Surviving Singapūra uz budžetu – 10 padomi, lai Saving Money Singapūrā

Posted on

Surviving Singapūra uz budžetu - 10 padomi, lai Saving Money Singapūrā

Ticiet vai ne, jūs varat piedzīvot Singapūru par budžetu! Nav nepieciešams upurēt maltītes vai pārdot plazmas izpētīt Dienvidaustrumu Āzijas interesantu maz pilsētas salu-valsti.

Singapore vienmēr ir bijis bane backpackers un budžeta ceļotājiem. Ar zemisks reputāciju, ir dārga, veikti vēl sliktāk, ko daudzās iespējas, jāsoda , daudzi ceļotāji Dienvidaustrumu Āzijā dod Singapūras tikai dažas dienas vai izvēlēties, lai izlaistu to pavisam.

Neraugoties daudz piedāvāt (tai skaitā par labāko lidostu pasaulē), Singapūras reputācija uz Banana Pankūku Trail ir vairāk vai mazāk visu par iepirkšanās un kā lielisku gaidīšana galamērķi.

Jums nav jākļūst Singa, slikti baudīt dažas dienas vai ilgāk šajā aizraujošajā daudznacionālajā pilsētā! Ievērojiet šos padomus, kā ietaupīt naudu, bet Singapūrā.

Daudzi ceļotāji padarīt kļūda ne iegādes Singapūras lielisko transporta karti, kad viņi pirmo reizi ierodas. Tā vietā, viņi maksā par katru autobusa un vilciena brauciena, kas ātri piebilst augšu.

Pie dzelzceļa stacijas, an EZ-Link kartes izmaksas S $ 12 un ietver S $ 7 vērtu kredītu. Jūs varat arī iegādāties un pievienot kredītu kartēm 7-Eleven minimarts S $ 10 (iekļauts S $ 5 kredīts). Ņemot EZ-Link karti arī ietaupīt daudz laika gaida rindās pie biļešu automātu MRT stacijas.

EZ-Link karti var izmantot LRT un MRT vilcieniem, kopā ar lielisku sabiedriskā autobusu sistēmu. Izmantojot EZ-Link karti, jūs maksājat tikai par nobraukto attālumu, nevis vienotas biļetes tāpat kā visi pārējie (autovadītāji nedod izmaiņas).

Padoms: Neaizmirstiet pieskarieties savu karti lasītājā, kā jūs izejat no autobusu vai jums būs jāmaksā vairāk, nekā jums vajadzētu būt!

2. Nelietojiet Pirkt Singapūras Tūrisma Pass

Singapūras Tūrisma Pass ir līdzīgs EZ-Link karti, tomēr tas ļauj neierobežotu zirgiem vienu, divas vai trīs dienu uzturēšanās laikā. Tūristu Caurlaides nav lēti: vienas dienas caurlaides izmaksas S $ 10 plus papildu S $ 10, kas ir atmaksāts pēc kartes atgriešanās. Jums būs nepieciešams veikt četrus vai piecus braucienus uz MRT dienā vienkārši lauzt pat!

Ja jūs patiešām iegūt aizraušanās no izjādes vilcienus pa pilsētu (tie ir jauki), iespējams, ka jūs pavada lielāko daļu sava laika staigā skatus, iekšā masveida iepirkšanās centri, pētot pasaules klases muzeju, un mazāk par vilciens.

3. dzert ūdeni

Atšķirībā no citām valstīm Dienvidaustrumu Āzijā, krāna ūdens Singapūrā ir droši dzert. Tas ir labas ziņas, jo ūdens pudele var maksāt ap S $ 2 pie minimarts!

Ja jums nav līdzi ūdens pudeli, nopirkt nelielu ūdens pudeli, tad piepildiet to bez maksas viesnīcās vai no krāna.

4. Ēd pārtikas Halls

Singapūra ir apveltīta ar dažiem no labākajiem pārtikas tiesām, pārtikas zāles, un kolportieris ielas stendos atrast jebkur Āzijā. Jā, tas ir droši ēst ielas pārtiku! Faktiski, baudot ielas pārtiku ir būtisks daļa piedzīvo Singapūra.

Kvalitāte nereti ir pat robs virs ielas pārtiku parasti atrodas vietās, piemēram, Taizemi. Gardas maltītes var baudīt uz starp S $ 4-6 pārtikas zālēs. Jūs varat ēst ar S $ 3, ja tu esi garastāvokli nūdeļu zupa.

Atrodamas greznu centri un dibeni gandrīz katru debesskrāpja pārtikas tiesām cena ir nedaudz augstāka nekā savrupām pārtikas centriem. Pārbaudiet sprawling pārtikas centrs Chinatown, vai lēts-vēl-apburošs Lau Pa Sat pārtikas centru netālu no Raffles MRT pieturas .

5. Nedzeriet vai Smoke

Pateicoties pārmērīgu nodokļiem, vai no šiem diviem netikumiem vienkārši iznīcināt jūsu budžetu Singapūrā.

