Sprievodca ubytovanie s raňajkami vo Francúzsku

Posted on

Sprievodca ubytovanie s raňajkami vo Francúzsku

Chambres d’hotes alebo bed and breakfast na trhu vo Francúzsku je na vzostupe. Po celom Francúzsku, od veľkých miest, ako je Bordeaux a Marseille, malých mestách, ako je Arrasu a Antibes na najhlbším francúzskom vidieku v regióne Auvergne, majitelia domov sa obrátili svoje domy v bed and breakfast podniky.

To dáva zmysel pre majiteľa, a to dáva veľmi dobrý zmysel pre ľudí, ktorí chcú, aby si niečo iné, ktorá je zábavná a dobrú hodnotu. V priebehu niekoľkých posledných rokov, hotely francúzski mali zabrať. S vládnymi reguláciami dotiahnutie diaľnice obchádzať malých mestách a dedinách a lacné pobytové dovolenky berú ľudí z Európy, mnoho hotelov malých neboli schopní zvládnuť. Môžete tiež zistiť, že očarujúce malý hotel na námestí na trhu, ktorý tak rád vlani sa teraz obrátil späť do domu alebo do bytov.

Čo môžete očakávať

 • Skutočne priateľské privítanie
 • Pomôžu pri plánovaní vašej vyhliadková miestneho odborníka
 • Raňajky sú zahrnuté v cene
 • Letmý pohľad do francúzskeho rodinného života
 • Rešpektovanie Vášho súkromia
 • Maximálny počet piatimi spálňami
 • Vlastnú kúpeľňu na vysokej úrovni

V mnohých bed and breakfast nájdete knihy čítať v niekoľkých jazykoch, hry k hre a informácie o miestnych pamiatok. Hostitelia poznať ich regióny, takže budete mať up-to-date a úprimná o radu o tom, kam ísť a čo vidieť. Tam by mohlo byť tiež plavby loďou, kanoistika, tenis alebo petanque hrať.

V niektorých odľahlých oblastiach, hostitelia môžu zariadiť, aby vás vyzdvihnúť na najbližšej stanici alebo mestom a odvezie Vás späť na ďalší deň.

čo neočakávať

 • Môžete nájsť dom, kde rodina život je všade okolo vás, a to nie je tak nedotknutá (alebo anonymné) ako hotel
 • Tam nemusí byť zámok na dvere spálne
 • Nesmiete mať vlastný stôl na večeru alebo raňajky
 • Hostia spoločenská miestnosť
 • Prístup k domu počas dňa

Jesť na Váš Bed and Breakfast

Všetko bude poskytovať dobrú kontinentálne raňajky zahrnutá v cene, často s domácimi džemy a domáce upečený chlieb.

Niektoré z nich ponúkajú aj večeru aj keď je potrebné si to vopred. Opäť sa jedná o veľmi dobrú hodnotu a zahŕňajú víno a aspoň o 3 chodoch s. Často zelenina sú pestované v kuchyni záhrade a vy nemôžete dostať čerstvejšie ako to. Náklady na priemere okolo 25 eur za osobu , čo je oveľa lepšia hodnota ako reštaurácie.

Vyberte si svoj štýl

Existuje toľko rôznych domov a izieb, koľko je bed and breakfast. Existuje staré kamenné usadlosti hlboko v Provence; chytré Viladomy v mestách, príloh, stajne, stodoly starých prepošstvo a záhradných krídla domu. Väčšinou majitelia žijú v časti domu, ale to nie je vždy prípad. Niektoré chambres d’hotes mať jednoduché kuchyne variť si vlastné jedlo.

čo platíte

Náklady sa líšia od miesta k miestu. Zatiaľ čo mnoho bed and breakfast sú v € 60 do € 100 rozsahu pre izbu s raňajkami pre dve osoby, z ktorých niektoré z tých najlepších, nepárne hradu, alebo fantastický statku v poplatku Luberon vyše 200 eur za noc. Ale všetky sú dobré; určite dostanete, čo si zaplatí.

