Suitsetamine Prantsusmaa faktid

Posted on

Suitsetamine Prantsusmaa faktid

Prantsusmaa on keelustanud suitsetamise avalikes kohtades alates 2006. aastast kooskõlas ülejäänud Euroopas. Aga seal on veel müüt, et Prantsuse saab suitsetada igasuguseid kohti, mis pärineb peamiselt vähemalt välismaalastele, vaadates Prantsuse filme. Briti filmi tegelased on kas osta pinti õlut või avatakse teine ​​pudel Chardonnay, samas filme või seada Prantsusmaal alati on oma omadustelt süttib õnnelikult.

Kas see on tõsi või mitte? Mis iganes põhjustel, Prantsuse ikka tundub , et  suitsu tugevalt. Hinnanguliselt on 13 miljonit suitsetajat Prantsusmaa populatsioonis 66 miljonit ja nad suitsetavad iga päev. Ametlik statistika õpilastele näitab 29% neist suitsetamise regulaarselt. Kahtlemata on probleem noorte suitsetajatele.

Ja uuringu 2013. aastal valijate firma IPSOS näitas, et umbes 1 miljon Prantsuse inimesed kasutavad e-sigaretid välja 20 miljonit eurooplast, kes teevad. Hispaanias umbes 700.000 inimesed kasutavad e-sigarette.

Esimesed katsed juures Ban

Prantsusmaa piiratud lubatud viisil tagasi 1991. aastal, mida kutsuti Evin õiguse pärast Claude Evin kes oli peamine tegutseja sisse piirang. Seadus ütles, et restoranid, kohvikud ja baarid oli anda suitsetamise ja suitsetamine lubatud lõigud. Seal oli lõbus mil mittesuitsetajatele lõik oli tavaliselt halvim võimalik osa ettevõtte (kõrval tualeti näiteks või lähedal õõtsuv teenuse uksed ja sealt välja köögis) ja oli päris väike, samas kui ülejäänud koht jäeti suitsetajatele.

Seadus ei olnud eriti hästi jõustatud ja tulemus oli päris ebaefektiivne, Prantsuse õnnelikult jätkates pahv kaugusel tilk peakatet.

Asjad oli muuta

Aastaks 2006, avalikkuse surve ja hoiakute olid toimega. Palju tugevam võeti vastu seadus, millega keelatakse suitsetamine avalikes ruumides nagu restoranid ja baarid, samuti koolides ja valitsusasutustes.

 Veelgi enam, vähemalt trahvi määrata ka 500 €. Kohtus vaidlustada see esitati 2007. aastal, kuid tagasi.

Igaüks arvas, et Prantsuse, oma hästi reklaamitud trotsides ametiasutused, ei järgi seadust. Aga nad tegid, ja suitsuga täidetud, haisev muist- sai suitsuvaba, veetlev kohad aega veeta.

rohkem piirangud

Mai 2013 ja Prantsusmaa tervishoiuminister, Marisol Touraine, teatas, et suitsetamiskeelu laiendatakse võtta elektroonilised sigaretid.

In juuni 2014 lubatud keelustati laste mänguväljakud Prantsusmaal suitsetamisvastane seaduste karmistuvad. Juulis sa võiks trahvida € 68 süüteo eest. Keeld oli trialed eest aastas Parc de Montsouris Pariisis. Marisol Touraine ütles, et see oli mõeldud “austada meie lapsed”. Samal ajal, suitsetamise vagunit lapsi keelati ka.

2015. aasta oktoobrist trahvi jõustus hävitamisel kasutatakse sigarettide avalikes kohtades. Nüüd on seadus, mis keelab suitsetamise vagunit lapsed ja seal on üks, mis jõustuvad 2016. aastal, mis nõuab tubakatootjad eemaldada branding sigaretipakkidel ja tutvustada tavaline, tavakohase pakendamisega.

Angry Protest

Midagi sellist möödunud ilma kommentaarideta, või pigem protesti.

Tegemist on Prantsusmaa ju. Kui seadus arutati, vihane rahvahulk kogunes hirmutada seadusandjad. Litsentseeritud tobacconists olid peamised protestijate ja kasutatud taktika, et Prantsuse talunikud nagu hea mõju. Tobacconists dumpinguhinnaga neli tonni porgandit väljaspool Sotsialistliku Partei Pariisi peakorteris. Prantsuse sai tähtsust porgand; see ilmselt mida nad kutsuvad pikk punane sümbol, mis ripub väljaspool “TABACS ja baarid kes tubakatooteid Prantsusmaal.

Nii alumine rida on, ei suitseta avalikus . Aga sa ikkagi leida inimesi osaliselt kaetud või vabas õhus terrassid ikka süttib oma cafe au lait või espresso, nii see ei ole kõik veel lõppenud.

Me võime kahetse vaheldumisest nende ikooniks Gitanes, Gaulouise ja Boyards (imeliselt pakendatud brändi, alati maisi paberit, mis läheb läbi, kui te ei hoia puhitamine mis oli brändi, et kõik Prantsuse põllumajandustootjate tundus kasutada), kuid see on osa väga vajalikud kampaania peatada inimeste lubatud.