Švenčiame Bastilijos diena Paryžiuje

Posted on

 Švenčiame Bastilijos diena Paryžiuje
Kiekvieną liepą 14, Paryžius švenčia Bastilijos diena (vadinamas La Fête de la Bastille ar La Fête Nationale prancūzų kalba), kuri žymi Bastilijos kalėjime 1789 ir yra pirmasis svarbus renginys Prancūzijos revoliucijos 1789 m šturmo.

Bastilijos kalėjimo Paryžiaus centre naikinimas buvo pasirinkta kaip Prancūzijos pirmųjų kilimas demokratijos simboliu, nors ji imsis keletą grąžintos monarchijos ir kruvinų revoliucijų sukurti ilgalaikį Respubliką.

Panaši dvasia Amerikos Nepriklausomybės diena ar Kanados diena, Bastilijos diena yra šventinis renginys, kad purslų fejerverkai bei patriotines eisenas visoje Paryžiuje. Tai puikus būdas mėgautis vasariško lauko paradai ir ramus atmosferą, o daugiau sužinoti apie (ir dalyvauja) ir prancūzų Paryžiaus istoriją.

Renginiai ir šventės

Bastilijos diena šventės 2018 vyks ne tik nuo liepos 14, bet po kelių dienų iki prasidedant nacionalinės šventės. Dėl išsamaus vadovo šiemet specialiųjų renginių, įskaitant paradai ir šventės, pasitarkite su miesto oficiali svetainė . Be to, slinkite žemyn informacijos apie tradicinės veiklos ir festivaliuose ir aplink atostogų.

Holiday ir jos istorija

Skaityti šį naudingą vadovas Prancūzijos valstybinė šventė, ir jūs turėsite žodyną jums reikia tikrai pritraukti Fête Nationale (nacionalinė šventė) autentiškame, visiškai gimtąja būdu! Galų gale, žinant, ką apie vietos kalba yra geras būdas išmokti apie pačią kultūrą.

Šis istorinis pavyzdys rodo Bastilijos kalėjimo centrinėje Paryžiuje liepos 14 šturmo, 1789 Kalėjimo, įsikūręs spirituoto viduramžių struktūrą, kuri vėliau buvo sunaikinta gaisro ir sunaikinti, buvo skirta dėl savo didelių ginklų parduotuvėse, o iki šturmo sukilėlių buvo kritinis momentas pirmųjų kilimas Prancūzijos revoliucijos. Šiandien Colonne du Juillet stovi vietoje, nors tai iš tikrųjų nėra minint Bastilijos šturmo, o 1830 revoliucija žinomas kaip “Les Trois šlovingųjų”. Ultracontemporary operos Bastilijos dabar užima kvadratą ir yra pagrindinis akcentas čia.

Kaip švęsti atostogų Kitur

Negali būti Paryžiuje šioje įdomus proga? Ne worry– yra daug kitų vietų visame pasaulyje, kur galima įsivežti į Prancūzijos nacionalinės šventės.

Tradiciniai Bastilijos diena veiklos

  • Fejerverkai beveik visada meniu Bastille dienos šventę į Prancūzijos sostinę ir paprastai įsižiebti dangaus maždaug sutemos. Dažnai pradėta Eifelio bokštas, Saint Germain des Pres rajone šalia ir aplink Montparnasse, fejerverkų rodo galima mėgautis iš kitų vietų visame mieste, teikianti esate aukštai pakankamai gauti gerą taško. Kai rasti dėmės yra požiūris iš Centre Georges Pompidou, Montmartre, ar Belvilis stogo.
  • Bal du 14 liepos yra milžiniškas šokių šalis tradiciškai vyks Place de la Bastille (kai šturmavo kalėjimas kadaise stovėjo) ant vakaro prieš Bastilijos diena (liepos 13). Kitoks tema pasirinko kasmet, paprastai suteikiant galimybę Don įmantrius kostiumus ir išgirsti gyvą muziką.
  • Tradicinis karinis paradas nuo Eliziejaus laukų prasideda netoli Triumfo arkos dėl garsaus Avenue liepos 14 popietę ir plinta visame Paryžiuje. Judėjimo duoklė, arba pompastikos ir aplinkybė? Skonio reikalas.
  • Gaisrininkai Galas: Prancūzija turi unique– ir neabejotinai quirky– tradiciją firehouses atveria savo duris plačiajai visuomenei liepos 13 ir 14 už Bastilijos dienos proga, siūlanti gyvos demonstracijos ir šokius. Apgailėtinas įdomus garantuotas. Aukos paprastai paprašė prie durų.