Sündmused ja festivalid jaanuaris Rooma, Itaalia

Posted on

Sündmused ja festivalid jaanuaris Rooma, Itaalia

Kui te plaanite reisi Rooma jaanuaris, siis külastavad linna, sest see läheb natuke jõulujärgsele tuulevaikus. Siiski on mitmeid olulisi festivale ja üritusi osaleda Eternal City jaanuaris ja leiad vähem rahvahulgad, odavam hotellituba ja pingevaba õhkkond – muud kui aastavahetus, muidugi!

Temperatuurid võivad olla päris külm Roomas jaanuaris, kuigi lumi on haruldane sündmus. Valmistada pakendamise ja kaste kihiti ja olla kindel, et tuua soe mantel, sall, müts ja kindad.

Selliste juhtumite korral ja ka osaleda teatavates muid tegevusi, mis on ideaalne see aeg aastas. Et saada oma talvise ilmaga fix Eternal City, pea ajutine, väljas liuvälja Auditorium Parco della Musica, lihtsalt põhja kesklinna Flaminio naabruses. On mõnikord Rink avatud Castel Sant’Angelo, kuid see on raske kinnitada aastast aastasse. Kui sul on õnn leida Rink avada, kui sa tiir viimase selili või edasi Vatikani, rihma mõned uisud ja uhkeldama oma oskusi!

Ja kasutada seda aeg aastas, et kontrollida mõned muuseumid. In post-jõulud rahulik, mis jääb üle Rooma jaanuaris, võite leida, et sul mõned linna peamiste muuseumide praktiliselt kõik ise – või vähemalt märksa vähem külastajaid kui ajal mujal aastal. Kui ilm väljas on külm või sünge, see on suurepärane võimalus võtta oma aega (ja soojas) siseruumides, imetlusega mõned meistriteosed Rooma kunsti muuseumi.

Uusaasta (Capodanno)

Uusaasta (jaanuar 1) on riigipüha Itaalias. Enamik kauplused, muuseumid, restoranid ja muud teenused suletakse nii, et roomlased võib taastuda nende loodusliku aastavahetus Pidulikud ja lõõgastuda koos lähedastega. Isegi kõige mälestised suletud, saate siiski nautida linnas jalutamine ja teeme mõned vaatamisväärsusi ilma rahvahulgaga. Õhtul küsige hotelli uksehoidja, mis aitavad teil leida avatud restoran.

Epiphany (La Festa dell’Epifania)

Riigipüha, pidulikkuse kolmekuningapäev Issanda, tähistame ristimine Jeesuse Kristuse, langeb 6. jaanuaril ja on ametlikult Kaheteistkümnes öö jõule. Vatican City, rongkäik, mis sisaldavad sadu inimesi riietatud keskaja kostüümid kõnnib mööda laia avenue viivad Vatikani. Rongkäik osalejad sümboolne kingitusi paavst teostab siis hommikul mass Püha Peetruse basiilika pärast rongkäigu. Paljud kirikud täidavad elavad nativities jaoks kolmekuningapäev, ja kuna see on vähem kui kaks nädalat pärast jõule, palju presepi (kristuse stseene) on endiselt ekraanil samuti.

La Befana langeb samuti 6. jaanuaril ja on eriti eriline päev Itaalia lapsi kui nad tähistada saabumist La Befana, hea nõid. Kui soovite osta Befana nukk, pea Piazza Navona jõuluturg, kus näete paljud neist ekraanil.

Saint Anthony päev (Festa di San Antonio Abate)

Uurimaks päeval Saint Anthony Abbott tähistab pühak lihunikud, koduloomad, basketmakers ja hauakaevajaist. Roomas, see pidupäev tähistatakse 17. jaanuaril kirikus Sant’Antonio Abate kohta Esquilinuksen Hill.

Samuti on väga populaarne aastase “õnnistamine Beasts” tseremoonia, mis kaasneb selle päeva toimub lähedal Piazza Pio XII. Vabaõhu-stabiilne pannakse kokku Itaalia Association of loomakasvatajatele (AIA) Piazza otse ees Peetri väljakul Vatikanis.

Igal aastal on näituse kariloomi, sealhulgas lehmi, lambaid, kitsi ja kanu, mis on üldsusele avatud. Pärast saabumist loomade, ametlik katoliku mass on läbi põllumajandustootjate, nende perede ja kogu loomade armastajad poolt Ülempreester St Peteri. Pärast mass on ülempreester teostab õnnistus kõik loomad. Umbes keskpäeval, näed string hobused tantsisklev mööda tänavat. See ainulaadne puhkus on suurepärane võimalus turistidele näha sees pilk kuidas kohalikud tähistada vähem sagedased üritused.

Müük (saldi)

Kauplused Roomas ja ülejäänud Itaalia hoidke tohutu müük või  saldi , kaks korda aastas, mis algavad jaanuaris ja juuli lõpus. See on võimalus korjata tohutu mugavamaks, eriti moe ja tarvikud (ja ohhh  kingad! ). Tehing jahimehed leida odavamaid kauplustes vooder kõik Via del Corso, keskmise ja kallimate ostude Via Cola di Rienzo lähedal Vatikani ja super-high-end disainer shopping ümber Via Veneto ja Hispaania trepid. Kuid olenemata sellest, kuidas stiilne poodi, igaüks ripub välja “saldi” märk jaanuaris, ja te leiate hea hinnaga kui kaupmehed teha ruumi kevadel väljaanded.