Find Your Bed and Breakfast

 • Mnoho vydavateľov vytiahol ročné vodítka. Z nich jeden z najlepších je podľa Alastair Sawday , ktorý sa zaoberá výrobou vodítka tak, aby sa z cesty ubytovanie v Európe po celé desaťročia.
 • Ak ste na cestách po Francúzsku a neboli vopred objednať, prejdite na miestne turistické kancelárie, ktorá bude mať zoznam bed and breakfast vo svojom regióne spolu so zoznamami hotelov a Gites.
 • Gites de France – K Gites de France organizácie je 58 rokov a je najväčšou hosťujúci sieť v Európe. Mnoho ľudí ju použiť pre rezerváciu rekreačné chaty na víkend, týždeň alebo dlhšie po celom Francúzsku. Ale predstavujú viac ako 10.000 posteľ a raňajky vlastnosti, takže ste povinní nájsť ten sa vám páči v oblasti, ktorú chcete navštíviť.

Tieto Gites de France Ciele sú jasné. oni:

 • propagovať pohodlné a priateľské rekreačné pobyty
 • vyhovieť špecifickým potrebám dovolenkárov, ktorí hľadajú autentické, družnej dovolenku v prírodnom prostredí, pokoja a pohody, novosti a voľnej prírode
 • prispievajú k zachovaniu a podpore francúzskeho vidieka a jeho špeciálnej kultúrneho dedičstva
 • podieľať sa na miestnom rozvoji a priniesť stabilitu do vidieckeho obyvateľstva tým, že poskytuje ďalšie zdroje prostredníctvom cestovného ruchu

Systém Gite de France je ľahko ovládateľný. Ak chcete rezervovať on-line, stačí postupovať podľa pokynov z ich internetových stránkach.

 • Figaro Magazine a ďalšie publikácie vypracovala ročný vodidlo k tomu najlepšiemu (Figaro to vyjde na začiatku apríla); takže pozor na tie, ktoré pri návšteve trafiku. Sú to pravdepodobne aktuálnejšie ako sprievodcovia.

A čo majiteľov?

Niektoré bed and breakfast sú prevádzkované ako podniky; iní môžu byť, ako to urobiť, pretože oni skutočne užívať stretávanie ľudí. U niektorých majiteľov, to znamená, že môžu žiť v lepšom dome, ako je obvyklé. Pre mnoho ľudí, to je spôsob odchodu z potkanov závod a žiť jednoduchší život.

Mnoho bed and breakfast sú prevádzkované na ekologických liniek, pracuje na zníženie ich vplyvu na životné prostredie a získavanie všetky svoje jedlo z miestnych pestovateľov.

ratingové systémy

Neexistuje jediný vládny systém regulovaný rating. Každý región má svoje vlastné systémy. Ale mnoho použitia, klasy ‘ako symbol; Čím viac, klasy ‘, tým vyššia je sila (4 je najvyššia).

Príchody a odchody

Uvedomte si, že toto je často rodinný dom, takže nie je recepcia. Povedzme, že keď prídete (obvykle po 4pm), aby svojho hostiteľa môže byť tam na Vás. A ak ste s oneskorením, telefón, aby sme im dali vedieť, najmä ak ste si rezervovali večeru.

platba

Ak si knihu dopredu, potom si môže alebo nemusí platiť vopred. Záleží na tom, aký systém používate.

Ak platíte v bed and breakfast priamo v deň odchodu, zistíte, že platby kreditnou kartou sú zriedkavé. Môžete platiť Euro cestovné šeky, aj keď zahraničné šeky často nie sú prijímané v dôsledku vysokých bankových poplatkov. Takmer všetky mestá vo Francúzsku majú bankomaty, ktoré budú trvať Visa a MasterCard.

Môžete nájsť miestne taxe de Sejour pridali do svojho účtu. To je veľmi malý, od 0,52 do 2 eur na osobu.

sklápacie

Majitelia neočakávame tipy. Ak ste mali obzvlášť dobrý čas, potom malý darček je cenený. Ak sa vydáte znovu a znovu, a potom im vziať niečo zo svojej vlastnej krajine.