Surasti geriausią Gelato Italijoje

Posted on

Surasti geriausią Gelato Italijoje
Kai jūsų draugai grįžti namo iš kelionės į Italiją, ką jie rave apie labiausiai? Greičiausiai tai bus maistas, o dar labiau tikėtina, kad  Gelato. Italų ledai, vadinamas Gelato, pripažino daugelis ekspertų būti geriausias ledai pasaulyje. Gelato yra tikrai ne tas pats, kaip ledų, tačiau, nes ji turi mažesnę procentinę riebalų, nei ledų ir turi mažiau oro jame, nes jis išsuktas lėčiau, suteikiant jai turtingesnė tekstūrą.

Kur jį rasti

Ypač šiltesnio mėnesius, Gelato yra visur Italijoje. Nėra užkandžių baras arba paprastas Užkandinė Italijoje trūksta už linksmas, šaldymo Gelato atveju, arba parduoda iš anksto supakuotų ledų barai (paprastai gana gera) arba ranka susižėrė Gelato iš vonios. Ledų parduotuvė, vadinamas Gelateria, dažnai parduoda Gelato padaryti in-house ir gali padaryti specialių ledų patiekalų, tokių kaip Sundaes. Kai Gelateria veikti kaip senamadiškas ledainių, kur galite užsisakyti iš meniu ir susėsti valgyti.

Kiti skylutę-in-the-sienos vietų, kur užsisakote Gelato į-go ir valgyti jį, o pasivaikščioti. Nepamirškite, kad jūs paprastai mokėti daugiau susėsti ir valgyti savo ledus, ypač didesniuose miestuose.

Jūs norite ieškoti požymių skelbdami GELATO Fatto en casa (namų), produzione propia (mūsų pačių gamyba), arba artiginale (amatus). Tai signalas aukštesnės kokybės ingredientai ir galutinio produkto.

Štai ieškant geros GELATO ceche pažvelgti į pistacijų skonio viršūnė. Jei spalva atrodo labai dirbtinės šviesiai žalios spalvos, tai tikriausiai nėra gera vieta valgyti. Skonis turi būti panašus į tikrąjį maisto, iš kurios jie pagaminti, todėl venkite ryškiai spalvoti Gelato, kad manimi ilgąją aukštos įspūdį jums.

Kaip užsakyti

Jei nekalbate italų, nesijaudinkite. Dažnai švieslentės pavadinimų Ledainė apima nuotraukas iš pagrindinių sudedamųjų dalių, todėl jums turėtų būti suteikta galimybė išsiaiškinti, kas jie yra. Taškas, ką norite, jei turite. Jei negalite nuspręsti, kas skonio pabandyti, išbandyti keletą; net ant mažo kūgio, galite paprastai rinktis du skonį. Jūs turėsite nurodyti, ar norite kūgio ( Cono ) arba puodelio ( COPPA ). Gelato kaina iki puodelio ar kūgio dydis, ar pagal tai, kiek skonių pasirinksite.

Vaisių skonio, pagaminti su nekilnojamojo vaisių, ypač gaivus vasarą. Limone (citrinų) ir fragola (braškių) yra viena iš populiariausių skonių visų Italijoje. Šiomis dienomis taip pat rasite daugiau kūrybinių skonių kai parduotuvių, ypač didžiuosiuose miestuose, naudojant sudedamųjų dalių, pavyzdžiui, bazilikai, imbieru arba cinamonu, ar net padaryti pikantiškas vietoj saldaus Gelato. Kai Gelato parduotuvės taip pat siūlo sojos pieno Gelato ar jogurtą.

Žodynas žinoti

  • Gelato -ice kremas
  • Gelateria -ice kremas parduotuvė
  • Cono -cone
  • COPPA -cup
  • tirštas -flavors
  • sorbetto -sorbet arba Sherbert

Ekskursijos ir kursai

Norite sužinoti daugiau apie Gelato, o jūs Italijoje? Florencijoje, galite imtis picos ir GELATO klasę ar GELATO ir vino degustacija , tiek turima užsakyti per Select Italijoje. Netoli Venecijos, Mama Isa siūlo amatininkas Gelato priėmimo klasę .

Maistas kelionės, pavyzdžiui, Eating Italija maisto Tours Romoje arba su Romos smaguris , įtraukti į mėgstamą Gelateria stop.