St Paul Katedrali Ziyaretçi Bilgileri

Posted on

St Paul Katedrali Ziyaretçi Bilgileri
Sir Christopher Wren harika başyapıtı – – 2010 yılında kutsama 300 yıldönümü ulaştığında 1.400 yıldır bu sitede bir Katedrali, ve mevcut Katedrali olmuştur.

St Paul Katedrali dünyaca ünlü Dome Londra siluetinin ikonik bir özelliğidir, ancak görmeyi çok şey var gibi içeri yoktur. Işıltılı mozaikler ve özenli taş oymalar St. Paul kesin ‘wow’ faktörü ver. Ve bu şaşırtıcı görünümler için Taş Galeri veya Altın Galeri hala ünlü Whispering Galerisi’ne tırmanmak ya da daha yüksek olmadan bu. Hakkında bilinmesi gerekenler St Paul Katedrali’ne Galerisi .

Ücretsiz için ziyaret St Paul Katedrali’ne

St Paul Katedrali ziyaretçiler için bilet satıyor ama ücretsiz Aziz Paul Katedrali ziyaret etmek yolu vardır. Eğer zaman veya para yeterli gelmezse, sen nasıl bulmak için özgür Aziz Paul Katedrali ziyaret .

Biletler: Yetişkinler: Aşırı £ 10

  • Kontrol resmi web son fiyatlar için.
  • Ayrıca VisitBritain Mağaza (Satın Direkt) bilet rezervasyonu yapabilir.
  • Sen Viator geleneksel çayı St Paul Katedrali bilet rezervasyonu yapabilir.

Nasıl Aziz Paul’un Gidilir

Adres:  St Paul Churchyard, Londra EC4

En yakın metro istasyonları: St. Paul / Mansion House / Blackfriars

Ana Tel: 020 7236 4128 (Pazartesi – Cuma 09.00 – 17.00)
Kaydedilmiş Bilgi Hattı: 020 7246 8348
Web: www.stpauls.co.uk

toplu taşıma araçları ile rotanızı planlamak için Yolculuğu Planner veya Citymapper uygulamasını kullanın.

Ziyaretçi Saatleri 

Ziyaretçi haftada karşılama 7 gün vardır. Cts 08.30 – – 16.00 (satılan son bilet) Katedrali sevenlerin Mon açıktır. Üst galeriler 09.30 sightseers açıktır ve son kabul 16.15 yer almaktadır.
Pazar günü katedral sadece ibadete açık olduğunu ve hiçbir gezi yoktur. Orada hizmetler Katedrali’nde her gün ve tüm katılmak için bekliyoruz. Aziz Paul Katedrali’nde Günlük Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Not: Her saatte, saatte, dua birkaç dakika vardır.

Tur veya Multimedya Tur Güdümlü?

Aziz Paul Katedrali turları ve multimedya turlar mevcuttur güdümlü ve her iki giriş ücretine dahildir. Buna değer St Paul Katedrali bir tur alıyor veya bir rehber olmadan ziyaret keyfini? : Her seçeneğin avantaj ve dezavantajları üzerine bilinmesi Aziz Paul Katedrali turları .

St Paul de Fotoğrafçılık

 Film ve fotoğraf katedralin içinde izin verilmez. Eğer Yol Gösterici Tura alırsak Taş Galerisi ve Altın Galerisi’ne mükemmel manzarasına yanı sıra dışarı bakar dışarıda görüntüleme platformu alabilirsiniz Ancak, aynı zamanda her durumda kamera getirmek gereken bazı Areas.You fotoğraf alabilir Milenyum Köprüsü ve Tate Modern için.

St Paul Katedrali Hakkında Daha Fazla

St Paul Anglikan kilisesi ve kraliyet törenleri çoğunlukla Westminster Abbey gerçekleşecek olarak aslında insanların kilise.

Bugün görebilirsiniz Aziz Paul Katedrali aslında bu sitede inşa edilecek beşinci. Sir Christopher Wren tarafından tasarlanan ve selefi Büyük Londra Yangını yıkılan 1675 ve 1710 yılları arasında inşa edilmiştir.

Aziz Paul Katedrali tamamlandığı zamanı Queen Anne iktidar hükümdar olduğu gibi batı dışında ön muhteşem heykel, birçok presume olarak aslında Queen Anne olup Kraliçe Victoria taşımaktadır.

Queen Victoria St Paul Katedrali’ne ‘karanlık ve pis’ ve aslında 1887 yılındaki Elmas Jubilee (60 yıl saltanat) bir kutlama böylece hizmet katedral adımlarla gerçekleşti ve onun arabasıyla kaldı içeri geçip reddetti olduğunu düşündüm. yeri aydınlatmak için denemek için, Victorialıların kubbenin içinde, apsis etrafında sim mozaikler ekledi.

St Paul 1534 yılında Reformasyon sonra inşa edilecek ilk katedral idi ve Wren renkli dekorasyon olmadan Aziz Paul planlanan. onun zamanında eklenmiştir etmesine rağmen, görünüşe göre, kubbe altında Apsisteki Sir James Thornhill resimlerinde, etkilendim değildi.

Sen pencerelerin en açık bardak görmek için sürpriz olabilir; Sadece vitray Yüksek Altar arkasında American Memorial Chapel içindedir.

Quire ve High Altar eski görünebilir, ama aslında İkinci Dünya Savaşı yıkılan ama sonra çalıkuşu’nın orijinal tasarımına 1960 yılında yeniden inşa edildi.

St Paul Cafe at

Çalışma saatleri: 4 de 5 pm Mon-Sat 9 am / Güneş 12 öğlen.

İyi fiyatlı, mevsimlik, yerel kaynaklı taze İngiliz üretmek servis edilir. Menü düzenli olarak değişir ama her zaman sandviç, salata ve taze pişmiş kek ve hamur işi zımba bulabilirsiniz. Hatta bir St Paul meyve pasta müsait var.
Orada da St Paul de Restoran öğle ve akşam çayı servisi Crypt, içinde.

Engelli erişim

taşınabilirlik sorunları olan Tekerlekli kullanıcı ve ziyaretçilerin Güney Churchyard aracılığıyla girmelidir. Daha fazla ayrıntı için çağrı: 020 7236 4128.

Crypt seviyesi o kadar kalıcı rampalara sahip tamamen erişilebilir (Crypt, salonu ve kafeterya ve tuvaletler) ‘dir. Katedral Katında, sadece ulaşılmaz alan Amerikan Şapel olduğunu.

galerilerde ancak Crypt Oculus ekran istediğim oraya konum gibi pek çok adımları tırmanma olmadan hissettiren bir 270 derecelik sanal tur verir için asansör erişimi yoktur.