, a tam je schádzaní rybník s kompletnou japonskej pagody a Pavillion Café. Nevynechávajte staré anglické záhrade a určite sa prechádzať pozdĺž Regents Canal, ktorý sa tiahne pozdĺž juhozápadného okraja parku, a tí s deťmi nájdete nekonečnú zábavu na Victoria Park časťou pre deti (priniesť uterák).

Haggerston Park

Musíte vedieť, kde hľadať hľadať Haggerston Park, relatívne kompaktné otvorený priestor v oblasti Hackney. Obsahuje tiež Hackney City Farm , zbierka zvieratá dvoru, ktorý ponúka voľný vstup do dospelých a deti, a tam je niekoľko ihrísk určené rodinám. Aktívne návštevníci môžu nájsť cyklotrasy BMX, rovnako ako herné plochy pre futbal a dokonca aj stolný tenis. Je to často oveľa pokojnejší ako väčších parkoch, najmä preto, že sa používajú prevažne miestni obyvatelia, tak návštevníci môžu ľahko nájsť mierové stola alebo miesto trávy tešiť na teplé počasie popoludnie.

Battersea Park

Up-and-nadchádzajúce oblasť Battersea, južne od rieky Temža, sa môže pochváliť pôvabnou park s lodičky jazero, galérie a malé detské zoo. Subtropické záhrady, sa datuje do roku 1858, je pozoruhodný zvýrazniť, pestovanie rastlín ako je bambus a banánovníky po celý rok. Odfotiť pri vode londýnskej mierové pagody, alebo popíjať šálku čaju na Pear Tree Café . V parku sa nachádza vedľa Battersea Power Station , ktorá je v súčasnej dobe rekonštruovanej do obchodov a bytov a neďaleké lesklú nového amerického veľvyslanectva.

Holland Park

Odhaliť svieži cudzie územie v Kjótskom záhrady, japonské záhrady ukryté v Holland Park (kompletný s pávy). Je to ten najlepší dôvod pre cestu do západného Londýna, hoci Holland Park má tiež niekoľko ďalších žiaducich atrakcií, vrátane futbalové ihrisko, tenisové kurty a kaviareň. Vzhľadom k tomu, park sa nachádza uprostred Notting Hill, Kensington a Chelsea, to je ľahko kombinovať s prechádzku nadol Portobello Road alebo návšteva Kensington Palace.

Richmond Park

Drvivá murované Richmond Park, pôvodne zo 17. storočia poľovný revír, môže byť objavená juhozápadne od centra Londýna a je plná skrytých zákutí. Časť Royal Parks a považovaný za prírodné rezervácie prírodné, to je najlepšie známy ako domov pre stovky jeleňov, ktorí sa potulujú voľne dôvody. K dispozícii je tiež golfové ihrisko, jazda na koni stajne, požičovňu bicyklov a Isabella Plantation , zalesnenou záhradou, ktorá siaha až do 1830s. Je takmer nemožné vidieť celý park, tak aby plán predtým, než idete (a nevzdávaj kráľa Henricha kopec, ktorý ponúka panoramatický výhľad na Temži a mestské týčiace panorámu).