Skip to main content

Susedskú politiku Sprievodca Walthamstow svoje najlepšie kúsky

Susedskú politiku Sprievodca Walthamstow svoje najlepšie kúsky
V tomto pravidelnom seriáli sme svietiť svetlo na štvrti Londýna, aby odhalil jeho svetla a skryté poklady. Tento týždeň sme sa cestovať na severovýchod do Walthamstow preskúmať svoje najlepšie kúsky zo svojej roztomilej centra obce na jej oslňujúci neónové galérie.

Môžete sa tešiť čaj a tortu v sklade naplnená Vintage Neon Artwork

V nenápadné skladu na priemyselnej zóny v blízkosti Walthamstow dedinu, Boží vlastnej haraburdím predvádza neuveriteľné množstvo historických neóny a umelecké diela zo súkromnej zbierky umelcov, Chris Bracey. Mnohé z týchto kusov boli vo filmoch, reklamných kampaní a módnych výhonky a sadajú vedľa výstaviska a cirkusové osvetlenie a zachránených znamenia. Natankovať s čajom, koláče alebo pivo v kaviarni Rolling koláčiky.

Má roztomilý Village Center lemovaná krčiem, obchodov a kaviarne

Sústredený okolo Orford Road, Walthamstow Village je roztomilý enkláva domovom kaviarní, butikov, reštaurácií a krčiem. To sedí v chránenom území a ulice sú lemované starovekej domy, chudobinca a kostolov. Vyzdvihnúť ocenené klobásy na východnom Londýne spoločnosť klobásy a zastaviť na drink v Jedzte 17 , reštauráciu, ktorá slúži eticky britskú cestovné.

Môžete Tuck do tradičných Grub v 1920 Pie a Mash Shop

Tento historický pie a mash obchod na Walthamstow hlavnej triede bola slúži tradičné pokrmy do Londýna, pretože otvorenie v roku 1929. Krásna priestor má pôvodná dlažba a drevené stánky a budova je chránený anglické dedičstvo. Objednať mäso koláč s liehovinami (petržlenovou omáčkou) alebo skúsiť dusené úhorov pre skutočné chuť východnom Londýne.

Je domovom Najdlhšia Street Market v Európe

Walthamstow trh je najdlhšia denná vonkajší trh v Európe a je lemovaná stánkami všetko od ovocia a zeleniny, aby oblečenie a spotrebného tovaru. Rozprestiera sa na niečo málo cez pol míle na High Street, a siaha až do roku 1885. Foodies stáda na trhu poľnohospodárov na námestí každú nedeľu.

Môžete popíjať Craft Beers na chladnú minipivovarov

Hneď vedľa Božieho Junkyard je Pivovar Wild Card vyrába uznávanej remeselných piva od roku 2014. V priebehu týždňa sú zaneprázdnený varenie, ale cez víkend (piatok-nedeľa), môžete vyskúšať výčapný pult a ochutnať výber najlepšie piva plus fliaš z iných minipivovarov pivovaru. Drevom pizza je často slúžil od potravín kamiónu DoughBro na parkovisku a malé skupinové zájazdy a ochutnávky sú k dispozícii rezervovať vopred.

Jeho historickom centre je krásne zachovalé

Staroveký dom v Walthamstow dedine, Walthamstow vo východnom Londýne, Veľká Británia

Pamiatková okolo Church End obsahuje niektoré nádherné budovy a je bývalý víťaz Time Out, Najlepší Londýn dediny ‘ocenenie. Ďalej len, Ancient House ‘naproti termínoch cintorína z 15. storočia a chudobinca, že linka Ocot Alley bola založená v roku 1527. Môžete sledovať históriu v časti na Vestre House Museum v prestavenom 18. storočí policajnej stanici. Je to zadarmo k návšteve a ponúka miestne artefakty z viktoriánskej éry až do 20. storočia.

Môžete si prezrieť jeden z londýnskych menej známych galérií

Bol otvorený v roku 1950, William Morris galéria je jediná verejná múzea, ktorá oslavuje život a dielo anglického Arts and Crafts návrhára Williama Morrisa. Zbierka sa nachádza v pôvabnej gruzínskej budove (kedysi domovom Morris, svojou ovdovenou matkou a osem súrodencov) a obsahuje niektoré z umelcovej najjemnejšej tapisérií, nábytku, tapety, vyšívanie a obrazy. Je málo známe, že väčšina Londýnčanov ale bral ArtFund múzeum Year v roku 2013 v nadväznosti na väčšie renovácie. V obchode na sklade veľkú škálu William Morris-inšpiroval tovaru pre domácnosť, stacionárne a dary a kaviareň slúži popoludňajší čaj v izbe oranžérie štýle s výhľadom Lloyd Park.

Má úžasný Art Deco radnice

Táto nápadná budova v štýle Art Deco bol postavený v roku 1941 v nadväznosti na začatie architektonickej súťaži v roku 1929 k vytvoreniu radnici pre štvrti. Oblečený v Portland kameň, tento architektonický skvost slúži ako občianske centrum Walthamstow, ale často sa otvára pre verejnosť v rámci výročnej londýnskeho otvorených dverí udalosť.

You may also like