Paciņu Marlboro cigaretēm maksā vairāk nekā S $ 13, un dzeršana ir briesmīgi dārgi pat ASV vai Eiropas standartiem. Stāšanās naktsklubos var būt līdz S $ 30, kas ietver vienu ūdeņains dzēriens. Rambunctious nakts varētu izmaksāt jums tik daudz, cik vidējais nakts Ibiza.

Budžeta ceļotājiem alkas sociālo atmosfēru ārpus hosteļi bieži izvēlas iegādāties dzērienus no 7-Eleven, kas atrodas beigās Clarke Quay, tad žaut ap krastmalu. Paskatieties uz gājēju tilta, kas pārklāts ar cilvēkiem, lounging apkārt.

Piezīme: Elektroniskās cigaretes faktiski nelikumīga Singapūrā. Nelietojiet šķērsot robežu ar vienu!

6. Izbaudiet parki

Kaut Singapore ir reputācija betona, pilsēta ir laimīgs ar lielisku parku matricu ar zaļo zonu, kas zirneklis pa pilsētu. Paaugstināti velosipēdu takas un skywalks sniedz lielisku skatu.

Parki un viedokļi skyline var baudīt par brīvu. Izmantojiet kompleksa savstarpēji tīklu, kas saista parki un dažādus mikrorajonus ar otru.

7. izbaudīt Freebies

Savvy ceļotāji var atrast mākslas displeji, sabiedriskās izrādes un ielu izpildītāji gar Riverfront, Esplanādes un pilsētas centra. Ir gandrīz vienmēr iespējas bezmaksas izklaidi, īpaši nedēļas nogalēs.

Ieeja muzejos Singapūrā ir dārga, tomēr vairākas dienas vai vakarus mēnesī ieejas maksa ir atcelta īpašas izstādes. Pārbaudiet pie letes un iekšpusē no daudzajām bezmaksas atrakcijas žurnāliem veicināšanas datumos.

Ir pieejami, kas sniedz atlaidi ieejas maksu pie daudziem muzejiem un objektiem Vairākas tūrisma caurlaides. Lielākā daļa no šīm caurlaidēm ir tikai lēta, ja jūs plānojat darīt daudz par iekštelpu ekskursijas.

8. Tikai Veikals pareizajās vietās

Singapūra ir vairāk iepirkšanās centri, nekā jūs varētu izpētīt mēnešos. Pat ultra-moderna Changi lidosta ir praktiski viens liels tirdzniecības centrs, kas notiek, ir gadījuma lidmašīnas pacelšanos vai nolaišanos.

Daudzi no šiem centriem ir smieklīgi dārgi. Tā vietā, darīt savu suvenīru un gadījuma iepirkšanās lēti veikalos un tūrisma tirgiem visā Chinatown un Little India. Neaizmirstiet sarunas!

Iegādāties savu uzkodas, dzērieni un tualetes piederumi no lieliem lielveikaliem, kas atrodas zem daudzi lielie centri, nevis mini-marts. VivoMart, zem Vivocity-lielākais Mall Singapūras regulāri ir pārtikas un dzērienu specials.

9. Visbeidzot Dodiet Couchsurfing Izmēģināt

Naktsmītne Singapūrā ir dārga. Divstāvu gulta pārpildīts hostelis kopmītnes izmaksas S $ 20 vai vairāk. Nakti pieticīgu viesnīcā var pieprasīt sniegt asinis. Daudzi ceļotāji ir izvēlēties hosteļiem vairāk Singapūrā viesnīcas tikai, lai samazinātu izmaksas.

Dīvāns sērfošanu ar vienu no daudzajiem Expats dzīvo Singapūrā, ir lielisks veids, kā gulēt par brīvu, un arī sniedz jums vietējā s ieskatu baudīt Singapūru par budžetu.

Padoms: Ja jūs squeamish par uzturas ar svešinieku, meklēt apmešanos Mazā Indija, kur hosteļi un viesnīcām mēdz būt nedaudz lētāk.

10. Do not Get busted

Vietējie joko, ka Singapūra ir “smalkas”, pilsētas, kas, protams, ir divas nozīmes. Lai gan jūs reti redzēt policistiem pa pilsētu, drošs, ka daudzi cilvēki saņemt naudas sodu šeit šķietami nekaitīgs darbībām; precīzus maksājumu kioski dotted ap ērtībai esam pārliecināti norāde.

Kaut arī jums būtu nelaimīgs, lai saņemtu nozvejotas, jāapzinās šādi:

  • Numur viens iemesls, lai saņemtu naudas sodu Singapūrā ir neizmanto atzīmēti crosswalks.
  • Drošības jostas ir nepieciešama, ja automašīnā; vadītājs nevar izmantot mobilo tālruni, kamēr pārvietojas.
  • Braukšana ar velosipēdu pa gājēju tikai ceļus, it īpaši pie upes, ir aizliegta.
  • Košļājamā gumija, uzkodas un dzērieni nav atļautas uz MRT vilcieniem vai sabiedrisko transportu.
  • Elektroniskās cigaretes un “vaping”, ir nelikumīga.
  • Tehniski, nespēju flush publiskā tualete ir nelikumīga.
  • Spļaut būs iegūt jums lielu naudas sodu Singapūrā.
  • Barošana baložus parkā ir S $ 500 naudas sodu!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *