Su sahip: Seyir, kanallarla Paris’te – Tur Şirketleri, Seyir Paketleri ve Daha

Posted on

Su sahip: Seyir, kanallarla Paris'te - Tur Şirketleri, Seyir Paketleri ve Daha
Zaten Seine Nehri üzerinde bir gezi ve / veya akşam yemeği seyir geçtiniz ve tur daha sıradışı tür arıyorsanız, dünyaca ünlü nehir daha Parisli su yolları çok daha fazlası var. Neden farklı bir şey yapmak ve gitmeyecek kanallar ve yeraltı su yollarının şehrin 81 mil keşfetmek , Canal de l’Ourq kentin kuzey ucuna Notre Dame Katedrali’nin yakınındadır Ile Saint Louis onca yolu çalıştıran? Ya bir gün için şehir dışına almak ve bu tür Manet, Renoir ve Pissarro’nun olarak izlenimci ressamların izinden, Marne Nehri muhteşem bankalar seyir?

Zaten ortalama rehber kitap tavsiye Parisli yerler ve turlar mermi yaptıysanız, kesinlikle çok farklı bir vantage dan ve Paris çevresinde sular dayak yolu kapalı gidiş ve keşfetmek önerilir.

Canal St Martin Touring: Paris Başka Side

Tarihsel bir sanayi su yolu olarak kullanılan, St Martin Kanalı kuzey Canal de l’Ourq için Seine Nehri bağlayan 4.5 mil koşuyor. En bilmediği, kanal Paris’in sağ yakasının (Bastille Republique metro istasyonları arasında, Gerinme yeraltı çalışan Saint Sever ).

Çeşitli tur şirketleri büyüleyici bunların çoğu ışığın az ezilmiş alanların şehrin bazı görmenizi sağlar kanalı üzerinde düzenli yolculukları sunuyoruz. su yoluyla atılıyor ve yükselir ve köprüler tekneler geçmesine izin yetiştirilir olarak kanal ilginç bir görüntü için yapım kilitlerinin ayrıntılı bir sistem üzerinde çalışır.

Canauxrama: Canal Rehberli Turlar

Canauxrama kuzeydoğu Paris, Paris’in iyi saklanan sırlarından birinin tarihi üzerine canlı bir yorum dahil olmak üzere Saint Martin Kanalı iki-ve-bir buçuk saat yolculukları sunmaktadır. Yolculukları canlı ve ultramodern Parc de la Villette’deki “Marina Arsenal” yerleştirme noktası ve sonunda başlayacak ve şehrin gizli köşe keşfetmeye devam etmek izin Cite des Sciences (veya başlatmak ve ters yönde bitebilir).

Marne Nehri Turu: Empresyonistlerin Trail On Gün Trip atın

Bir alarak fazlası Marne Nehri yemyeşil bankalara günlük gezi Camille Pissarro, Auguste Renoir ve Edouard Manet izlenimci ressam ilham dahil? Canauxrama ayrıca, Paris bölgenin bu güzel ve tutarlı küçümsenen alana günlük bir geziler düzenlemektedir. Güneşli bir günde piknik öğle yemeği paketi ve nehir kıyısında afiyet olsun. Bu tur çalıştı ve bunu tavsiye ederim.

Kalkış bilgi: Yatılı çeşitli yerlerde mümkündür. Resmi web sitesinde bu sayfayı danışın yatılı noktaları hakkında ayrıntılı bilgi, cari fiyatlarla, bilet fiyatları ve yolcu programları için.

Diller: Turlar İspanyolca, Almanca ve İtalyanca İngilizce da aralarında bulunduğu on dilde mevcuttur. Tekneler bir bar ile donatılmıştır.

Adres: Bassin de la Villette’nin – 13 Quai de la Loire
Tel:   +33 (0) 1 42 39 15 00
ziyaret resmi web sitesi

Paris Canal

Bu Seine ve kanallar üzerinde yolculukları sunan başka saygın tur şirketi. Paris Canal Seine ve Kanal üzerinde yarım günlük bir yolculuk sunuyor. Görülecek yerler Musée d’Orsay, Louvre ve yer altı su yollarının şehrin dolambaçlı ağı bulunur. Turlar İngilizce ve diğer bazı dillerde mevcuttur.

bilgi ve programları kurun:

Tur programları ve teklifleri yıl boyunca değişir. Çağrı veya cari fiyatlarla ilgili daha fazla bilgi için yazmak ve bir rezervasyon yapmak için: resa@pariscanal.com veya resmi web sitesini ziyaret (İngilizce).
Tel: + 33 (0) 142 409 697