Stručný sprievodca k Nakupovanie v Singapure – Všetko o juhovýchodnej Ázii Retail Heaven

Posted on

Stručný sprievodca k Nakupovanie v Singapure - Všetko o juhovýchodnej Ázii Retail Heaven
Národ Singapure balenie najviac centier na štvorcový míľu v jeho malom interiéri – robiť tento ostrov-state najlepšie miesto v juhovýchodnej Ázii ísť nakupovať. (Okrem iného.)

Singaporeans zmenili nakupovanie do národného športu – robia si veľa praxe, čo sa s mnohými nákupných centier lemujúcich Orchard Road, pouličné trhy v čínskej štvrti a Bugis a rodina-vlastnil obchodnom dome v etnických enklávach Singapure.

Nakupovanie je tak populárne v Singapure, že som zrušil celý mesiac na to osláviť – Veliký Singapur Predaj lomky Ceny ostrov-široký až o 70%! Predajná doba rozšíri tiež po polnoci na vybraných obchodoch o vybraných víkendov a ďalšie veľké propagácie sa konajú v tejto dobe len rok.

Nákupné okrskov v Singapure

Jazdiť na MRT okolo Singapuru, a zistíte, že strediská sú zabudované priamo do dopravného systému v ostrovnom štáte: stanice mnohí MRT sa nachádza priamo na suterénoch Singapure najpopulárnejších nákupných centier!

Orchard Road je miesto, kde sa svet ide nakupovať, keď v Singapure! Primárnym maloobchodné okresu ostrovnej štátu je snom shopper: dlhé, listovej úsek nákupných centier navlečené jedného konca k druhému, s brlohoch predajní číslovanie v tisícoch!

Môžete získať niečo tu v Orchard – drahé módne značky a street oblečenie, špičkové módy a pre-miloval vintage oblečenie, knihy, elektronika, a Singapur je úžasné hawker jedlo v hojnosti. Pobyt v jednom z hotelov v Orchard Road, má naskočiť do obchodaku, kedykoľvek budete chcieť, alebo sa môžu pohybovať vo cez MRT a výstupu na sad (NS22) a Somerset stanice (NS23), ktorého výstup ihneď do vnútra do sadov v centrách oboch!

City Hall a Marina Bay oblasť domov nie je len mesto je najvýznamnejšie historické pamiatky, obsahuje niektoré zo svojich najlepších nákupných zón, taky.

Ak sa zdržiavate v ubytovacích v Marina Bay v dedičstva okrese, môžete ľahko chodiť na výber nákupných stredísk, ktorá zahŕňa IM Pei-navrhnutý Raffles City Complex; Suntec City Mall s masívnou šťastie studne na svojom strede; a bývalý katolícky kláštor premenil bedrového mladí Chijmes nákupná pasáž.

City Hall sa dostanete vlakom, cez City Hall MRT Interchange (NS25 / EW13), ktorý vystupuje pod Raffles City. Cestovatelia na kružnici môže vystupovať cez Bras Basah (CC2) cez Singapore Art Museum; Esplanáda (CC3) pod Suntec City; a Promenade (CC4) vedľa Millenia Walk.

Ak chcete ísť na nákupy v Marina Bay, cestovať cez MRT do Bayfront Station (CE1) a výstupe do masívnych, luxusných Shoppes v Marina Bay Sands.

Kampong Glam je historickým a kultúrnym srdcom Singapure islamskej komunity. Procházka obchodnom dome, ktoré obklopujú mešita sultána, a zistíte, obchodníci predávajú vonné oleje, koberce a pečivo, takým spôsobom, že sa cíti byť málo zmenilo v priebehu desaťročí. Na prelome 20. -tého storočia, Aljunieds predával koberce tu, a Jamal Kazura predal vonné látky; Oba podniky (okrem mnohých iných rodinných podnikov vlastnených) ešte stále svižnú prácu dnes!

A napriek tomu moderný svet žije aj tu: Prejdite na Kampong Glam juhozápadnom rohu a nájdete Bali Lane & Haji Lane , dva paralelné peších ulíc preplnené českými butiky, etnických reštaurácií a špičkových koncept predajní.

Chinatown zachováva svoj historický farbu ako enkláva pre tradičné čínske umenie a remesiel, s širšiu škálu remesiel, oblečenie, jedlo, šperky a medicíny predávaného z rekonštruovaných čínskymi shophouses.

Pouličné trhy na Smith Street a Trengganu Street ponúkajú skvelé obchodov na suveníry. Shophouses a nákupných centier po celom Chinatown predať viac než len tradičné výrobky, s funky tričiek, hračiek a elektroniky spájajú hojnosť tovar na predaj.

MRT pripojí k Chinatown cez Outram Park (EW16) alebo staníc Chinatown (NE4).

Malá India, sústredený okolo Serangoon Road, obstaráva miestnej indickej populácie, a ponúka nádherný sortiment korenia, šperky, oblečenie, textilu a remesiel. Mustafa Center na jednom konci Serangoon Road je výborným zdrojom pre lacné elektroniky.

Peniaze v Singapure

Ako Singapur je hlavné finančné centrum v regióne, krajina je bankový sektor je tak umne usporiadané tak, aby poskytujú maximálny komfort pre zákazníkov z celého s peňazomencom, medzinárodne sieti bankomatov a bánk pôsobiacich v predĺženej otváracej doby.

Nasledujúci článok sa zaoberá Singapuru peňazí situáciu: z brehov, peňazomencov a kreditné karty, spolu s peniazmi tipov a užitočných výdavkových návrhov na cestujúcich v Singapure.

Tax-Free Shopping v Singapure

Návštevníci Singapure môžu nakupovať oslobodené od dane – zatiaľ čo Singapur obchody sa účtujú 7% tovar a služby zdaní (GST), ukladá nechať turisti vykúpiť dane pri odchode. Nasledujúci článok vysvetľuje, ako môžete nakupovať bez dane v Singapure, spolu s užitočnými tipy a odkazy.