Strašidelné miesta k návšteve v Ríme

Posted on

Strašidelné miesta k návšteve v Ríme

Hrobka kapucínov Monks

Cirkev vyrobené výhradne z kostier jej bývalých mníchov? To je presne to, čo nájdete v krypte kapucínskeho mníchov . Nachádza sa hneď vedľa povýšeneckým Via Veneto, krypta zdobia kosťami a lebkami viac ako 4000 mníchov, všetky usporiadané do zaujímavých vzorov, ako starburst a krížov. Krypta je tak fascinujúce, ako to je strašidelný.

Katakomby na Via Appia Antica

Tisíce Rimanov, vrátane svätcov a pápežovi, boli pochovaní v rozľahlej sieti katakomb mimo Ríme na Via Appia Antica (Via Appia). Najväčším a jedným z najstarších katakombách na návštevu je St. Domitilla. Môžete tiež navštíviť San Callisto , ktorý obsahuje 14 pápežskej krypty a San Sebastiano, kde bol pochovaný Saint Sebastian (kostol sv Sebastian týči nad katakomby).

Vatikán Necropolis

Rovnako ako katakomb na Appian Way, ale umiestnených pod Vatikánu, Vatican pohrebisko alebo Aj Scavi sú strašidelné pohľad na hroboch desiatok pápežov, vrátane svätého Petra. Vzhľadom k jeho slávni obyvatelia, ja Scavi je jedným z najposvätnejších miest v Ríme. Ale určite to bude strašidelne, keď jeden pozastaví si myslieť, že sa prechádzajú medzi pozostatky najviac preslávený postáv kostola.

múzeum očistci

V malom kostole Sacro Cuore Suffragio blízkosti Castel Sant’Angelo je jednoizbový Museum of duše v očistci (Museo delle Anime del Purgatorio), ktorý zaznamenáva rôzne inštancie duší uväznených v tomto priestore medzi nebom a peklom. Svedkami dôkazy o očistci (tj nadprirodzený), ako napríklad odtlačky rúk spálených na stránkach kníh, a musí byť vystrašilo po zvyšok vašej návštevy.

monster dom

V blízkosti Španielskych schodov , na Via Gregoriana 28, je Palazzo della Maschera Grottesca, je palác zo 16. storočia, ktorý sa môže pochváliť tvár démona ako súčasť svojej fasády. Kým návštevníci nie sú povolené vnútri paláca, môžu stáť vonku a žasnúť nad hrozivým monštier úst, ktoré tvoria dvere.