Springtime в Італії: Погода, Що Запакувати і Що подивитися

Posted on

Springtime в Італії: Погода, Що Запакувати і Що подивитися
Весна (поряд з осені) є одним з кращих сезонів для відвідування Італії. У більшій частині країни температура розігріти, квіти цвітуть, і там менше туристів, ніж в літній час. За винятком днів оточуючих Великдень, ви повинні знайти менш дорогі готелі, більше простору в блокбастерах музеїв Італії та пам’яток, а також дешеві авіаквитки.

Недоліки відвідування Італії навесні мало, але включають в себе можливість холодної, дощової погоди або навіть пізньою весною заметіль (особливо в Північній Італії). Незважаючи на те, що ми зіткнулися з більш приємні дні, ніж неприємні з них під час подорожі до Італії навесні, не забудьте перевірити звіти про погоду перед поїздкою, і пакет шарів, так що ви будете готові до прохолодніше днів.

Весна Погода і клімат в Італії

Весна , як правило , приємна в більшості регіонів Італії , хоча дощ і навіть сніг на початку весни можна. Більшість частин Італії отримують менше опадів навесні , ніж восени. Ближче до кінця весни, температура може отримати досить тепло , і ви можете насолоджуватися трапезою на відкритому повітрі і плавати в морі або басейні готелю. Знайти історичну інформацію про погоді і клімат для великих італійських міст Італії Подорожі Погода .

Перехід на літній час в Італії починається в минулі вихідні в березні, а це означає додатковий час вечірнього денного світла, який, звичайно, запрошує їдальнею на свіжому повітрі і затяжний, як настає ніч. міста Італії та малі міста взяти на мрійливе світіння, як сонце сідає і вуличне освітлення вмикається, так що будьте впевнені, щоб засвідчити це принаймні кілька разів, коли ви подорожуєте тут навесні.

Якщо ви плануєте весняні канікули на пляжі або острова Італії, відомо, що морські температури не починають НЕ розігріти для купання до червня або близько того. Навіть на теплий, сонячний весняний день, тільки відважний пориньте в прохолодному Середземномор’ї!

що Запакувати

Для центрального в південну Італію, ви в безпеці, щоб планувати на легке пальто, переважно водонепроникним. Більш важкий пальто, плюс шапка, шарф і інші верхній одяг доцільні для північних напрямків, скажімо, з регіону Емілія-Романья і на північ. Міцні, зручні Черевики необхідні скрізь, де ви йдете. Для всіх регіонів, пакують в шарах для того, щоб бути готовим до мінливої ​​погоди.

Весняні свята в Італії

Основні весняні весняні і квіткові фестивалі, Страсний тиждень, і концерти на відкритому повітрі, починаючи в травні або червні. Національні свята Easter понеділка (Pasquetta), 25 квітня (День звільнення), 1 травня (День праці), і 2 червня (Festa делла Repubblica). У ці дні, більшість магазинів і послуги будуть закриті, але багато основні туристичні визначні пам’ятки, як правило, відкриті. Фестивалі, концерти, ходи є загальними, теж.

Відвідування міст Італії в Spring

Весна гарний час, щоб відвідати більшість італійських міст. Теплові та туристичні натовпу влітку не приїхали і більше годин денного світла дають більше часу для туризму та відвідування відкритих ділянок, які іноді закриваються в сутінках. Хоча ви все одно знайдете готель і розміщення угод навесні, Страсного тижня і 1 травня можна вважати високий сезон у багатьох містах.

Весна Поза туристичних зон

Якщо ви знаходитесь далеко від основних туристичних зон, ви знайдете музеї та визначні пам’ятки мають більш короткі години , ніж влітку. Деякі речі можуть бути відкриті тільки по вихідним. Морські курорти і кемпінгів тільки відкриття і басейни готелю можуть по- , як і раніше закриті на початку весни. Пляжі будуть менш людно і плавати в морі може бути можливо в кінці весни, хоча більшість пляжників воліють працювати на своїх загоряє , а не їх на спині , коли море все ще так холодно. Весна гарний час для прогулянок і перегляду польових квітів.

Ви знайдете багато невеликих ярмарків і фестивалів, особливо продовольчі фестивалі або sagre, і на відкритому повітрі спектаклі починаються в кінці весни.

Італійська кухня навесні

Кращі весняні продукти включають артишоки (Carciofi), спаржу (asparagi) і пружинну баранину (Agnello). Подивіться на плакати оголошуючи Сагра для Carciofi, asparagi або Пеше (риба) в весняний період.