Starptautiskajos festivālos Itālijā

Posted on

 Starptautiskajos festivālos Itālijā

Venēcijas filmu festivāls ir Itālijas nozīmīgākais filmu festivāls, bet vairāku citu starptautisko filmu festivālu tiek turēti Itālijā, too. Šeit ir Itālijas lielākie starptautiskie kinofestivāli. Pat ja jūs neesat gatavojas filmu festivālu, tā ir lieliska iespēja, lai slavenību smērēšanās.

La Biennale di Venezia – Venēcijas Starptautiskais kinofestivāls

Venēcijas Starptautiskais filmu festivāls, Venēcijas biennāle , sākas septembra sākumā Venēcijas Lido. Venēcijas filmu festivāls ir vecākā filmu festivāls Itālijā un 2018. gadā atzīmēja savu 75. gadu. Katru gadu top filmu konkurē par kāroto Golden Lion balvu. Seansi ir tikai tiem vecumu 18 un vairāk, un atlaides caurlaides ir pieejami tiem, kas jaunāki par 26 vai virs 60 Uzziniet par caurlaidēm un individuālajiem biļetes uz festivāla mājas lapā.

Vaporetti vai ūdens autobusi ņemt pasažierus starp Venēciju un Lido. Lai nokļūtu Lido no Piazza San Marco, jūs varat veikt numurs 1 vaporetto.

Salento Starptautiskais filmu festivāls

Salento filmu festivāls, kas notika septembra sākumā, ir top dienvidu Itālija filmu festivāla un adreses aktuāliem tematiem, piemēram, miers un multi-kultūras jautājumiem. Kategorijas ietver pasaules kino neatkarīgu itāļu kino, un īpašas sadaļas. Salento Filma festivāla notiek Tricase uz Lecce provincē Apūlijas, pirksta boot. Jūnijā, viņiem Salento Fear Fest tiem, kam patīk biedējošu filmas.

Milano Film Fest

Milano Film Fest, pēc Venēcijas festivāls, notiek 10 dienas septembrī. Sacensības ietver īsfilmas un mākslas filmas, un katru gadu ir īpašu filmu kategorijām. Pass labs visiem festivāla pasākumiem var iegādāties mājas lapā.

Festivāls Internazionale del Film di Roma – Rome International Film Fest

Nākamais rindā ir Romas Film Fest, salīdzinoši jauns festivāls, kas sākas oktobra vidū. Festivāls ietver starptautiskos filmu pirmizrādes, vislabāk neatkarīgu kino, un filmas un pēc jauniešiem.

Torino Film Festival

Turīnas vai Turīna, filmu festivāls notiek novembra beigās. Turīnas filmu festivāls kalpo kā tikšanās vieta mūsdienu starptautiskajā kino un sniegt iespēju apspriest jaunākos mākslas tendences. Tā sastāv no 4 konkursiem un vairākas ārpus konkurences sekcijas un pievērš īpašu uzmanību jaunās kino un jauniešu filmu.

Bolzano Short Film Festival

Bolzano, netālu no Alpiem Itālijas ziemeļos, ieguvusi starptautisku festivālu īsfilmu novembrī. Tas ietver arī bez vārdiem Fest raksturo filmas, sazināties, neizmantojot jebkādu vārdu.

River River – Florence Indijas filmu festivālā

River upes ir pirmā filmu festivāls pasaulē, kas veltīts filmām un par Indijas. Tas notiek Florencē decembrī.